Adını Sen Koy 350. Bölüm Özeti 18 Mayıs Analizi

Adını Sen Koy 350. Bölümle izleyicisi karşısında yer aldı. Adını Sen Koy’da herkes buluşma noktasını merak ediyordu oraya kim gitti kime ne oldu hiç bir şey beklenildiği gibi olmadı ama tahminler doğruydu oraya Zehra yerine Canan gitmişti adamlar şaşkın bir şekilde Ercan’ı arar ve Zehra yerine başka birisinin geldiğini söyler.

Ercan’da gerekeni yapın vurun kadını der tam Canan bulunduğu yeri incelerken arkasından biri belirir acaba kimdir o sırada Zehra’nın nereden olduğu merak konusudur. Zehra Canan’ın da çabasıyla yön değiştirmiş olanlardan haberi yokken babasının hastalığına inanıp mahalleye gider. Zehra mahalleye gittiğinde Canan’ın bir oyunu olduğunu anlar; fakat bozuntuya vermez neyse Canan arkasını döndüğünde Çetin’i görür korkar.

Canan Çetin’den hesap sorar Çetin’se merak ettiğini o yüzden geldiğini söyler. Canan’sa Defne’nin hain planını anlatır tam kapıdan çıkacakken Çetin adamları fark eder ve arka kapıdan kaçarlar. Babasının yanından ayrılan Zehra Cananı arar ve olan biteni sorar. Canan’sa Defne’nin planını başına gelenleri anlatır.

Zehra iyice korkar kalkıp konağa gelir. Ömer konaktadır ve Zehra’ya nerede olduğunu sorar. Zehra da babasından bahseder Canan’ın anlattıklarını söylemek istese de delili olmadığı için anlatamaz.Adını Sen Koy 18 mayıs

Banyoya giden Zehra’nın ardından Ömer çekmeceyi açarken aldığı bebek biblosunu kırar ama Zehra üzülmesin diye söyleyemez. Ömer çalışma odasında tamir etmeye çalışır oyuncağı ama Zehra gelince saklar. Zehra Ömer’in bir şeyler sakladığını anlar Zehra ısrar etse de Ömer ne olduğunu söylemez ve ofise gider.

İftirada gelmeyen Ömer’e hem çok kızıp hemde çok özleyen Zehra arar vakit geç oldu gel diye ama Ömer gelmez hatta Defne gelip bibloyu gördüğünde Zehra’nın der. Ömer Zehra’nın üzülmesini istemiyorum o yüzden çok uğraşıyorum der.

Tabi defne yiyeceği yemeği yemeden kalkıp gider. Zehra gecenin bir yarısı Ömer’i arayıp ne zaman geliyorsun diye sorduğunda Ömer işinin bitmediğini söyler. Sabah erkenden gelen Ömer elinde bibloyla gelip durumu anlatır. Zehra sarılır teşekkür eder mutlu olurlar benim biblo dediğime bakmayın o aslında bir müzik kutusudur.

Ömer ödül olarak onu çalıştırır ve dans ederler ardından acıktığını söyleyen Ömer bahçeye sofra kuralım diye teklifte bulunur. Bahçede hummalı bir çalışma vardır akşam için; fakat Ercan Keser’de boş durmuyordur Defne’ye konağa adam yolluyorum onu içeri alacaksın yemek kanlı bitecek der.Adını Sen Koy 350. Bölüm

Defne istemese de kabul eder ve konağa adamı almak için kapıdaki korumayı oyalar. Ercan’ın adamı içeri girer yemek sofrasını hazırlayıp sofra etrafında duran Zehra’yı hedef alır. Defne’de bunu görüyordur. Ercan’ın adamı tetiğe bastığında Defne Zehra diyerek önüne geçer ve vurulur.

Defne tabi ki ölmez. Peki gerçekten vurulan Defne mi? Defne’nin yaptığı bu son hamle yaptığı tüm hataları Ömer’e ve Zehra’ya affettirecek mi? Zehra olan biteni Ömer’e anlatacak mi? Hep birlikte pazartesini bekleyelim.
Gidişine mumlar yaktım
Resmine bir mermi çaktım
Adın musmula senin
Bunuda buraya son kez yazdım

Inşallah defo vurulacak
Arpadan yoksun kalacak
Hastaneye yatinca
Daima orada konaklayacak

Kedi fare oyunu
Kurt kaptı koyunu
Melesin dursun şimdi
Kendi hazırladı sonunu