Adını Sen Koy 305. Bölüm Detaylı Özeti 16 Mart Analizi

Adını Sen Koy 305. Bölüm Özeti

Romantik komedi dizimiz Adını Sen Koy 305. Bölümle bu akşam ekranlardaydı.  Son olarak Jülide’yi kapıda bırakmıştık; neyse işte Bahşende Jülide’yi kovmaya çalışırken Jülide diretmiş ve gitmemişti bu sırada Ömer ve Zehra gelince Jülide’yi içeri gelip Ömer’in odaya girememesi için ikna etmeye çalışırlar. Neyse ki Bahsende ve Hediye’nin çabasıyla Ömer Jülide’yi görmez. Jülide Zehra ile konuşur ve konaktan ayrılır.

Daha sonra Cevriye ise Aysel hanımdan özür dilemek için mahalleye giderken hamur işini Zehra’ya bırakır. Ömer de mutfağa gelince komik anlar yaşanır. Ömer unu açarken hepsini döker sonra undan Zehra’nın suratına sürer. Zehra’da aynısını Ömer’e yapar. Ömer’se bunun üzerine Zehra’yi öpecekken her zamanki gibi romantizm düşmanları sahaya girer. Hediye gelir bakıp gülerler.

Neyse gelelim Cevriye’ye. Cevriye gelip Aysel’den özür diler kendini afettirir. Bu konuyu Hamiyet gille konuşurken Salim gelir. Acaba Salim konuşulanları duymuş mudur belli değil. İpek’se başına büyük bir bela almıştır çünkü kendi e mail hesabından rakip şirkete ihale dosyası gönderilmiştir. Bundan kendisinin bile haberi yoktur. Koray’sa İpek’e çok kızar. Acaba olay çözülüp gerçekler ortaya çıkacak mıdır?

Neyse işte Zehra her şeyi Ömer’e söylemekte kararlı olunca biraz dalgın olur. Ömer fark eder. Ömer ile Zehra konuşurlar. Sonra yine sarılırlar. Sabah olur Sabah deyince Sabah ve Kerem Burak tarafından saldırıya uğramışlar bir şey olmamış. Kerem’se Sabah’a zorlama yapıyorsam eğer söyle biraz düşün deyince kararsız kalır. Tam Kerem giderken Kerem diye seslenir. Kim bilir yine ne kıvıracak. Bunu hep birlikte izleyeceğiz.

Ayşe eşyalarını almaya konağa gelir. Taşınmakta kararlı olduğunu söyler. Zehra ise daha fazla dayanamaz ve Ömer’e gelip Ayşe’yi ben ikna ettim annesi ile konuşması için sorumlusu benim der. Bakalım Ömer ne tepki verecek kızıp bağıracak mi? Ömer evden mi gidecek yada Zehra’yı affedebilecek mi? izleyip göreceğizAdını Sen Koy 305. Bölüm resimleri

Mutfak kurtları
Mahalle muhtarı
Güzel sahnelerden sonra
Yine bozdu aralarını

Kapının kilitleri
Pastanın dilimleri
Gidenin dönüşü yok
Konağın delileri

Bermuda şeytanı
Var mı iyi yazanı
Varsa eğer getirin
Dizinin yazarını

Koparma ipleri
Soldurma çiçekleri
Her şeyi yaptın
Ayırma çiftleri

Gideni getirme
Bu konuyu geç bitirme
Soran olursa
Vakti çabuk geçirme

Kazulet karıyı
Yolla darıyı
Bu haftada biterse
Başlat ikinci yarıy