Ah Kalbim 249. Bölüm Özeti Ah Kalbim 19 Ağustos Evraklar İmha Edilir

Ah Kalbim dizisinde yayın günleri değişince bölümler de değişti. Ah Kalbim dizisi 249. bölüm özetini okumak için tıklayınız Ah Kalbim

Aliya yediği tokattan sonra kendine gelir ve sahte polislerin evi aramasına izin verir. Aliye çok rahat olsa da Tanu hapse girmekten çok korkmaktadır ve polislerin evrakı bulduğunda polislere ve ev halkına  nasıl bir açıklama yapacaklarını düşünmeye başlar; ancak Aliya korkma evraklar güvende onu kimse bulamaz der.

Ah Kalbim 19 Ağustos Özeti

Gerçekten de Purab’ın emri ile polisler evin altını üstüne getirirler Aliya’nın odası dışında Mitali’nin de odası aranır ancak hiç bir evrak bulunamaz ve polisler evi terk etmek zorunda kalır. Polislerin evden çıkması ile Puran Disha ve Pragya bir odada toplanarak durum değerlendirmesi yaparlar. Pragya evin içinde üçüncü bir hain var der zira Aliya ve Tanu evden çıkmamıştır o zaman bu evrakları evin dışına kim çıkarmıştır. Ah Kalbim 249. Bölüm özeti devam ediyor.

Tanu ve Aliya’nın odası artık yakın markajdadır zira bu üçüncü hain bulunmadan bu olay çözülmeyecektir. Çok geçmeden Pragya üçüncü haini bulur. Raj Tanu ve Aliya’nın olduğu odaya elinde evraklarla girer her ne kadar RAj yüzünü saklasa da zaten Pragya onu yürüyüşünden tanımıştır. Pragya Raj’ın bir kez daha böyle bir hainlik yapmasına anlam veremez.Ah Kalbim 248. Bölüm 1

Bu arada Raj da Tanu ve Aliya’ya polislerin tamamen oyun olduğunu birilerinin evrakların peşinde olduğunu söyler. Çok dikkatli şekilde hareket eden Tanu ve Aliya avukata evrak tesciline gider. Bu sırada Pragya’nın aklına son bir fikir daha gelmiştir ama Purab onu durdurur ve bu işin çığrından çıktığını artık Abhi ile konuşmanın vaktinin geldiğini söyler. Ah Kalbim 19 Ağustos özeti devam ediyor.

Pragya her ne kadar ben denedim dese de Purab Ahbi’yi arar ve durumdan bahseder ancak telefon yağmurlardan dolayı çok çekmez ve Abhi olayı anlayamadan telefon kapanır. Mecburen Pragya’nın aklına düşen bu fikir işlenecektir. Aliya ve Tanu’nun önüne Purab kılık değiştirip bir dilenci gibi atlar. Tanu hemen Raj’a fırça atar sana dikkatli ol demedim mi bak çarptın dilenciye der. Bizim çete yaralı dilencinin başındayken Pragya’da arabaya biner ve arabada ki evrak çantasını bulur. Evrak çantasını sağlama alan Aliya onu şifrelemiştir. Pragya evrakları şifreyi çözmeden alamayacaktır.

Pragya’yı bu  arada Abhi arar; Pragya ısrarla arayan Abhi’nin telefonunu açar; Abhi benim uçağım ertelendi demek için aramıştır; tam Abhi’nin telefonunu kapatır ve şifreyi çözer bu arada Tanu durumdan şüphelenir ve arabaya döner. Pragya’nın yakalacağını gören Disha müthiş bir oyunculuk ile Tanu’yu durdurur ve kocama ne yaptınız diye çıkışır. Bu arada Pragya evrakları da alır ve arabadan inmeyi başarır. Sonuçta Disha Pragya’yı ve Abhi’nin mallarını kurtarmıştır.Ah Kalbim 19 Ağustos

Sonunda bizimkiler arabaya biner ve tescile gider. Tescilde ki memur Aliya’yı yerin dibine sokar. Sen nasıl kardeşsin abin kazandı da sen mi yiyeceksin falan der ama Aliya hiç bunları dinlemez. Aliya sen işini yap der ama memur gördükleri karşısında şaşırır zira Aliya’nın bahsettiği gibi bir evrak yoktur dosyanın içinde. Memur siz dalga mı geçiyorsunuz der ve Aliya ve Tanu’yu gönderir. Tanu ise bu işi yapsa yapsa Raj yapmıştır der ama Aliya Raj’ın suçsuz olduğunda emindir olay dilenci meselesinde kopmuştur ve o dilenci Disha’dan başkası değildir. Şimdi Aliya için hesap sorma vaktidir.

Ah Kalbim 249. Bölüm Fragmanı