Kadir ve Gülperi Evlenecek mi? Gülperi Nasıl Bitecek? (Yorum Sayfası)

Show Tv’nin sevilen dizisi Gülperi izleyenleri büyülemeye devam ederken izleyicinin kafasına takılan en önemli sorulardan biri de dizi de ki Gülperi ve Kadir’in olaylarla dolu aşkı oldu. Tims ve B Yapım her hafta özel bir senaryo ile izleyicisi karşısına çıkıyor ve her hafta izleyici mest oluyor?

Kadir ve Gülperi’nin ergenlik dönemi aşıkları olduğunu öğrendiğimde zaten Kadir’in Gülperi’den vaz geçemeyeceğini öğrenmiştim; zira Gülperi ve Kadir farklı hayatları yaşasalarda insanın ilk aşkı hiç unutulmuyor. Gülperi ve Kadir kavgalı da ayrılmamışlar o dönemde; sadece bir birlerini üniversitede bulamamışlar.

Kadir’in eşi Şeyma zaten çekilmez bir kadın; Kadir Şeyma ile olan evliliğini kızı Artemis üzülmesini etkilenmesin diye devam ettiriyordu; muhtemelen Gülperi’yi görmese bile Artemis evlendikten sonra Kadir de Şeyma’dan ayrılırdı. Kadir evliliğinde mutlu değildi. 

Gülperi’nin kocası zaten ölmüş; Gülperi hayat savaşında kalmış. Gülperi’ye kaynı Ejder göz koymuş ama Avukat Kadir en büyük rakibini zaten öldürüp intihar etti süsü vererek zaten en büyük rakibini devre dışı bıraktı; ancak Gülperi ve Kadir aşkının veya evliliğinin önünde ki en büyük engel yine ölse de Ejder olacak gibi.

Ejder’in şüpheli ölümü muhtemelen Yakup Ağayı daha da intikam dolu hale getirecek ileride; ancak şuan görünen senaryoda Kadir ve Gülperi arasında ki en büyük engel Artemis ve Şeyma gibi görünüyor.

Gülperi Eyüp Yaşıyor mu?

Bu engellerde aşılamayacak engeller değil ancak Gülperi dizisi senaristleri tahminimce ileri de Gülperi’nin kocasını tekrar diriltecek ve karşımıza çıkacak; bilindiği üzere Eyüp kaybolmuştu Suriye sınırında.

Gülperi dizisinde gerçek olan ise Yakup ağa oğlu Eyüp’ü kaçırmıştı; Suriye’ye. Bunu muhtemelen ilerleyen haftalarda göreceğiz.

Gülperi Nasıl Bitecek?

Gülperi dizisi için şimdiden final yazmak dereyi görmeden paçayı sıvamak gibi olur. Gülperi dizisi senaristleri  Sema Ergenekon ve Eylem Canbolat oldukça deneyimli isimler ama senaryoyu kim yazarsa yazsın bence Gülperi dizisi mutlu bitecek; tabi ki bu mutluluk kolay kazanılmayacak; belki Gülperi çocuklarını kaybetme acısı ile de karşılaşacak ancak kazanan aynı Kara Sevda’da olduğu gibi aşk olacak. 

Kadir ve Gülperi Evlenecek mi? Gülperi Nasıl Bitecek? (Yorum Sayfası) (2 Yorum)

  1. Dogrusu ben gulperinin hala devam etmesine wawkinim bu gune kadar farkli senaryolarda evlatlari icin çirpinan binlerce anne gorduk ve cook uzulduk bu yuzden biraz yorulduk qaliba senaristler annesi tarafindan atilmis veya annesinden alinmis cocuklarin mucadilesi iyi reytinq getirdigi için bir birini tekrarliyorlar ancak bence artik fedakar ablalardan da diziler yapilmali