Adını Sen Koy 292. Bölüm Özeti 27 Şubat Zehra Ömer’in Yaklaşmasına İzin Verecek

Adını Sen Koy 292. Bölüm 27 şubat salı akşamı Star Tv ekranlarında olacak. Adını Sen Koy 292. Bölümde izleyicinin merak ettiği,i beklediği sahneler olacak. Zehra Jülide ile konuştuktan sonra Ömer’in çok sevdiği annesinden aldığı büyük darbeyi görecek. Zehra Ömer’in yaralarının olduğunu bu yaralarından dolayı kendine güvenemediğini anlayınca kendi yaraları ile Ömer’in yaralarının bir birilerini tamamladığı ve bir birlerinin yaralarını sarabileceklerini düşünecek.

Adını Sen Koy 27 şubat resimleri

Zehra artık boşanma işini kafasında bitirecek ve Ömer’e güvenmeye başlayacak. Zehra Ömer’e karşı daha duyarlı ve daha sevgi dolu olacak. Ömer Zehra’da ki bu değişimi iliklerine kadar hissedecek ve artık Zehra’nın kendini yavaş yavaş affetmeye başladığını görecek. Zehra ve Ömer arasında her şey normalleşirken Ömer artık içinde ki Zehra aşkını daha fazla dizginleyemeyecek ve Zehra’ya sarılacak. Zehra’nın kendisini reddetmediğini gören Ömer daha cüretkar ve cesur olacak. Peki Zehra Ömer’in bu davranışları karşısında nasıl tepki gösterecek.

Zehra Ömer’in neler istediğini iyi bilecek ancak daha o kadar hazır olmadığını bunun için kendisine zaman vermesi gerektiğini belrtir hareketler yapacak ancak Artık Ömer’in dayanacak, Zehra’yı bekleyecek gücü kalmamıştır. Ömer kovaladıkça Zehra’dan reddetme değil tatlı kaçamaklar göreceğiz. Adını Sen Koy 292. Bölüm resimleri

Diğer taraftan Jülide ise Zehra’dan Ömer ve Ayşe’ye kendisinden bahsetmemesini zamanı gelince kendisinin çocuklarının karşısına çıkacağını söylemiştir. Jülide Zehra’nın kendisi ile görüştüğünü bilen Ömer’in Zehra’ya sert tepki göstereceğinin ve Zehra ve Ömer’in aralarının bozulacağının farkındadır. Tabi ki bu durumun farkında olan sadece Jülide değil Bahşende de gizli gizli Zehra ve Jülide görüşmesini kaydetmiştir; artık Bahşende’nin elinde Ömer ve Zehra’yı tekrar bozguna uğratacak aralarında ki gözle görülür civildeşmeyi bitirecek kanıtları vardır; ancak Jülide konusunu tekrar gündeme getirmek Bahşende’nin de işine gelmemektedir; zira zamanın da oynadığı oyunların ortaya çıkma ihtimali çok yüksektir.

Adını Sen Koy 292. Bölüm Fragmanı