Ah Kalbim 17 Şubat 2019 Özeti 309. Bölüm Kaza Değil Cinayet

Ah Kalbim 17 Şubat pazar akşamı 309. bölümü ile izleyicisi karşısına gelecek. Ah Kalbim 308. bölümde Tanu Pragya’yı öldürmek için bir plan yapmış ve Pragya’nın üzerine bir avize düşürmek istemişti ancak bir hizmetli son anda avizenin düştüğünü görmüş ve Pragya’yı kurtarayım derken avize’nin altında kalmış ve ölmüştü. İşte John isimli o hizmetlinin ölüm olayı sonrasında Pragya’nın başına gelenlerden sonra ölümden dönmesi hem Abhi hemde King’i şüphelendiriyor. Tanu ve Aliya ise kimsenin bu şansızlıklardan şüphelenmeyeceğini düşünür ama arka planda polis bile bu cinayet teşebbüsünü planlayanların peşindedir.

Ah Kalbim 17 Şubat 2019 Özeti

Ah Kalbim dizisinde Pragya Abhi’nin kızı Kiara’yı tanımasından çok korkar; çünkü Abhi’nin hisleri kuvvetlidir ve bir araya geldiklerinde kızından alacağı elektrikten korkar. Chachi ise Pragya’nın odasına girer ve sınırımı aşarsam kusura bakma ama artık King ile aynı odada kalmanız gerekli der.

Kiarra Pragya’nın odasına gelir ve ben seni yalnız bıraktım sen o yüzden yaralandın der. King Kiara’ya annesinin sakarlık sonucu merdivenlerden düştükten sonra yaralandığını söyler. Kiarra annesine bir çorba getirir ve artık ben senin annenim benim sözümü dinle çorbanı bitir der. Pragya duygusallaşır. Kiarra hastahaneye yanına gelemedim bunun için çok üzgünüm der; yanına gelmek istedim ama opolis karakolunda işimiz vardı der. Partide bir adamın öldürülmesini gördüğünü ve polisin de bu olayı sormak için onu götürdüğünü söyler. Kiarra karakolda hiç bir şeyin kaza olmadığını öğrendiğin, anlatır.  babam King beni geldi aldı karakoldan der. Bu olayların araştırılması sonrasında ABhi’nin kızını öğrenmesinden Pragya çok korkar.

ah kalbim Kiara Pragyanın kızı

 

Tanu Pragya’yı öldürmeyi beceremediklerini ve bu işin içinden sıyrılmalarının zor olduğunu ancak bunun için ellerinden geleni yapmaları gerektiğini söyler. Tanu King’in bu işin peşini bırakmayacağından emin. Aliya polis karakolunda ne oldu der; Tanu bir şey duyamadığını söyler; ancak  King de karakoldaydı ama galiba başka bir konu için oradaydı der; Aliya her şeye rağmen dikkatli olmalıyız; Kink çok zeki birisi der.

Kral ve Abhi Pragya’ya yapılmak istenen suikast ve cinayet ile ilgili konuşmak için barda buluşur. King dünyada ki bir çok insanın nefreti için yaşadığını anlatır. Bu nedenle de Pragya’ya olan suikastte bir intikam meselesi olabilir mi Pragya’nın düşmanı var mıydı diye sorar Abhi King’e çok bilgi vermez ama King Abhi’ye  parti de bir garson olan John’un suçlunun kim olduğunu bildiğini hatta suçluyu kardeşi Robin’e anlatmaya çalıştığını, ancak öldürüldüğünü söyler. abhi duydukları karşısında şok olur ve sen nereden öğrendin John’un öldüğünü diye sorar; ama Abhi’ye Dasi’den bir teefon gelince Abhi konuşmayı bırakır ve eve koşar.

Ah Kalbim 17 Şubat 2019

Robin ise kardeşini kaybettiği için çok üzgün ve beddua etmeye başlar bir yandan da yaptıkları iş yarım kaldığı için Tanu’dan özür diler; Tanu o bir kazaydı kimse suçlu değil der; Robin ise olayın bir cinayet olduğunu ve bunun da bir tanığı olduğunu söyler.

Ah Kalbim 17 Şubat 2019 Fragmanı

Ah Kalbim 17 Şubat 2019 Özeti 309. Bölüm Kaza Değil Cinayet (5 Yorum)