Adını Sen Koy 1 Haziran Özeti 360. Bölüm Analizi

Adını Sen Koy 360. Bölümle ekranlarımızda yer aldı. Ercan Keser’in kaçtığını öğrenen Ömer bir an duraksar; fakat yanında Zehra olunca konuyu değiştirir. Ömer’in  maksadı Zehra’nın korkmasını engellemektir.

Zehra ne olduğunu sormadan söylemeyen Ömer işle ilgili olduğunu söyleyerek geçiştirir ama Zehra’nın pes etmeye niyeti yoktur iki lafından biri gelen telefondaki işin ne olduğunu öğrenmektir gerçi ne yapsa başaramaz eve giden ikili Kaan bebeği düşünürler sonra Zehra babamın yanına gitmek istiyorum der ama Ömer izin vermez aksine tek gitmemesi için akşam iftardan sonra birlikte gidelim diyerek ikna eder

Zehra konuşurken Ömer susturmak için onu öper ve gider. Aysel hanım ev aramakla meşgul Koray’sa yanlış anlaşılmaların düzelmesiyle meşgul aralarındaki meseleyi çözemeyen İpek ve Koray büyük bir çıkmazdadır kafası karışık sakarlaşmış İpek’i Sarp arar ve buluşmak ister. İpek gider Koray anlatır öfkelenir ve Sarp’a senin bana aşık olduğunu o yüzden korumaya çalıştığını söylüyor deyince Sarp Koray’ı destekler ve doğru seni seviyorum der.Adını Sen Koy 360. Bölüm

İpek’se donup kalır bakalım tepkisi ne olacak Koray’a inanacak mi? Neyse gelelim Ömer’e. Ömer şirkette Murat komiserle Ercan’ı konuşurken Zehra arar Zehra’nın konuşmaları Ömer’in hoşuna da gitse yanındaki Murat’tan dolayı rahat konuşamaz ve telefonu kapatmak zorunda kalır aradan biraz zaman geçer Zehra Kaan bebeği özlediğini yanına gitmek istediğini sormak için Ömer’i arar özledim deyince kendisini anlayan Ömer yine istediği konuşmayı yapamaz telefonu kapatan Ömer işini halleder.

Zehra salonda Jülide’yle karşılaşır Asya için kıyafet diktiğini görür eksik malzeme almak için dışarı çıkacağını söyleyip gider; fakat onu dışarı da bekleyen tehlikeden habersizdir konaktan çıkarken Can görür; fakat yetişemez Ömer’i arar ve Zehra’nın evden çıktığını yetişemediğini söyler. Ömer Zehra’yı arar fakat meşguldür iyice korkan Ömer ne yapacağını bilemez Zehra taksiden inince Ömer’le konuşur nerede olduğunu söyler.

Ömer eve gitmesini ister ama o sırada telefonun şarjı biter konuşamaz aradan biraz zaman geçer Ercan Keser Ömer’i arar karısının elinde olduğunu söyler ve bulunduğu yerine adresini vererek Ömer’i oraya çağırır.

Ömer hızla oraya gider ne kadar aradıysa da Zehra açmaz acaba gerçekten Zehra Ercan in elinde midir? Ömer adrese gider; fakat Ercan Keser’den başka kimse yoktur bu bir tuzaktır tam o sırada Zehra eve gelir Ömer’i aramak için teli şarja takar bakalım ömre ulaşabilecek mi?

Ömer Ercan’ın karşına dikilir bir gerçeği daha öğrenir babasını kimin öldürdüğünü? Babasına korkak dediği için sinirlenen Ömer Ercan Keser’in dikkatini dağıtmak için çabalar sen korkaksın adamlarının arkasına silahına güveniyorsun diye sinirlenen Keser silahını yere atar ve Ömer’le kavga etmeye başlar.

Koltuğa düşen Ercan’ın boğazına Ömer yapışır ve boğmaya başlar. Elini silahına uzatan Ercan Keser o silahı yerden alabilecek mi hazır elindeyken Ömer Ercan’ı öldürecek mi Ercan keser silahı alıp Ömer’i vuracak mi? Ya da Ercan’ın adamları Ömer’e zarar verecek mi? Oradan kurtulan Ömer Zehra’nın güvende olduğunu öğrenebilecek mi bunu hep birlikte izleyip göreceğizAdını Sen Koy 1 Haziran

Oyun havası
Bitmeyen tasası
Yapalım bunun ardından
Bir Antep tavası

Ölümü yaklaşıyor
Ölümü kendisi çağırıyor
Kaçmak dururken
Kendi ayağına sıkıyor

Dertlerin deryası
Omerin edası
Gerçek olacak sanırım
Zehranin rüyası

Alarm merkezi
Telaslandirir herkesi
Aklınızda bulunsun
Bitmez Nazo’nun aksiyon hevesi