Adım Başı Kafe Oyuncuları Konusu ve Karakterleri

Benim Adım Melek ve Elimi Bırakma gibi dizilerin yapımcısı Üs Yapım’dan yeni bir proje daha geliyor. Dijital Platformda yayınlanacak olan dizinin ismi Adım Başı Kafe olacak. Ebru Aydemir ve Erdal Şahin’in kaleme aldığı dizi için çalışmalar başladı. Adım Başı Kafe oyuncuları Emrah Kaman ile Zeynep Çamcı olacak.

İşler Güçler ve Kardeş Payı gibi dizilerin yönetmeni Selçuk Aydemir bu dizi için de kolları sıvadı. Dijital Platformda yayınlanacak olan dizinin Nisan ayı içinde sete çıkması planlanıyor. Dizinin senaristinin iyi olması dizi hakkında merak uyandırıyor.

Adım Başı Kafe Oyuncuları

Emrah Kaman

Son olarak Aile Şirketi isimli dijital dizi de büyük başarı gösteren Emrah Kaman şimdi de Adım Başı Kafe dizisinde başrolde yer alacak. 10 Ekim 1985 Sivas doğumlu olan Emrah Kaman 36 yaşındadır. İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği eğitimi alan Emrah Kaman ilk ekran deneyimini Hanımın Çiftliği dizisi ile yaşamıştır. Daha sonra Kardeş Payı dizisi ve Kaçma Birader filmi ile komedinin aranan isimlerinden biri olmuştur. emrah kaman

Zeynep Çamcı

2020 de Terapist dizisi ile dijitalin sevilen simalarından olmayı başaran Zeynep Çamcı e Adım Başı Kafe dizisinin kadın başrolü olacak. 11 Aralık 1986 Muğla doğumlu olan güzel oyuncu İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon mezunudur. Şahan Gökbakar tarafından keşfedilmiş ve Recep İvedik 2 ve Recep İvedik 3 de yer alan Zeynep Çamcı Seviyor Sevmiyor, Leyla ile Mecnun ve Emir’in Yolu dizilerinde çıkış yakalamıştır. Zeynep Çamcı 1.62 metre boyunda ve  55 kg ağırlığındadır.

Zeynep Camci

Burak Serdar Şanal

Burak Serdar Şanal 28 Ağustos 1988 İstanbul doğumludur ve 32 yaşındadır. Maltepe Üniversitesinde drama mezunu olan Burak Serdar Şanal Küçük Kadınlar, Dinle Sevgili ve Avrupa Avrupa dizileri ile dikkat çekmiştir. Burak Serdar Şanal son dönemde Rüzgarın Kalbi dizisinde ve Kimse Bilmez dizilerinde önemli rollerde yer almıştır. burak serdar sanal

Şenay Gürler

Son olarak Çukur dizisinde Meliha karakteri ile yer alan Şenay Gürler 28 Haziran 1966 İzmir doğumludur ve 55 yaşındadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Bölümü mezunu olan Şenay Gürler daha önce Kaygısızlar, Acemi Cadı, Avrupa Yakası, İkinci Bahar ve Çılgın Bediş gibi bir çok dizi de yer almıştır. Şenay Gürler son dönemde ise İçerde, Kaçak Gelinler ve Şahsiyet gibi önemli dizilerde yer almıştır. senay gurler

Burak Satıbol

1979 Bursa doğumlu olan Burak Satıbol  42 yaşındadır. Ankara Üniversitesi Tiyatro mezunu olan Burak Satıbol Bursa Devlet Tiyatrosunda görev almıştır.  Mahşeri Cümbüş Tiyatrosunda da uzun yıllar çalışan Burak Satıbol Fox Tv ‘de yayınlanan Anında Görüntü Show da yer aldı. Son olarak Star Tv’de İşler Güçler dizisinde daha sonra da Düğün Dernek filminde yer almıştır. Burak Satıbol son olarak  Tozkoparan isimli dizi de yer almıştır.

burak satıbol Organizasyon Bizim İşimiz dizisi

Adım Başı Kafe isminden dolayı gençlik dizisi olmasını bekliyorum. Çünkü kafelerde her türlü konuşmaların yaşandığını ve özellikle de gençlerin dertleşmek için geldiklerini biliyoruz. Dizi oyuncuları ve karakterleri ile diğer ayrıntıları bilgi geldikçe güncelleyeceğiz.

Adım Başı Kafe Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Dijital Platformda yayınlanacak olan dizi nisan ayında sete çıkacak. Mayıs ayı boyunca çekimleri devam edecek ve haziran gibi yayınlanmaya başlayacak diye tahmin ediliyor.

us

kafe

Yorum yaz