Ağlayan Gelin Ersin Kimdir? Atlas Önel Kimdir? Sevgilisi

Ağlayan Gelin Ersin Kimdir? TRT 1 ekranlarında yeni sezonda izleyicisi ile buluşan Ağlayan Gelin dizisinde Ersin karakterine yakışıklı oyuncu Atlas Önel hayat verecek.

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak ve Futbolcu Yasin Bıçakçı ile Yeşil’in hikayesinin konu olarak ele alınacağı Ağlayan Gelin dizisi oyuncu kadrosunda Ekin Mert Daymaz, Ayça Ayşin Turan, Sinem Öztürk,  Feyyaz Şerifoğlu, Sinan Tuzcu, Meral Çetinkaya,  Ali Berk Reşitoğlu, Noyan Uzer, Doğukan Polat, Sidar Tublek gibi popüler ve deneyimli isimler yer alıyor.

Ağlayan Gelin Ersin Kimdir?

Atlayan Gelin dizisinde Ersin karakterine yakışıklı oyuncu Atlas Önel hayat verecek. Hayatın tüm kurallarını Futbol ile beraber anlatan dizide Ersin, Yasin’in kardeşi olacak. Yasin karakterini de Feyyaz Şerifoğlu canlandırıyor. Ünlü Futbolcu Yasin Bıçakçı ve Yeşil’in çarpıcı aşk hikâyesini konu alan diziyi Ayşe Ferda Yılmaz ve Nehir Erdem yazıyor.

Atlas Önel Kimdir?

Ağlayan Gelin dizisinde Ersin karakterine hayat verecek Atlas Önel  Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde eğitim almıştır. 20’li yaşlarda olduğu bilinen yakışıklı oyuncu lisans eğitiminin ardından oyunculuk eğitimi almış ve oyunculuğa yönelmiştir. Sporcu kimliği ile de tanınan Atlas Önel aldığı oyunculuk derslerinin ardından ilk profesyonel oyunculuk deneyimini blu TV ekranlarında yayımlanan BÖRÜ 2039 adlı yapım ile beraber yaşamıştır. Ağlayan Gelin dizisi Atlas Önel için bir çıkış projesi olabilir.

Atlas Önel Dizileri

  • Ağlayan Gelin-Ersin
  • Börü 2039

Atlas Önel Sosyal Medya Hesapları

İnstagram- @atlasonell yaklaşık 5bin takipçisi bulunmaktadır.

X-@atlasonel

Atlas Önel Sevgilisi

Son olarak Ağlayan Gelin dizisinde Ersin karakterine hayat verecek Atlas Önel’in sosyal medya hesaplarını incelediğimizde sevgilisi hakkında herhangi  bir bilgiye rastlayamadık. Oyuncunun sevgilisinin olmadığını düşünüyoruz.

Ağlayan Gelin Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız