Ah Kalbim 281. Bölüm Özeti 9 Aralık Simonika Yaşıyor

Ah kalbim 281 bölüm özeti. 9 Aralık. Simonika yaşıyor.

Ah Kalbim 281. Bölüm Özeti

Pragya kanıtları arar ve Simonika‘nın mücevher kutusunu bulur. Kutuyu alır ve Purab ile parmak izi testi için laboratuvara götürür. Test sonucunu alıp giderler. Aliya ve Tanu Abhi‘ye seni kurtaracağız derler. Abhi sizden bir şey istemiyorum, Pragya‘ya engel olmayın yeter der. Dadi ve Dasi Abhi‘yi rahatlatmaya çalışır.

Pragya ve Purab test sonucunu hastaneye, Simonika‘nın parmak iziyle karşılaştırmaya getirir. Ancak hemşire onun cesedini göstermez. En sonunda Pragya ve Purab onu ikna eder. Parmak izi cesetle eşleşir. Purab cesedi de görüp şok olur. Abhi de hapiste bir memur hayranıyla tanışır. Ona hayatından bahseder. Pragya da Abhi‘yi düşünerek yolda yürür.

Pragya bir bankta oturur ve Dadi‘nin de sözlerini hatırlayıp yenilgiyi kabul etmeyeceğini söyler. O sırada bir araba kırmızı ışıkta durur. Pragya arabada Simonika‘yı görünce şok olur. Pragya, onu açığa çıkarmayı düşünür. Yeşil ışık yanınca araba hareket eder. Pragya peşinden gitmeye çalışır ama hiçbir arabayı durduramaz. Purab gelir.

Ah Kalbim 281. Bölüm özetinde Pragya ona durumu anlatır. Simonika kaçar. Aliya Tanu‘ya, Abhi‘nin onu umursamayıp sürekli Pragya‘yı istediğinden  şikayet eder. Pragya‘ya destek olmamı istiyor, ne zaman ayılacaklar bilmiyorum der. Tanu, o gün hiç gelmeyecek, kabullen der. Artık onlara kızmayı bıraktım der. Aliya sinirlenip gider.Ah Kalbim 281. Bölüm simonika

Ah Kalbim 9 aralık Özeti Devam Ediyor

Pragya ve Purab Abhi‘yi görmeye gider. Pragya ona sarılıp ağlar. Ona her şey iyi olacak der. Abhi ise umutsuzdur. Pragya ona Simonika‘yı arabada gördüm ama yakalayamadan kaçtı der. Pragya sevgimize güveniyorum, onu yakalayıp seni çıkaracağım der. Abhi Simonika‘nın yaşadığını düşünür. Avukat arayınca Pragya gider.

Abhi Purab ile konuşur ve Pragya‘ya destek olmasını söyler. Purab, Pragya‘nın beyni ona görmek istediği şeyi gösterdi, o halüsinasyon gördü der. Eğer Simonika ölmediyse, o ceset kimin der. Abhi, ondan Pragya‘ya iyi bakmasını ister. Purab endişe etmemesini söyler. Pragya gelir ve Abhi‘nin elini tutar.

Evdekiler Dadi‘ye yemek yediremez. Pragya gelir ve ondan yemek yemesini ister. Simonika‘nın yaşadığını ve bunu ispatlayıp Abhi‘yi çıkaracağını söyler. Dadi sevinip umutlanır. Disha, Purab‘ın Pragya halüsinasyon gördü sözlerini hatırlar. Bunu kimseye söylememeyi düşünür. Simonika restoranda şarap içer.

Ah Kalbim 9 aralık özetinde Purab Pragya‘nın evde olmadığını fark eder. Sarla‘yı ararlar ama oraya gitmediğini söyler. Pragya Simonika‘yı gördüğü sokakta bekliyor. Purab onu arar. Pragya endişelenmesin diye yerini söylemez.Ah Kalbim 9 aralık resimleri

Pragya Simonika‘yı hapse attırıp Abhi‘yi kurtarmayı düşünür. Pragya duruşmadan önce Simonika‘yı yakalamaya umut eder. Simonika gelir ve tam Pragya‘yı görecekken Pragya saklanır. Pragya arabaya oturur ve onu takip eder. Simonika arabada sırıtıyor.

Pragya Simonika‘yla karşı-karşıya gelir. Abhi‘yi kurtarmak için onu götürmek ister. O ise ben Simonika değilim Avantika Sahani‘yim, bırak beni der. Simonika olmadığında ısrar eder. Hizmetçiyi çağırır ve polisi aramasını ister. Pragya ona inanmaz ve polisi çağırırım der. Simonika çağır o zaman, kimin haklı olduğu anlaşılacak der. Purab Pragya‘yı arar. Pragya onu yanına çağırır ve adresi verir. Simonika elimi bırak der. Disha endişelenir. Purab gider.

Ah Kalbim 281. Bölüm Fragmanı