Adını Sen Koy 313. Bölüm Fragmanı 28 Mart (Adını Sen Koy 313- 315. Bölüm Fragmanı)

Adını Sen Koy 313. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy 313. Bölümde Ömer Zehra’yı kurtaracak ama Jülide orada olamadığı için Jülide’nin başı hala dertte olacak. Kendisi kurtulan Zehra Jülide’nin durumunu merak edecek. Çok geçmeden Ömer’e gelen bir adam Jülide hanımın hayati tehlikesi olduğunu söyleyecek ve herkes şok olacak Ayşe annesinin başına gelenleri öğrenince çok kötü saatler yaşayacak ve Ömer’e annesini de kurtarması için yalvaracak.

Konağın önüne gelen adam Ömer’e Jülide hanım size zarar gelmemesi için bu konağı terk etti deyince daha önce annesi için içi bile sızlamayan Ömer annesini kurtarmak için harekete geçecek. Ömer her ne kadar bu kaçırılma olayının annesi tarafından yapılmış bir plan olduğunu düşünse de Jülide’nin gerçekten zor durumda olduğunu fark edecek. Ömer ve polis Jülide’yi Ercan’ın tuttuğu yerden kurtarmak için iş birliği yapacak.  Adını Sen Koy 313. Bölüm resimleri 1

Adını Sen Koy’da 313. bölüm, 314. bölüm ve 315. Bölüm fragmanı bu akşam yayınlanacak. Adını Sen Koy 313. Bölüm Fragmanı yayınlanmadan biz sizlere bir kaç tüyo verelim. Fragman çıktığı anda da ilk olarak sitemize ekleyeceğiz.

Adını Sen Koy’da Zehra için artık kocasına sahip çıkma zamanı. Ömer Zehra’yı kurtaracak ama peki Defne ve Bahşende’nin elinden Ömer’i kim kurtaracak bunu hep birlikte izleyeceğiz. Defne Ömer’i Zehra’dan almak için geldi. Biliyoruz ki Ömer Defne’ye lise yıllarında aşık oldu ve Defne Ömer’i terk etti yurt dışına yerleşti. Yani Ömer’in Defne’ye karşı bir zaafı olduğu açık. Bakalım bu zaafı Defne nasıl kullanacak. Defne gelir gelmez konağa yerleşecek. Bu durum gerçekten çok saçma ne işi var eski sevgilinin konakta veya Ömer’in yanında. Adını Sen Koy 28 mart

Defne’nin ilk hedefi Ömer ve Zehra’nın arasını bozmaz Ömer’in gözünde Zehra’yı iki paralık etmektir. Benim tahminim Defne bunu başaramayacaktır; zira Ömer daha Zehra’ya ulaşamadı. Erkekler ulaşamadıkları şeylerin peşinde koşarlar. Defne lise yıllarından bahsettikçe Zehra kocasını, sevdiği adamı çok kıskanacak galiba bu da Ömer’in hoşuna gidecek. Umarım Zehra’ya da kocasına karşı sorumlulukları olduğunu birileri hatırlatır.

Zehra kurtulacak ama Jülide Ercan’ın elinde kalacak. Benim anladığım kadarı ile Zehra’yı Ercan’ın kaçırmasında ki önemli sebep hem Zehra’nın polise gitmesine engel olmak hemde Jülide’ye bir ders vermek. Ama Ömer bence karısını kaçıran Ercan ve adamlarına dünyayı dar edecek.

Koray ve İpek arasında başlamak üzere olan bu aşk hepimizin içini ısıtacak. Tüm yanlış anlamalara tüm aksaklıklara rağmen Koray ve İpek’in saf ve temiz aşkının önün de ki önemli engel ise Koray’a aşık Özge olacak gibi.

Hatice Halanın gelmesi ile Salim ve Aysel arasında ki mesafe de sıklaşacak. Hatice hala da Salim’e evlenmesi baskı yapacak. Hamiyet’e ve Şükran’a karşı çıkan Salim bakalım sert olan Hatice halanın karşısında da durabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz.

Ayşe ise hem Zehra’ya hem Ömer’e hemde annesi Jülide’ye ulaşamayınca kötü bir şey olduğunu düşünecek ve çok korkacak.

Adını Sen Koy 313. Bölüm Fragmanı

ıza eklenecektir.