Acayip Tipler Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? Devam Edecek mi?

Acayip Tipler 2 hafta düşük reytingler nedeniyle yayına ara vermişti. Acayip Tipler programının final bölümü Fox Tv tarafından 28 ağustos salı günü 00:45 de ekranlara gelecek ve Acayip Tipler final yapmış olacak

Acayip Tipler 7 ağustos salı akşamı Fox Tv 5. Bölümü final yaparak ekranlara veda edecek. Acayip Tipler programı bekleneni veremediği için final kararı verildi; zira Acayip Tipler çok düşük reytingler ile sıralamada geri de kalmıştı. acayip tipler final 1

İlker Ayrık’la Acayip Tipler programı ne yazık ki beklediğini bulamadı. Fox Tv ile anlaşan İlker Ayrık Yaparsın Aşkım’dan başka girdiği hiç bir işte Fox Tv’nin yüzünü güldüremedi. İlker Ayrıkla Saatli Takvim’de olduğu gibi Acayip Tipler programında da İlker Ayrık reyting kurbanı olacak gibi.

İlk bölümü ile 10 Temmuz 2018 Salı günü yayın hayatına başlayan İlker Ayrık’la Acayip Tipler  programı ilk bölümü ile sadece 1.92 reyting alabildi ve izleyicileri ekranda tutamadı. Bir çok izleyici sosyal medya aracılığı ile yaptıkları değerlendirmede daha profesyonel daha komik senaryo ve tipler beklediklerini yazdılar. Gerçek olan da şuydu evet bir kaç acayip tip vardı ama gerisi bir çok kez İnsanlar Alemi ve Güldür Güldür’de çok benzerini izlediğimiz skeçlerdi ve izleyici zaten çok daha profesyonel isimlerden bu skeçleri izlemişti ve sıkılmıştı.

İlker Ayrık’la Acayip Tipler programı bu konuda ki ilk programlardan olsaydı ben çok ümitli olabilirdim ama ne yazık ki Güldür Güldür Show Show Tv’de binlerce defa yayınlandığı için izleyici artık sıkıldı skeç izlemekten. İlker Ayrık’la Acayip Tipler ilk bölümünde bu kadar Güldür Güldür’e benzedi ve ayrışamadıysa bndan sonra ki bölümler de İlker Ayrık’la Acayip Tipler’den çok şey beklemiyorum. Tavsiyem en azından ilk bölümde biraz farklı şeyler ortaya çıkarsaydınız.

Kabul ediyorum İlker Ayrık’la Acayip Tipler’de bir çok farklı tip var ama bu tiplere bir de farklı senaryo lazım. Karısından izin alamadığı için hala sahaya yetişemeyen adam skecinden Bkm Mutfak Çok Güzel Hareketlerde bile sıkılmıştık biz ki zaten o bu sektörde ilkti.

İlker Ayrık’la Acayip Tipler  çok fazla maliyeti olmayan bir proje zaten İlker Ayrık’la Acayip Tipler oyuncularının neredeyse tamamı amatör oyuncular ve yetenekler bu nedenle ben Fox Tv’nin her şeye rağmen İlker Ayrık’la Acayip Tipler’i eylül ayına kadar yayınlayacağını düşünüyorum. Zaten Fox Tv İlker Ayrık’a parasını vermişti; oyuncular da bedava bile oynar. Yani İlker Ayrık’la Acayip Tipler  maliyetsiz olduğu için devam etmeyi hak ediyor. acayip tipler final

Acayip Tipler Ne Zaman Final Yapacak?

İlker Ayrık’la Acayip Tipler programı için şuanda alınmış kesin bir final kararı yoktur. İlker Ayrık’la Acayip Tipler  bence 10. bölümü ile 11 eylül salı akşamına kadar ekranlarda kalacak sonrasında ise final yaparak ekranlara veda edecektir.

Acayip Tipler Kaç Bölüm Yayınlanacak?

İlker Ayrık’la Acayip Tipler 10 veya yeni sezon dizilerinin sezon başlangıçlarına göre 13 bölüm yayınlanıp ekranlara veda edecektir.

İlker Ayrık’la Acayip Tipler Devam Edecek mi?

İlker Ayrık’la Acayip Tipler devam edebilecek reytingler alamıyor ki 1- 2 reyting ile bu işler dönmez yeni sezonda en az 4 veya 5 reyting alması lazım ki devam edebilsin İlker Ayrık’la Acayip Tipler.

Acayip Tipler Reytingleri

Acayip Tipler 1. Bölümü ile 10 Temmuz 2018 Salı 1.92 reyting ile 9. sırada yer aldı