2019’da Vizyona Girecek Yerli Filmler (2019’da Çıkacak Türk Yapımı Filmler)

2019 her ne kadar yapımcılar ile yayıncılar arasında çıkan gelir paylaşımı tartışması ile başlasa da 2019’un Türk Sineması adına güzel geçen bol karlı bir dönem olmasını diliyorum. Şuanda mısır tartışması üzerinden devam eden bir boykot dönemi var. Dizi yapımcıları başta Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar  olmak üzere sinema yayıncısı şirketleri boykot ederek filmlerini yayından çekme veya vizyona almama gibi kararlar aldılar. Bu kararların ardında vizyona çıkan filmler için yapımcılara 8 – 9 TL gibi komik rakamlar ödenirken orta boy mısırın yayıncılara 10 15 TL gelir getirmesi yapımcıların tepkisi çekmişti.

2019’da yayınlanması için hazırlanan dizileri sizlerle bu sayfadan paylaşacağız. Vizyon tarihleri ise açıklandıkça güncellenecektir.

2019’da Çıkacak Yerli Filmler

Merhaba Güzel Vatanım Filmi

Merhaba Güzel Vatanım filminin baş rollerinde Yetkin Dikinciler, Serkan Altıntaş, Berna Laçin, Pelin Bat ve Umut Beşkırma gibi ünlü oyuncular yer alacak. Merhaba Güzel Vatanım filminde Moskova’dan geçen Nazım Hikmet ve onu örnek alarak onun gibi hayatının bir dönemini Moskova’da geçiren Ahmet Ümit’in hikayesini konu anlatılacak.

Merhaba Güzel Vatanım Vizyon Tarihi 1 Kasım 2019 cumaMerhaba Güzel Vatanım Filmi 2019 yerli filmler

Fırıncının Karısı

27 Eylül’de vizyona çıkacak Fırıncının Karısı filminin kadın başrol oyuncusu Büşra Pekin olacak. Yönetmenliğini Murat Onbul’un yaptığı, senaryosunu Murat Taşkent’in hazırladığı Fırıncının Karısı filminin erkek başrol oyuncusu ise Alper Kul oldu. Filmin oyuncu kadrosunda Korhan Herduran, Ferdi Sancar, Seda Türkmen, Beyti Engin, Ayça Koptur da yer alacak.

Fırıncının Karısı filminde hayal dünyasında yaşayan naif bir karakter olan Ferdane’nin fırıncı olan kocası Mustafa’nın kendini aldattığı düşüncesi ile kocasının peşine düşmesini sonrası yaşanan komik anları anlatacak.Fırıncının Karısı 2019da Çıkacak Yerli Filmler

Cinayet Süsü

Başrollerinde Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen ve Mehmet Özgür’ün yer aldığı, senaryosunu Ali Atay, Aziz Kedi ve Feyyaz Yiğit’in kaleme alacağı tarihin en gizemli seri katil vakasını en yanlış yöntemlerle çözmeye çalışan Cinayet Büro ekibinin kahkaha dolu hikayesi anlatılacak.

Cinayet Süsü Vizyon Tarihi: 25 Ekim 2019cinayet süsü filmi 2019da Çıkacak Yerli Filmler

Kız Kardeşler

Emin Alper’in yönetmen olarak yer aldığı ve ilk olarak Saraybosna Film Festivali ‘nde gösterime girecek ola Kız Kardeşler filminin başrollerinde Cemre Evuzziya Reyhan rolü ile Ece Yüksel Nurhan karakteri ile Helin Kandemir ise Havva karkateri ile filmin başrollerinde yer alacak diğer taraftan Kız Kardeşer filminde Müfit Kayacan; Şevket ve Kayhan Açikgöz ise Veysel rolü ile filmde yer alacak kadroda Kubilay Tunçerde yer  alacak.

Kız Kardeşler Filmi Vizyon Tarihi: 13 Eylül 2019kız kardeşler filmi 2019 filmleri

Aman Reis Duymasın

Ozan Akbaba, Mustafa Üstündağ, Emir Benderlioğlu, Ceren Benderlioğlu, Hakan Karsak, Savaş Özdemir Sevinç Gürşen, Sevil Akı, Tevfik Erman Kutlu, Ömer Kurt, Bekir Çiçekdemir, Sabahattin Yakut, Berna Üçkareler ve Ezgi Esma Kürklü başrollerini paylaşacağı Aman Reis Duymasın filminin yönetmenliğini Onur Tan, senaristliğini ise Bahadır Özdener üstlenecek. Aman Reis Duymasın filmi Eşkıya dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ekibi tarafından çekilecek. Aman Reis Duymasın filminin yapımcılığını Sinehane Film üstlenecek.

Aman Reis Duymasın Vizyon Tarihi: 13 Aralık 20192019da Çıkacak Yerli Filmler Aman Reis Duymasın

 Güzelliğin Portresi

Yapımcılığını BKM Filmin yönetmenliğini Umur Turagay’ın, senaristliğini ise Pınar Bulut’un üstlendiği başrollerini ise Burçin Terzioğlu, Birkan Sokullu, Serkan Keskin, Melisa Şenolsun, Lara Tonka ve Feridun Düzağaç’ın paylaştığı Güzelliğin Portresi filmi 15 kasım da vizyona girecek. Güzelliğin Portresi filminde bir ressamın aşk hikayesi anlatılacak. Farklı senaryosu ve geniş oyuncu kadrosu ile Güzelliğin Portresi çok beklenen bir yapım

Güzelliğin Portresi Vizyon Tarihi 15 Kasım 2019

2019da Çıkacak Yerli Filmler Güzelliğin Portresi

Annem

20 Eylül 2019 da vizyona girecek dram türünde ki Annem filminin başrollerinde Sumru Yavrucuk Özge Gürel Sercan Badur Tuna Orhan Itır Esen Fatma Toptaş ve Fulya Özcan gibi önemli oyuncular yer alacak. Annem filminde babasının zulmüne rağmen okuyup öğretmen olan bir kızın acı dolu hikayesi anlatılacak.

Annem Filmi   Tarihi 20 Eylül 2019annem filmi 2019 filmleri

Konuşan Hayvanlar

Konuşan Hayvanlar filmi çocuk komedisi olarak 9 ağustos 2019 da vizyona girecek. Başrollerini Emir Özyakışır, Ferit Aktuğ ve Ayça Erturan’ın paylaştığı Konuşan Hayvanlar filminin yönetmeni Mustafa Kotan oldu. Filmin kadrosunda Ebru Akel Hülya Duyar Rıza Sönmez Aslı Samat Eray Demirkol gibi isimlerde yer alacak.

Konuşan Hayvanlar Filmi Vizyon Tarihi 9 Ağustos 2019Konuşan Hayvanlar filmi 2019

Geniş Aile Komşu Kızı

Geniş Aile Komşu Kızı filminin baş rollerinde Ufuk Özkan, Bülent Çolak, Rojda Demirer, Emre Altuğ, Mine Teber, Tolga Canbeyli ve Tuğçe Karabayır yer alacak. Çekimleri tamamlanan Geniş Aile Komşu Kızı filminin vizyon tarihi ise 2 Ağustos 2019 olacak. Yönetmen koltuğunda ise Cüneyt İnay yer alacak. Geniş Aile Komşu Kızı filmi oyuncuları

Nasipse Olur

Nasipse Olur filminin çekimleri temmuz ayında başladı. Başrollerini Burak Sevinç, Algı Eke Zeyno Eracar, Nur Sürer Ünal Yeter, Yeşim Dalgıçer ve Hakan Bulut Nasipse Olur filmin başrollerinde yer alacak. Sinop Boyabat’da çekilen filmin kasım 2019 da sinemalarda vizyona girmesi bekleniyor. Nasipse Olur filminin romantik komedi tarzında olacağı ve izleyici gülme krizine sokması planlanıyor.

Nasipse Olur Vizyon Tarihi: Kasım 2019

Nasipse Olur filmi 2019 filmleri

7. Hücredeki Mucize

O3 Medya’nın yapımcılığını üstleneceği 7. Hücredeki Mucize filminin çekimleri haziran 2019 da başlayacak ve filmin en geç 2019 sonuna kadar vizyona çıkması bekleniyor. Aras Bulut İynemli 7. Hücredeki Mucize filminde bir çocuk kadar zekası olan memo adlı bir baba olarak izleyicisi karşısına çıkacak. İlk defa zihinsel engelli birine hayat verecek Asas Bulut İynemli’nin partneri ise Nisa Sofiya Aksongur olacak. Nisa Sofiya Aksongur filmde Ova isimli bir kız çocuğuna hayat verecek.7. Koğuştaki Mucize filmi çekimlerinde filmin 2019’un en çok izlenen filmi olmaya aday bir iş olduğu söyleniyor.

7. Koğuştaki Mucize filmi Vizyon Tarihi 11 Ekim 2019 7. Hücredeki Mucize 2019 filmleri

Çiçero

Erdal Beşikçioğlu Burcu Biricik Ertan Saban ve Tamer Levent’in başrollerinde yer alacağı yardımcı oyuncu olarak Murat Garipağaoğlu, Mehmet Ulay, Altan Erkekli, Mehmet Esen, Levent Ülgen, Açelya Özcan, Mehmet Ezel Özgün’ün yer alacağı 18 ocak 2019’da vizyona girecek yerli film

Çiçero filminin senaryosunu Senarist Ali Can Yaraş yazdı. Filmin yönetmeni ise Serdar Akar.

Çiçero Filmi Konusu: 2. dünya savaşında Almanya’nın savaştan çekilmesinde ve savaşın seyrinin değişmesinde etkin rolü olan ajan Çiçero’nun hayatı anlatılacak.

Çiçero Filmi Vizyon Tarihi: 18 ocak 2019içero 2019 da çıkacak filmler

Bir Aşk İki Hayat Filmi

Bir Aşk İki Hayat filminin yönetmenliğini Ali Bilgin üstlenirken yapımcı ise Ay yapım ve Med Yapım ortaklığı olacak. Bir Aşk İki Hayat filminin başrollerinde Bergüzar Korel, Engin Akyürek, İpek Bilgin Merve Dizdar ve Osman Sanat gibi oyuncular da yer alacak. Filmde Engin Aküyrek Umut karakterine hayat verirken Bergüzar Korel de Deniz karakterine hayat verecek.

Bir Aşk İki Hayat Filmi Vizyon Tarihi: 15 Şubat 2019 olarak açıklandıbir Aşk iki Hayat vizyon filmi 2019

Aslı Gibidir

Başrollerinde Aslı İnandık, Nazlı Tosunoğlu, Tuna Orhan, Ayten Uncuoğlu, Ahmet Olgun Sünear, Toygan Avanoğlu, Enis Arıkan, Seda Türkmen, Uraz Kaygıroğlu ve Melis Kaygıroğlu’nun yer alacağı Aslı Gibidir filminin 25 Ocak’ta gösterime girmesi bekleniyor. Aslı Gibidir filminin yapımcısı Hann Film olurken filmin yönetmeni ise Ali Yorgancıoğlu oldu.

Aslı Gibidir Vizyon Tarihi: Aslı Gibidir 25 Ocak 2019 tarihinde vizyona girecek Aslı Gibidir 2019 da çıkacak filmler

Recep İvedik 6

Recep İvedik serisinin 6.’sı Mars Yayın Dağırım ile iptal edilen anlaşma sonrası UIP dağıtıma verildi ve Recep İvedik 6 8 Şubat 2019 cuma günü vizyona girecek. Recep İvedik 6’nın 2019’un en çok izlenen filmi olması şimdiden garanti gibi. Zira son yıllarda en çok beklenen film serisi hep Recep İvedik serisi olmakta.

Recep İvedik 6 Vizyon Tarihi: Recep İvedik 6 8 şubat 2019 cuma 

Recep İvedik 6 2019 filmleri

Mucize 2 Aşk

Yönetmenliğini ve yapımcılığını Mahsun Kırmızıgül’ün üstlendiği Mucize 2 Aşk filminin başrollerinde Mert Turak, Fikret Kuşkan, Biran Damla Yılmaz, Erdal Özyağcılar Şenay Gürler, Sinan Çalışkanoğlu ve Melis Sezen yer alacak.  Mucize filminin devamı olacağı açıklanan Mucize 2 Aşk filminde bol bol kum ve deniz sahneleri yer alacak

Mucize 2 Aşk filminin Vizyon tarihi:  1 Mart 2019 Mucize 2 Aşk 2019 türk filmleri

Hababam Sınıfı Yeniden

Hababam Sınıfı Yeniden oyuncu kadrosunda Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu, Hande Katipoğlu, Sadi Celil Cengiz, Osman Alkaş, Hülya Duyar, öğrenci kadrosunda Yusuf Çim, Özge Özacar, Giray Altınok, Nazlı Pınar Kaya, Sami Aksu, Irmak Aydın ve Fırat Albayram yer alıyor.

Doğa Can Anafarta’nın yönetmen olarak yer alacağı Hababam Sınıfı Yeniden filmi Rıfat Ilgaz’ın unutmaz eseri Hababam Sınıfı serisinden uyarlanacak. Hababam Sınıfı Yeniden filmin senaryosunu ise Evren Erdoğan ve Ayşe Balıbey birlikte kaleme alıyor.

Hababam Sınıfı Yeniden Vizyon tarihi: 17 Mayıs 2019Hababam Sınıfı Yeniden 2019 da yayınlanacak filmler

Yengeç

Yengeç filminin çekimleri 18 ocak perşembe günü başlayacak. Yengeç filminin başrollerinde Almila Ada yer alacak ve Birsu rolüne hayat verecek. Nil Keser ise  Birsu’nun kardeşi Katre’ye hayat verecek. Erdinç Gülener ise Yengeç dizisinde iki genç kızın babası Tekin’e hayat verecek. Son olarak Vuslat dizisinde izlediğimiz Fırat Altunmeşe’nin ise Deniz karakterine hayat vereceği açıklandı. Yengeç dizisinin çekimleri şubat ayında tamamlanacak ama vizyon tarihi belli değil.

Yengeç filmi Sadi Canpolat’ın yapımcılığında çekilirken senaryosunu ve yönetmenliği ise Enes Ateş’a ait olacak. Yengeç filminde  Cem Zeynel Kılıç, Ömer Faruk Çavuş, Uğur Kurul ve Sezer Arıçay’da yer alacakyengeç filmi 2019 vizyon filmleri

Güzelliğin Portesi

Umur Turagay’ın yönetmenliğini BKM Filmin ise yapımcılığını üstlendiği başrollerinde Melisa Şenolsun’un, Burçin Terzioğlu ve  Birkan Sokullu’nun yer alacağı Güzelliğin Portesi filminin detayları belli oldu. 2019 da vizyonda olması beklenen Güzelliğin Portesi filminde Melisa Şenolsun’un çocukluğuna Duru Ünaç Birkan Sokullu’nun çocukluğuna Kerim Tuna Kaba’nın hayat vereceği açıklandı. Güzelliğin Portesi filminde ünlü oyuncu Burçin Terzioğlu’nun çocukluğuna ise Almina Sancak hayat verecek. Güzelliğin Portesi filmi 2019 vizyon filmleri

Öldür Beni Sevgilim

Başrollerini Seda Bakan ve Murat Boz’un üstleneceği 2019 da ekranlara geleceği açıklanan Öldür Beni Sevgilim filminin yapımcısı ise BKM film olacak. Komedi türünde olacağı açıklanan Öldür Beni Sevgilim filminde Açelya Topaloğlu’da başrolde yer alacak. Öldür Beni Sevgilim filminde birbirlerini öldürmeye karar veren bir çiftin hikaye beyaz perdeye taşınacak

ldür Beni Sevgilim 2019 filmleri listesi

 

İhtiyar Kurtlar filmi

İhtiyar Kurtlar filminin başrollerini EgeAydan, Selahattin Taşdöğen, Necmettin Çobanoğlu ve Serhat Özcan paylaşacak. İhtiyar Kurtlar filminde kadroda Deniz Evin ve Gaye Turgut Evin çifti de yer alacak ve  Deniz Evin ve Gaye Turgut Evin  İhtiyar Kurtlar filminde abi kardeşi oynayacak.

İhtiyar Kurtlar filmi Vizyon Tarihi: İhtiyar Kurtlar filmi vizyon tarihi belli olmadı.htiyar Kurtlar filmi 2019 vizyon filmleri

İguana Tokyo

Hem Türkçe hem de Japonca olarak vizyona girecek  İguana Tokyo filminin yönetmeni Kaan Müjdeci oldu. İguana Tokyo filminin başrollerini ise Ertan Saban ile Saadet Işıl Aksoy paylaşacak. İguana Tokyo filminin çekimleri 10 ocak 2019 itibari ile tamamlandı. İguana Tokyo filminin vizyon tarihi belirsiz. guana Tokyo 2019 da çıkacak filmler

Aşk Büyü Vs. Filmi

Aşk Büyü Vs. Filminin başrollerini Ece Dizdar ve Selen Uçer paylaşacak. Ümit Ünal Aşk Büyü Vs. Filminde hem oyuncu hem senarist hemde yönetmen olacak. Aşk Büyü Vs. Filmi 2019

Yuvaya Dönüş

İran Irak savaşı sırasında 215 Japon vatandaşın Türkiye’ye getirilişini anlatacak Yuvaya Dönüş filminin başrollerinde Furkan Palalı, Burhan Öçal ve Megumi Masaki yer alacak. Yuvaya Dönüş filminde  Furkan Palalı Mesut karakterine hayat verecek. Yuvaya Dönüş filmi önce Japaonya’da sonra da 2019 da Türkiye’de ki sinemalarda vizyonda olacak.Yuvaya Dönüş 219 filmleri

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu

Türk Herkül filminin yapımcılığı Dijital Yapımevi’nin patronu Mustafa Uslu üstlenecek. Türk Herkül filminde Naim Süleymanoğlu’nun yaşam öyküsünü beyaz perdeye aktarılacak. Türk Herkül filminin başrol oyuncusu ise Hayat M. Van Eck olacak. Filmde Yetkin Dikinciler, Gürkan Uygun, Selen Öztürk ve Levent Ülgen paylaşıyor. Kadrosunda Renan Bilek, Barış Kıralioğlu, Bülent Alkış, Kemal Başar, Maria Rumenava Sotirova, Mehmet Esen, Evren Erler, Mustafa Kırantepe, ve Uğur Güneş ile İsmail Hacıoğlu gibi isimlerde yer alacak.Cep Herkülü Naim Süleymanoğl 2019 da vizyona girecek filmler

 

Aykut Enişte

BKM Film’in yapımcılığını Onur Bilgetay’ın yönetmenliğini üsttneceği Aykut Enişte filminin başrollerinde Cem Gelinoğlu, Güven Hokna, Melis Babadağ, Ege Kökenli, Ali Erkazan ve Ferdi Sancar gibi oyuncular yer alacak.aykut enişte oyuncuları

Sesinde Aşk Var

Başrolleri Burak Tozkoparan ile Hayal Köseoğlu paylaşaca ve 2019’un sonunda beyaz perdede olması beklenen limon filmin yeni filmi. Sesinde Aşk Var filminin yönetmen koltuğunda Osman Taşçı oturacak.

sesinde aşk var filmi 2019

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı

Kivanç Tatlituğ’un horoz dövüşçüsü olarak yer alacağı başrollerinde Yilmaz Erdogan, Ezgi Mola , Bensu Soral, Okan Çabalar , Riza Kocaoglu ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi daha sayamadığımız bir çok ünlü oyuncuyu bir arada izleyebilceğimiz bilr film olacak. Asım Noyan ve çetesinin maceralarını konu edinecek Organize İşler serisinin ikinci filmidir. 2019 şubat veya mart ayında vizyonda olacağı düşünülse de şuanda kesin bir tarih yok; ancak harika bir teaser var.

Vizyon Tarihi: Organize İşler 2: Sazan Sarmalı 1 Şubat cuma günü vizyona girecek.organize işler sazan sarmalı filmi 2019 yerli filmler

Turkish’i Dondurma

başrollerini Şebnem Bozoklu, Erkan Kolçak Köstendil, Ali Atay gibi isimlerin paylaştığı 2019’un en çok merak edilen filmlerinden biri. Turkish’i Dondurma filminde Çanakkale Savaşı sırasında Avustralya’da yaşayan iki Türk’ün ülkeleri için verdikleri mücadeleyi anlatacak. Film de sadece Türk değil uluslar arası oyuncularda yer aldı bunların arasında İngiliz Marleen Mathews, Tristan Alexander, James Farley, Alma Terziç ve Whill Thorpe  gibi oyuncularda var.

Turkish’i Dondurma Vizyon Tarihi: Turkish’i Dondurma 15 Mart 2019’da vizyona girecek. Turkishi Dondurma filmi 2019 yerli filmler listesi

Nasipse Olur

Haziran 2019 da çekimlerine başlanacak romantik-komedi filmi Nasipse Olur’un başrolünde Nur Sürer yer alacak. Nur Sürer Nasipse Olur filminde Neriman Hancıoğlu isimli bir karaktere hayat verecek Nasipse Olur filmin yapımcılığını ise Greenart Gruop yapacak. Nasipse Olur filmi 2019

Bir Dilek Tut

Yönetmen Meta Akkuş’un Bir Dilek Tut filmi 12 Nisan 2019 da vizyona girecek. Bir Dilek Tut Altan Erkekli, Vildan Atasever e İlker Kızmaz yer alacak. Bir Dilek Tut filminin çekimleri Mardin’de yapılacak ve iyilik ve sevgiyi konu alacak.

Bir Dilek Tut Vizyon Tarihi: 12 Nisan 2019Bir Dilek Tut 2019 filmleri

Ali Filmi 2019

Başrolünü Gürbey İleri Hakan Meriçliler, Semra Dinçer, Karel Gürtekin, Köksal Engür, Baran Şükrü Babacan, Tolga Canbeyli, Yiğit Alp Karadayı, Seyhan Arman ve Murat Prosçiler gibi önemli simlerin paylaştığı Ali filmi gerçek bir hikayeden esinlenilerek vizyona girecek.ali filmi 2019 filmleri listesi

Karakomik Filmler 3 Emanet

Komedi türünde olan Cem Yılmaz’ın yeni filmi Karakomik Filmler 3 Emanet’in kadrosunda Çağlar Çorumlu, Özge Özpirinççi, Necip Memili ve Tülin Özer gibi önemli isimler Cem Yılmaz’a destek olacak. Şuanda vizyon tarihi belirsiz olan Karakomik Filmler 3 Emanet filminin 2019’un ilk yarısında vizyonda olması bekleniyor. Asında Karakomik Filmler 3 Emanet filmi iki ayrı 60 dakikalık filmin bir araya gelmesinden oluşuyor.

Karakomik Filmler 3 Emanet Vizyon Tarihi: Mart 2019Karakomik Filmler 3 Emanet 2019 filmleri listesi

Yalan Dolan

Şafak Sezer, Çetin Altay ve Burcu Binici’nin başrollerinde yer alacağı Yalan Dolan filmi 2019 da vizyonda olacak. Komedi türünde olacak Yalan Dolan filminin yönetmeni Michael Şahin Derun Hollywood’tan gelmiş. Bu nedenle de Yalan Dolan filmi Hollywood filmleri tadında olmuş. Yalan dolan filmi sadece komedi filmi olmayacak aynı zamanda hayatın içerisinde var olan konuların altını önemle çizen bir film olacak.Yalan Dolan 2019 filmleri

Babamın Kemikleri

Babamın Kemikleri yönetmenliğini Özkan Çelik’in senaryosunu İsmail Doruk’un yazdığı başrollerinde Cem Davran, Ömer Aydede, Goncagül Sunar ve Tanju Tuncel’in başrollerini paylaştığı 2019 da vizyona girecek dram filmidir. 2018 de çekimleri tamamlanan Babamın Kemikleri filminin 15 şubatta yayına girmesi bekleniyor.

Babamın Kemikleri Vizyon Tarihi: 15 Şubat 2019 cumaBabamın Kemikleri 2019 filmleri

Güven

Yönetmenliğini Sefa Öztür’ün yapacağı Güven filminin başrolerinde Bülent Çolak, Serkan Keskin, Ahmet Kaynak, Gözde Çığacı ve Feride Çetin yer alacak. Dram türünde olacak Güven filminin 8 mart 2019 da vizyona girmesi bekleniyor.

Gözde Filmi Vizyon Tarihi: Güven filmi  8 mart 2019 sinemada yayında olacak.güven filmi 2019

Görülmüştür

Görülmüştür filmi 26 Nisan 2019’da vizyonda olacak. Yönetmenliğini Serhat Karaaslan’ın yapacağı başrollerinde Saadet Işıl Aksoy ve Berkay Ateş’im yer alacağı dram türünde ki 2018 yapımı film. Görülmüştür filminde fotoğrafta görüp aşık olduğu bir kadını takıntı haline getiren bir adamın hikayesi anlatılacak.Görülmüştür filmi 2019 filmleri listesi

İlk Adım 1919

TAFF Pictures’ten Abdullah Oğuz’un yapımcılığını üstleneceği ve 2019 sonunda ekranlara gelmesi beklenen İlk Adım 1919 filminin erkek başraol oyuncusu İlker Kaleli olacak. İlker Kaleli İlk Adım 1919 filminde Mazhar karakterine hayat verecek. İlk Adım 1919 filminde Mustafa Kemal Atatürk’ü Halit Ergenç canlandıracak.  Mustafa Kemal Atatürk’ün 7 yaş görüntülerine de yer verilecek. lk Adım 1919 filmi 2019 filmleri

Nasipse Olur (2019 Çekilen Filmler)

Selahattin Sancaklı’nın yönetmen olarak yer alacağı Nasipse Olur filmin çekimleri haziran ayında Sinop’ta başlayacak. Nasipse Olur filminin başrollerinde ise Burak Sevinç yer alırken yapımcı Greenart Gruop olacak. Nasipse Olur 2019 filmleri

Dumlupınar: Sonsuza Kadar 2019

1953 yılında meydana gelen ve 81 kişinin yaşamını yitirdiği “Dumlupınar Denizaltısı”nın hüzünlü hikâyesi Dumlupınar Sonsuza Kadar filmi ile izleyici karşısına çıkarılacak. Dumlupınar Sonsuza Kadar filminin yapımcılığını Necmettin Sancak üstlenecek. yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak yer alacak.  Filmin başrollerinde Timuçin Esen, Uğur Güneş, Ali Atay, İsmail Hacıoğlu, Murat Yıldırım, Farah Zeynep Abdullah gibi isimler yer alıyorDumlupınar filmi oyuncuları

Cinayet Süsü Filmi

TAFF Pictures tarafından hazırlanan Cinayet Süsü adlı komedi filminin başrollerinde Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen ve Mehmet Özgür gibi dev isimler yer alacak.  Ali Atay ise Cinayet Süsü filmini hem yönetti, hem de #Aziz Kedi ve #Feyyaz Yiğit’le senaristliğini de üstlendi. cinayet süsü 2019 filmleri

0

Türk Herkül Filmi 2019