Ah Kalbim 248. Bölüm Özeti 23 Haziran Purab Evleniyor

Güncelleme 4 ağustos 2018Ah Kalbim dizisinde bölümler karıştı zira Kanal 7 Ah Kalbim dizisinde bölüm atladı ve yayın gününü 7 günden 2 güne düşürdü. Gerçek Ah Kalbim 248. Bölüm Özeti ve 18 Ağustos Fragmanı için tıklayınız Ah Kalbim (Purab’ın Maliyeci Polis Planı)Ah Kalbim

Ah Kalbim 235. Bölüm Özeti

Ah Kalbim 235. Bölümde Purab’ın kendisini Sangram’ın adamlarından kurtarmıştır. Yer de bulduğu bir cam parçasını ayağı ile tutup atletik bir hareketle eline alan Purab halatı keser ve hemen düğün yerine koşar. Disha ise düğün yerinde değil adeta cenaze evinde gibidir. Sanram ise Disha’nın güzelliği karşısında adeta büyülenmiştir.

Ah Kalbim 248. Bölüm resimleri 2

Halattan krutulan Purab ise Abhi’yi arar ve ondan yardım ister. Bir arkadaşı zorla evlendirilmektedir; o da onu kurtarmak için gidecektir. Abhi ise kız arkadaşın mı bu kurtaracağın kız diye dalga geçer ama telefon kesilir Abhi telefon kapanınca korkmuş ve ne yapacağını bilemez şekilde kalmıştır. Purab Sangram’ı damat odasında yakalar ve kafasını duvara vurarak onu bayıltır. Şimdi karar zamanıdır Purab için ya Disha’yı düğünden kaçıracaktır; yada Sangram’ın kıyafetlerini giyip Disha ile evlenecektir.

Ah Kalbim 248. Bölüm resimleri 3

Purab önce Disha ile evlenemeyeceğini eğer evlenirse Bilbül’e ayıp etmiş olacağını düşünür; ancak başka çare de yoktur. Sinirden deliye dönen Purab Bülbül olsa beni kurtaran bir kız ile evlenmeme kızmaz diyerek evlenmeye karar verir. Sanram’ı soyan Purab elbisilerini giyer ve düğüne iner. Damadın gelmesi ile konuklarda sakinleşir ve düğüne başlanır.ye

Munni’nin görgüsüzce yemek yemesi herkesin dikkatini çeker; özellikle Mitali Pragya’nın asla bu kadar görgüsüz olmayacağını düşünür ve bu kızın Pragya’ya benzeyen bir kız olduğunu ama asla Pragya olamayacağından emin olur.

Bir tarafta Purab evlenirken bir tarafta da Aliya artık yaşının geçtiğini Tanu’nun işlerini bırakıp kendi işlerine bakması gerektiğini düşünür. Bu durumda da Purab ile evlenebilmek için önce Abhi’yi ikna etmelidir. Abhi ise asla Purab’ın seninle evlenmesine ve kendini yakmasına izin veremem der ama Aliya geçmişini bir kenara bırakası gerektiğini söyler.

Ah Kalbim 248. Bölüm resimleri 4

Ah Kalbimde senaryo biraz saçma. Görmüyor mu konuklar yandan bakınca damadın Sangram olmadığını. Gelinin yüzü tamamen kapalı bazen gelinler değişebilir ama bir Hint dizisinde ilk defa gördüm bir damadın değiştiğini.

Ah Kalbim 248. Bölüm resimleri 5

Disha hemen anlar damadın Sangram değil Purab olduğu ve evlenmekten vaz geçeceğini söyler. Purab ise bende seninle evlenmek istemiyorum ama seni başka şekilde kurtaramam der. Purab ve Disha tam evlenme törenlerini bitirecekken kendine gelen Sangram çıkar gelir.

Sangram’ın adamları Sangram’ı karşısında görünce şok olur. Zira damat kimdir o zaman? Damadın yüzü açılır ve Purab olduğu ortaya çıkar. Sangram’ın adamları düğün ateşinde yalancı damadı yakmak ister ama Disha bir alevli odun alır eline ve başlar herkesi tehdit etmeye.Ah Kalbim 248. Bölüm resimleri 6

Herkes Disha’yı ikna etmeye çalışır ama Disha bu Sangram denen adamla evlenmek istemediği o adamın namusuna iftira attığını hemde kendisini evlenmeye zorladığını anlatır. Davetliler şoktadır.

Gelinin babası sonunda kızına inanır ve Sangram’a güzel bir tokat atar ama Sangram durur mu Sangram da davetlilere adamları ile saldırır. Bu kavgadan sağ salim kaçan ise iki aşıktır; Disha ve Purab. Disha ve Purab terasa saklanmışlardır. Purab burda kimse bizi bulamaz diye Disha ya teselli verirken ikisi de çok mutlular. Disha buradan çıkmanın bir yolunu bildiğini söylüyor. Abhi Munni ile korku filmi izledikten sonra yatmaya çalışıyor. Ancak Munni Abhi nin daha fazla korkması için korkunç sesler çıkarıyor. Abhi kafasını battaniyeye doluyor. ses

Aliya ve Tanu’nun planı tıkır tıkır işlemektedir. Gece Munni saçma sesler çıkarmaya çalışması Abhi’nin kendisinden nefret etmesini sağlak içindir. Abhi çok şaşırmıştır bu saçma hareketler asla Pragya’nın yapmayacağı şeylerdir.

Ah Kalbim 248. Bölüm resimleri 1

Ah Kalbim 235. Bölüm Fragmanı