Ada Masalı İdil Kimdir? Beril Pozam Sevgilisi Kim?

Ada Masalı İdil kimdir sorusu sonunda cevabını buldu. Ay Yapım Ada Masalı dizisinde önemli karakterlerden biri olan İdil karakteri için kararını verdi. Ada Masalı dizisinde İdil karakterine güzel oyuncu Beril Pozam hayat verecek.

Ada Masalı İdil Kimdir?

İdil belediye başkanın kızıdır. Adada her zaman ön planda olmaya çalışan idil Poyraz’a deliler gibi aşıktır. Daha çocukluğundan beri Poyraz’ı kendine uygun gören İdil’in gözü Poyraz’dan başkasını görmez. Adaya Haziran’ın gelmesinden sonra Poyraz’ı kaybettiğini düşünen İdil Haziran’ı adadan göndermek için elinden geleni arkasına koymayacaktır.  Bakalım İdil’in çabası Haziran’ı göndermeye yetecek midir?  İdil umutsuz bir aşka kendini kaptırmış güzel ve akıllı bir kızdır. İdil Haziran’ı kendine en büyük rakip olarak görür. İdil Poyraz’a deliler gibi aşıktır. 

Ada Masalı dizisinde İdil 23 yaşında güzel ve akıllı bir kızdır. Çocukluğundan beri Poyraz ile arkadaş olan İdil Poyraz’dan yıllardır bir ilişki teklifi beklemektedir; ancak Poyraz İdil’i yakın arkadaşı olarak görmekte ve onunla hiç bir zaman sevgili olmayı düşünmemiştir.  İdil aslında iyi kalpli ve içinde kötülük olmayan bir kız olsa da İdil Poyraz kaybedeceğini anlayınca bir anda saldırgan bir kıza dönüşmüş ve çevresindekilere başta da Poyraz ve Haziran’a zarar vermeye başlamıştır. Ada Masalı İdil Kimdir?

Beril Pozam Kimdir?

Akrep dizisinde Ayşem karakteri ile oyunculuk konusunda ki yeteneklerini bir kez daha ortaya koyan Beril Pozam oyunculukta önce sahne teknisyeni olarak çalışmış aynı zamanda da tiyatro oyunlarında kendini geliştirmiştir. Afilli Aşk dizisi ile ilk kez televizyon ekranına çıkma başarısı gösteren Beril Pozam 2020 de ise Akrep dizisinde yer alarak ününe ün katmıştır. Talento ajansın oyuncusu olarak girdiği Ada Masalı seçmelerini kazanan Beril Pozam kariyerinde İdil karakteri ile yeni bir döneme girmiş ilk defa bir dizi de yardımcı başrol olma hakkını elde etmiştir.

Ada Masali Idil resimleri

Beril Pozam Kilosu Beril Pozam Boyu: Beril Pozam 1.70 m boyunda ve 57 kilo ağırlığındadır.

Beril Pozam Sevgilisi Kim?

Ada Masalı dizisinde hayat verdiği İdil karakteri ile izleyicinin dikkatini çeken Peril Pozam’ın sevgilisi kimdir sorusu en çok merak edilen konulardan. Beril Pozam’ın bilinen bir sevgilisi yoktur. Beril Pozam sosyal medyada defalarca yalnız olduğunu göstermiş hiç bir kameraya yanında sevgilisi ile yakalanmamıştır.

Beril Pozam Sevgilisi