Afili Aşk İçin Her An Final Kararı Çıkablir. İşte Detaylar

Afili Aşk 19 Mart 2020’de Final Yapacak

Kanal D’nin üst üste yaptığı 3. gün değişikliğinden sonra Kanal D’nin artık seyircisine eziyet ettiğini düşünen Afili Aşk dizisi yapımcısı ARC yapım Afili Aşk dizisi için final kararı aldı. Afili Aşk dizisi 19 mart 2020 perşembe akşamı 38. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek. Bir yandan Afili Aşk dizisi düşük reytinglerden final yaparken diğer taraftan Afili Aşk dizisi 37. bölüm fragmanın Youtube’de en çok izlenen fragman olarak 2 milyonu geçmesi Türk reyting sistemini de bir kez daha tartışmaya açtı. afili aşk final 38. bölüm

Afili Aşk İçin final kararı verilmeden önce sosyal medyadan gelen baskılara dayanamayıp Kanal D yetkilileri yeni bir karar daha verdi. Afili Aşk dizisinin bir kez daha gün değiştirmesi ve reytinglere göre final haftasının kararlaştırılmasına karar verildi. Güçlü rakipler karşısında çarşamba akşamları reyting alamayan dizi 15 şubat cumartesi akşamından itibaren her artık cumartesi akşamları yayınlanacak.afili aşk gn değiştirdi

Afili Aşk Final Fragmanı 38. bölüm

Kanal D’nin Afili Aşk’a tanıdığı süre doluyor. Kanal D’nin sabrı taşıyor. 12 Haziran 2019 Çarşamba günü yayın hayatına başlayan Afili Aşk dizisi 23 bölüm Kanal D’ye hayal bile edemediği parayı kazandırdı. Hatta dizi ilk 15 bölüm ilk sırada yer aldı. 8 bölüm ise ikinci sırada yer aldı; ancak her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi Afili Aşk’ın da sonu geldi.

Afili Aşk dizisi aralık ayından itibaren durdurulamaz bir düşüşe girdi ve dizinin reytinglerini yükseltmek için harcanan tüm çabalar boşa çıktı. İlk bölümden itibaren çarşamba akşamı yayınlanan dizi 2019 2020 yeni sezonunda da çarşamba yayınlanmaya devam etti; ancak Doğduğun Ev Kaderindir; Kuruluş Osman ve Zemheri gibi dizilerin rakip olarak Afili Aşk’ın önüne geçmesi ile Afili Aşk’ta işler karıştı.

Afili Aşk dizisi sadece total reytingler de değil aynı zaman da AB ve ABC1 reyting gruplarında da düşüş yaşadı. Bu nedenle Kanal D adeta Afili Aşk’tan zarar etmeye başladı.

Kanal D Büyük Zarar Ediyor

Kanal D sevilen dizisi Afili Aşk’a karşı çok fedakar ama Kanal D’nin Afili Aşk’tan daha fazla zarar etmeye tahammülü yok. Afili Aşk dizisi 6 büyük kanal arasında çarşamba akşamları son sırada yer alıyor. Bu da Kanal D’nin çarşamba akşamları reyting pastasından en küçük payı almasına neden oluyor. Kanal kazandığı paradan çok daha fazlasını Afili Aşk dizisi yapımcısı ARC yapıma ödüyor. afili aşk bitiyor mu

Afili Aşk’ı Kurtarma Operasyonu

Afili Aşk dizisinin sosyal medyada çok güçlü bir kitlesi var özellikle de Kerem ve Ayşe fanları dizilerinin arkasında. Bu nedenle de Afili Aşk dizisi için bir anda final kararı almak kolay iş değil. Açıklanacak bir final kararı Kanal D’ye ciddi şekilde tepki gelmesine neden olur. Daha önce benzer şekilde Azize için final kararı alan Kanal D izleyicilerin tepkisini çekmiş ve diğer dizilerden de reyting kaybetmişti.

Bu nedenle Kanal D gün değişikliğinin Afili Aşk’ı kurtaracağına inanmasa da yine de Afili Aşk’ın günün değiştirme kararı alacak. Afili Aşk dizisi cumartesi akşamına alınabilir; veya pazar; ancak şuanda bu konuda kesinleşmiş bir karar yok.

Afili Aşk’ın Final Senaryosuna Hazırlanması İçin En Az İki Bölüme İhtiyaç Var

Eğer Kanal D Afili Aşk için final kararı alırsa bu durumda diziye final için 38. bölüme kadar izin vermesi gerekir ki izleyiciler dizinin hak ettiği bir final görebilirsin. Afili Aşk dizisi için bir final kararı verilirse ilk olarak sizlere bilgi vereceğiz. Bize gelen tüyolara göre Afili Aşk dizisi 38. bölümü il 19 mart 2020 de ekranlara veda edebilir.

Afili Aşk İçin Her An Final Kararı Çıkablir. İşte Detaylar (4 Yorum)

  1. Eğer cumartesi olursa finale daha fazla yaklaşır. Çünkü KUZEY YILDIZI dizisi güzel reyting alıyor ve zaten zor final yapar. Cumartesi olursa Kuzey Yıldızı sayesinde final yapar.

  2. çok eğlenceli bir dizi hiç bir bölümünü kaçırmadım inşallah final yapmaz yazık olur bu diziye

  3. Hiç abartmaya gerek yok zaten ekranlarda fazladan yer kaplıyordu!1 Hekimoğlu ve arka sokaklar yeterde artar bile!!! Ben bu kadar amaçsız ve saçma dizi görmedim