Ah Kalbim 245. Bölüm Özeti Ah Kalbim 5 Ağustos Fragmanı Aliyya Disha’yı Öldürecek mi?

Ah Kalbim 245. Bölüm de Tanu ve Aliya Munni’nin bu oyuna kendisini çok kaptırdığını fark edip hemen onu bir köşeye çeker ve bu oyun yakında bitecek kendini kaptırma der. Pragya ise ben Abhi’yi hemen bırakırım ama Abhi bana aşık o beni bırakmaz der. Tanu ise Pragya’yı yakından inceleyip ya senin saçların dün daha uzundu yüzün de sivilceler vardı nasıl bunları geçirdin şimdi gerçekten tam da Pragya olmuşsun der. Pragya ise siz istediğiniz için ben makyaj yaptım ve kuaföre gittim der. Ah Kalbim

Diğer taraftan evin içinde de Abhi Pragya’yı kovalamaktadır. Abhi her seferinde Pragya’nın kulağına eğilip senden bebeğim olsun istiyorum der ve ama Pragya sürekli utancından yerin dibine girer.

Bu arada eve gelen bir telefon herkesin şaşırmasına neden olur. Disha ve Purab bir otelde kalmaktadır. Abhi ise Purab’a çok kızar ve burada koca konak dururken neden otel köşelerinde sürünüyor bu oğlan der. Abhi Purab’ı arar ama onu gelmeye ikna edemez; çünkü otelde Disha ile baş başa kalmak Purab’ın da işine gelmektedir. Ah Kalbim 5 ağustos

Evdekiler Abhi ve Pragya’yı otele gönderirler Purab ve Disha’yı getirmesi için ancak kimsenin onların geleceğine ümidi yoktur ve yanan ev için herkes çok üzülür.

Aliya ise aşık olduğu adamın sevgilisi ile bu eve gelecek olmasına çok kızar ve giderken getirme onları diye Munni’ye yani gerçek Pragya’ya emir verir.

Pragya ise Purab’ın yanına otele gider ve Abhi’nin başına gelenleri anlatır; Abhi’nin arabasına bomba koydular önüne çivi attılar der. Gerçekten de eli yüzülü kapalı bir kadın Abhi’nin arabasının önüne çivili halı sermiştir ama Abhi son anda durmuş ve bu kazadan kurtulmuştır.

Purab ise benim kardeşime bütün bunları yapanın hesabını soralım der ve gelmeyi kabul eder. Sonunda Purab ve Disha’da konağa gelir. Aliyya Disha’nın gelmesi ile çıldırır ve hemen Munni’yi yani Pragya’yı bir odaya çeker ve seni öldürür der; hatta önce yeğenlerini öldürürüm der. Pragya ise sağlam bir tokat atar Aliya’ya ve her şeyi senin için yaptım eğer onları buraya getirmeseydim orada balayı yapacaklar ve bir ömür Purab’a kavuşamayacaktın der ve Aliya’yı durdurur.Ah Kalbim 245. Bölüm

Tanu ise artık Munni’nin gerçek yüzünü ortaya çıkarmaları gerektiğini Aliya’ya söyler ama Aliya korkma her şey benim kontrolüm altında der. Bu arada Pragya ve Munni konuşur. Munni yeğenlerini hala bulamadığını söyler. Pragya ise merak etme yeğenlerin iyi onları bulacağım der ama bu konuşmaları Aliya duyar ve hemen kimle konuşuyorsun der. Pragya ise babamla konuştum der.

Aliya yeğenlerine kavuşmak istiyorsan dediklerimiz yap ve bu işe kimseyi karıştırma der. Bu arada Abhi ise çok özel bir oda hazırlatır Purab ve Disha için o odayı hazırlayan ise Pragya’dır. Pragya’nın beline sarılan Abhi seni istiyorum, seni çok özledim der ama Pragya hemen oradan kaçmak zorunda kalır zira şuanda bunun zamanı değildir.

Ah Kalbim 245. Bölüm Fragmanı