Ah Kalbim 232. Bölüm Özeti 15 Haziran Munni ve Aliya’nın Planı

Hatalı Özet BildirimiAh Kalbim dizisinde Kanal 7 atlama yaptı ve bölümler ile tarihler karıştı. Ah Kalbim 4 ağustos 2018 Özeti ve Ah Kalbim Ah Kalbim 245. Bölüm Özeti için tıklayınız Ah KalbimAh Kalbim

Ah Kalbim 232. Bölüm ile 15 haziran çarşamba gecesi Kanal 7 ekranlarında olacak. Ah Kalbim 232. Bölümde Munni ve Abhi arasında sıcak bir gece yaşanacak; çünkü Munni Abhi’ye yaklaşmak zorunda kalacak.

Ah Kalbim 232. Bölüm Özeti

Aliya kaçan Munni’yi aramaya devam eder ve sonunda Munni’nin evini bulur. Aliya Munni’yi korkutmak için Pragya’yı yani kardeşini gözünü kırpmadan öldürdüğünü söyler. Eğer dediklerimi yapmazsan kardeşini de öldürürm diyen Aliya Munni’yi tehdit eder. Munni hem korkar hemde ne yapacağını bilemez.Ah Kalbim 245. Bölüm resimleri 2

Abhi ise Pragya’nın kaybolduğundan emindir. Bunun içinde Pragya’yı sadece kendisinin araması  yetmez; bu konuda basın mensuplarından da yardım alınmalıdır.Basın mensupları eve davet edilir ve tüm basın Abhi’nin karşısındadır. Abhi basın mensuplarına karısının kaybolduğunu anlatırken içeri Aliya ve Munni girer. Basın şaşkındır Pragya bulunmuştur. Aliya Pragya’nın canını kurtardım bir arabanın altına atlayacaktı der. Buradan anlıyoruz ki Munni hem paraya ihtiyacı olduğu için hemde Aliya’dan korktuğu için teklifi kabul etmiştir.22 20

Bu sırada Aliya evde de kalabilmek için Munni’yi öğütler. Munni’nin ısrarı ile Aliya evde kalır; ama Abhi’nin gönlü hiç rahat değildir. Abhi Pragya’nı hafızasını kaybetiği için Aliya’nın evde kalmasına izin verdiğini düşünür.

Aliya ve Tanu’nun oyunu basittir. Önce Munni’yi Pragya diye herkese kabul ettireceklerdir; sonrasında ise Abhi’nin Munni’ye aşık olmasını sağlayıp sonra nefret ettireceklerdir.

Ah Kalbim 20 haziran fotoğarafları

Disha, Sangram Singh’in adamlarından kaçmaya çalışır ancak adamlar çok kalabalıktır ve hemen onu durdururlar.  Sangram Singh işine karışılmasını sevmeyen bir kabadayıdır. Sokakta işine karışanlara dersini çok ağır verdiği için onu gören önce saygı gösterir sonra kaçar. Purab’ta sokaktan araba ile geçerken Disha’yı görür ve zor durumda olduğunu fark eder; çünkü Disha herkesten yardım istemektedir; ama kimse yardımına gidemez korkudan.

Sangram Singh’in ne kadar tehlikeli olduğunu öğrenen Purab ondan ve adamlarından korkmaz.  Sangram Singh’in adamlarının üzerine araba süren Purab Disha’yı ellerinden alır ve kaçırır.

Ah Kalbim 245. Bölüm resimleri 1

Abhi ise karısı Pragya’yı çok özlemiştir ve ona yaklaşmak ister; ancak bunun için önce romantik bir sürpriz hazırlamalıdır. Pragya sandığı Munni için evi süsleyen Abhi Munni’nin verdiği farklı tepklerden rahatsız olsa da Munni işini iyi yapmaktadır; ancak bu gece Abhi ile aynı yatakta da yatmak zorunda kalacaktır; zira özel bir gecedir Abhi için. Abhi Munni’nin kendisinden kaçtığını ve yaklaştığında da rahatsız olduğunu fark eder. Abhi kapının açık olduğunu Pragya’nın bu yüzden samimi olmaktan çekindiğini düşünür ve gider kapıyı kapatır.

Ah Kalbim dizisinde son bölümlerde neler olacağı ile ilgili tüyolar vermeye devam ediyoruz. Bir önceki bölümde teröristlerin baskın düzenlediği okulda Pragya nın kızı Kiara ile Purab’ın oğlu Suny mahsur kaldığını ve Abhi ile Prgaya nın okula gittiklerini söylemiştik. Kiara ve Suny’i kurtaran ikili birbirlerini yine göremiyorlar. Hatta terörist başı Abhi ye silahını doğrultup tetiğe basmak üzereyken Prgaya onun üzerine bir cisim atarak Abhi nin ölmesini engellemiştir. Bu olayda bile Abhi ile Prgaya birbirlerini göremiyorlar. 

Ah Kalbim 232. Bölüm Fragmanı