Aşkın Tarifi Ne Zaman Final Yapacak? Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Aşkın Tarifi yeni bölümleri izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor; ancak bir çok izleyicinin kafasında aynı soru Aşkın Tarifi Ne Zaman Final Yapacak ? Aşkın Tarifi Yeni Sezonda Devam Edecek mi? Aşkın Tarifi dizisinin aldığı reytingler diziye seven ve dizinin devam etmesini isteyen izleyicilerin canını sıkacak türden.

Aşkın Tarifi Ne Zaman Final Yapacak?

Aşkın Tarifi ne zaman final yapacak sorusunun cevabı; eğer çok önemli bir değişiklik olmazsa Aşkı Tarifi 30 ağustos 2021 de 13. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek. Aşkın Tarifi dizisi yazlık bir dizi. Kanal D yönetimi ve NTC Medya Aşkın Tarifi dizisine 13 bölüm ömür biçti ve dizinin şuana kadar yapılan tüm planları 13 bölüm üzerine yapıldı. Zaten Aşkın Tarifi dizisinin iyi reytingler alsa bile 2021 2022 yeni sezonunda devam edebilecek güçlü bir hikayesi yok.

Aşkın Tarifi Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Aşkın Tarifi yeni sezonda devam edecek mi? Aşkın Tarifi dizisinin yeni sezonda devam etmek gibi bir düşüncesi yok; oyuncularda yaz dizisi olarak bakıyorlar Aşkın Tarifi dizisine. Basit de bir hikayesi olduğu için diziyi 13 bölümden daha fazla devam ettirmek hikayenin değişmesine ve dağılmasına neden olacaktır.

Aşkın Tarifi dizisi haziran ayında beklenen reytinglerin altında kaldı bunun da sebebi Maraşlı, Çukur, Survivor gibi çok güçlü rakipler ile yarışmak zorunda kalması. Temmuz ayından itibaren gerisinde kaldığı tüm bir rakipleri final veya sezon finali yapacağı için Aşkın Tarifi dizisi pazartesi akşamları rakipsiz kalacak.

Aşkın Tarifi dizisi eğer yaz aylarında rakipsiz olduğu dönemlerde de haziran ayında ki gibi 2’li reytingler alırsa bu durumda Aşkın Tarifi  dizisi belki de 13 bölümü görmeden de ağustos başında erken sezon finali yapabilir.

Aşkın Tarifi Ne Zaman Final Yapacak aşkın tarifi final bölümü ile izleyicisi karşısında ağustos ayında olacak

Yorum yaz