Adını Sen Koy 314. Bölüm Detaylı Özeti Fragmanı 30 Martta Neler Oldu?

Adını sen koy 314. Bölümle 30 mart perşembe akşamı Star Tv ekranlarındaydı. Son bölümde son olarak Jülide’nin şoförü Ömer’le konuşmaya gelmişti.  Jülide’nin özel şöförü Jülide Hanımın hayati tehlikesi olduğunu söylemesine rağmen Ömer hiç bir şey demeden eve girer. Ömer kasaya sakladığı eski mektubu çıkartır. Zehra’ya yazdığı mektubu önce okur ve duygulanır. Tam o sırada Defne’nin gelmesiyle mektubu bırakıp salona geçer. Defne ile konuşurlar. Zehra ise onları görür. Hediye’ye Defne ile ilgili sorular soran Zehra kocasını Defne’den kıskandığı belli eder.

Zehra sonra kocasının yanına gelir oturur. Zehra ve Ömer sohbet eder. Zehra sonra Ömer’in odasına girer. Masanı üstünde ki mektubu görüp okumaya başlar. Ömer bu mektubu aylar önce Ayşe’nin tuttuğu terapistin isteği ile yazmıştır ancak bir türlü Zehra’ya bu mektubu verecek gücü kendisinde bulamamıştır.. Zehra mektubu okudukça çok duygulanır. Tam o sırada Ömer gelir. Zehra Ömer’e sarılır. Ömer’se yanlız kalmak istiyorum deyince Zehra Ömer’i yalnız bırakıp gider.

Adını Sen Koy 30 mart

Gelelim Hamiyet’e. Memlekete gitmeyi kafaya koymuş; fakat Salim için kısmet bulmadan da İstanbul’dan gitmek istemiyor. Hatice hala ise Salim’e boykot yapılmasını ister. Hamiyet Şükran’da kabul eder. Bakalım bu boykot ve tepki Salim’de işe yarayacak mı? Bunu hep birlikte göreceğiz. Neyse Zehra odada otururken Ayşe gelir ve annesiyle ilgili endişelerini söyler. Zehra’da Ayşe’ye annesinin kaçırıldığını söyleyince Ayşe abisinin yanına gider ve annesini kurtarması için abisi Ömer’e yalvarır.

Ömer ise o kadına yardım etmeyi kabul etmez. Sonra Ayşe ve Zehra konuşurken Jülide’nin şoförü mesaj atar  ve Jülide’nin yerini söyler. Oda Ömer’e söyler ve beraber Jülide’nin tutulduğu yere gelirler. Jülide’yi kurtarırlar. Sonra Julide oğluna sarılır ve biter. Bakalım Ömer nasıl bir tepki verecek  annesinin kendisine sarılmasına. Ömer de annesine sarılacak mi? Jülide neden gittiğini Ömer’e söylecek mi? hep birlikte göreceğiz.

Adını Sen Koy 314. Bölüm

Nihat ise otel odasında muhtemeşen