Ada ERMA Kimdir? Yalancılar ve Mumları Sumru (Elif’in Kızı)

Çocuk oyuncu Ada ERMA Yalancılar ve Mumları dizisinde Sumru karakteri ile yer alacak. 5 yaşında ki Ada ERMA  ilk kez bir dizi de oyuncu olarak yer alacak. Layla Şirin ajansın oyuncusu olan Ada Erma  daha önce reklam filmlerinde yer almıştır. Şimdi sizlere Ada ERMA Kimdir? sorusunu cevaplayalım.

Ada ERMA Kimdir?

Ada ERMA 2016 İstanbul doğumludur ve 5 yaşındadır. Daha önce Kesişme isimli sinema filminde ve Johnsons bebek markasının reklam filminde yer almıştır. Layla Şirin ajansta küçük bir oyunculuk eğitimi alan ve  Yalancılar ve Mumları  dizisi seçmelerinde Sumru karakterine hayat vermeye hak kazanan Ada ERMA Yalancılar ve Mumları dizisinde Sumru karakterine hayat verecek.

Ada Erma’nın sosyal medyada @adaerma_official/ isminde ailesinin yönettiği bir İnstagram adresi vardır. Ada ERMA çocuk oyuncudur yalancılar ve mumları dizisinde elifin kızıdır

Yalancılar ve Mumları Sumru Kimdir?

Yalancılar ve Mumları Sumru Elif’in bir tanecik kızıdır. Sumru daha küçücükken babası Engin kaybolmuş Sumru’yu annesi Elif büyütmüştür. Babası kaybolduğu için Sumru’yu annesi hep korkuyla büyümüştür. İlkokul öğrencisi olan Sumru oldukça akıllı ve okulunda başarılı bir kızdır. Sumru ile Pelin okulda çok iyi arkadaşlardır. Pelin Yakup’un kızıdır. Sumru annesi ile genelde okul çıkışlarında cafe de kaldığı için çok sıkılmaktadır. Sumru’nun bakıcısı Şerife ise oldukça tehlikeli bir tiptir.

Yalancılar ve Mumları tam liste oyuncu kadrosu ve diğer karakter detayları için tıklayınız Yalancılar ve Mumları Oyuncu

Yalancılar ve Mumları Elif’in Kızı Kimdir?

Yalancılar ve Mumları dizisinde Elif’in kızı Sumru’dur. Dizi de Sumru karakterşne Ada Erma hayat verecektir. Ade Erma Yalancılar ve Mumları Sumru olarak karşımıza çıkacak