Adı Sevgi Zeynep Kimdir? Asya Kasap Kimdir? Sevgilisi Kim?

Adı Sevgi dizisinde Zeynep karakterine hayat verecek oyuncu belli oldu. Daha önce Barbaroslar ve Ege’nin Hamsisi dizilerinde yer alan güzel oyuncu Asya Kasap Adı Sevgi dizisinde zorla evlendirilen Zeynep isimli bir öğrenciye hayat verecek.

Adı Sevgi Zeynep Kimdir?

Adı Sevgi Zeynep Kimdir? Adı Sevgi dizisinde Zeynep 17 yaşında güzel ve akıllı bir kızdır. Fakir bir ailede yaşayan Zeynep lise son sınıf öğrencisidir. Okulun en zeki ve başarılı öğrencisi olan Zeynep bir gün okula gelmez. Elif öğretmen Zeynep’in nişanlandığını duyar ve ona yardım etmek ister. Zeynep’in Volkan Baykara denen bir saplantılı bir aşığı vardır. Zeynep hiç bir zaman derslerini bırakıp aşk meşk işleri ile ilgilenmese ve Volkan’a yüz vermese de Volkan bir gün Zeynep’in de kendisini seveceğinden emindir.

Volkan allem etmiş kallem etmiş ve annesi Macide’yi ikna ederek kendisin Zeynep’i istetmiştir. Zeynep’in ailesi ise böyle zengin ve yağlı bir kapıyı kaçırmak istememiş ve Zeynep’i Volkan’a vermiştir. Zeynep ise bu duruma itiraz eder ancak elinden bir şey gelmez. Adı Sevgi Zeynep lise öğrencisidir. evlenmek istemez okumak ister

Asya Kasap Kimdir?

Adı Sevgi dizisinde Zeynep karakterine hayat verecek olan Asya Kasap 29 Eylül 2001 de Ankara’da dünyaya gelmiştir. 21 yaşında olan Asya Kasap 1.59 boyunda ve 46 kg ağırlığındadır. İlk olarak Sen Anlat Karadeniz ve  Ege’nin Hamsisi dizilerinde yer alan Asya Kasap son dönemde Saygı ve Barbaroslar  Akdeniz’in Kılıcında yer almıştır. Asya Kasap özellikle Barbaroslar dizisinde hayat verdiği Adelina ve Ege’nin Hamsisi dizisinde hayat verdiği İpek karakterleri ile çok sevilmiştir.

Asya Kasap Sevgilisi Kim?

Asya Kasap’ın bilinen bir sevgilisi yoktur.

Adı Sevgi dizisinin diğer oyuncuları ve karakter detayları için tıklayınız. Adı Sevgi OyuncuAsya Kasap 21 yaşında güzeller güzeli bir oyuncudur