Ah Kalbim 211. Bölüm Özeti 17 Mayıs Fragmanı Sevgilimle Güzel

Ah Kalbim 204. Bölüm Özeti

Ah Kalbim dizisinde Abhi Pragya nın sevgililer gününü kutlamak için bir buket çiçek ve çikolata alarak eve gelir. Abhi elindeki çiçeği Pragya nın önünde diz çökerek verir. Arkasından yüzüğü de verirken Pragya tarafından tokatla ödüllendirilir. Abhi bunların bir hayal olduğunu anlayınca sevinir. Abhi Dadi için aldığı çiçeği ona verirken Dadi nin hayatının anlamı olduğunu belirtir ve onun sevgililer gününü kutlar.Ah Kalbim 17 mayıs resimleri

Tanu heyecanla Abhi yi aramaktadır. Tanu Abhi nin odasında gördüğü çiçekleri ve tebrik kartını almış ve Abhi ye teşekkür etmek için onu arıyordur. Tanu Pragya yı görüyor ve elindeki kutlama kartını Pragya aya okutur. Pragya kartı okurken üzülür ve Abhi nin kendisini unuttuğunu düşünür. Abhi Tanu yu görür ve elindeki çiçekleri nereden aldığını düşünür. Tanu çiçekler için teşekkür ederken sevgililer gününü kutlar. Pragya aşağı katta Abhi ile Tanu nun evleneceğini düşünmektedir.

Abhi çiçeklerden olsa gerek sürekli hapşurmaktadır. Tanu nun çiçeklerle ona yaklaşmasının ardından Abhi çok sert bir şekilde hapşurur. Çiçeklerin yaprakları aşağı katta bulunan Pragya nın üzerine saçılır. Tanu aşağıya baktığında Pragaya yı görüyor ve onu Abhi nin görmemesi için ne yapacağını düşünüyor. Abhi 2. defa daha kuvvetli bir şekilde hapşuruyor. Bu sefer gülde ne kadar yaprak varsa hepsi Pragyaa nın kafasından aşağıya doğru saçılıyor. Pragaya bunun bir raslantı olmadığını ve Tanrı nın bir lütfu olduğunu düşünüyor. Abhi ise aşağıda bulunan Pragya yı görünce şaşırıyor. Pragaya ona gülümsüyor.Ah Kalbim 211. Bölüm Özeti

Abhi Dadi nin Pragya hakkındaki sözlerini hatırlarken mutlu oluyor ve gerçek aşkı bulduğunu düşünüyor. Abhi için bir şeyler hazırlamaya giden Tanu Pragya ile karşılaşıyor. Pragya Abhi nin sevgililer gününü Tanrı  nın isteği üzerine kendisiyle kutladığını söyler. Gül yapraklarının bir anda kafasından aşağıya dökülmesi bunun en büyük kanıtı. Tanu sinirden iyice kızarıyor. Tanu Abhi nin yanına gelerek hediye aldın mı diye sorar. Abhi henüz kimseye hediye almadığını söyler.

Tanu Abhi yi kolundan tuttuğu gibi hediye almaya gönderir. Dadi ve ekibi ise Abhi ve Pragaya yı konuşmaktadırlar. Daha sonra sohbete katılan Purab Abhi nin Pragya ya karşı aşkını itiraf edeceğini söyleyince Pragya hayrete düşer. Pragya Abhi nin yokluğunda onun odasını çiçeklerle donatarak sürpriz yapmak ister. Abhi odasına gelir ve odasının süslendiğini görür. Tanu dan şüphelenerek Robin’İ çağırır. Robin’in 6 maaşını kestiğini söyler. Bunu sana kim söyledi de yaptın diye kızar. Robin siz çıktıktan sonra odanızı Pragya süsledi deyince Abhi nin neşesi yerine gelir ve Robin’in maaşını 2 katına çıkarır ayrıca bir maaşta ikramiye sözü verir.

Ah Kalbim 204. Bölüm Fragmanı