Ah Kalbim 282. Bölüm Özeti 15 Aralık Simonika Yine Yaptı Yapacağını

Ah Kalbim dizisi hem Türkiye’de hemde Hindistan’la birlikte onlarca ülkede yayınlanmaya devam ediyor. İşte Ah Kalbim dizisinin 15 Aralık cumartesi akşamı ekranlara gelecek 282 bölüm özeti. Ah Kalbim 282. Bölüm de yine Simonika yapacağını yapar ama bu işin sonunda kazanan yine Abhi olacaktır.

Ah Kalbim dizisinin 15 aralık cumartesi günü ekranlara gelecek bölümümde büyük anne ne yazık ki doktorların tüm çabasına rağmen kurtarılamayacak.Ah Kalbim 15 aralık

Ah Kalbim 282. Bölüm Özeti

Pragya Purab‘a Simonika‘yı gördüğünü anlatır ve harekete geçmeliyiz der. Purab, senin halüsinasyon gördüğünü düşündüğüm için kendime kızgınım der. Purab Simonika‘yı izlemesi için detektif tutmuştur. Bir adam Simonika/Avantika‘nın elini bandajlar.

Simonika ondan Pragya‘nın ünlü kocasını öğrenmesini ister. Pragya ve Purab avukatla görüşür. Avukat hiç umut olmadığını ve mahkemede kanıt ve tanığa ihtiyacı olduğunu söyler. Pragya Dadi‘nin sözlerini hatırlar ve Abhi‘yi nasıl çıkaracağını düşünür. Pragya Abhi‘yle 5 dakikalık görüşür.

Simonika/Avantika Pragya‘dan, evi ve ofisi onun adına geçirmesini ister. Pragya zaman gerekli der. Avantika mülkiyet transfer evraklarını verir ve imzalamasını ister. Abhi‘nin suçsuzluğunu kanıtlayacaktır. Pragya, sen mi daha ucuzsun yoksa Simonika mı bilemiyorum der.

Avantika umursamaz. Pragya evdekilerin nerede kalacağını düşünür. Pragya eve gelir. Sarla oraya gelince Pragya ona sarılıp ağlar. Onunla dertleşir. Sarla onu teselli eder. Dadi, Dasi ve Disha üzülür. Sarla, eviniz olmasa da mutluluğunuz olsun der. Dadi de Pragya‘ya destek olur.Ah Kalbim 10 aralık resimleri

Avantika/Simonika, karakola gidip parmak izini evraklara bastırır. Mahkûmlar oraya gelir ve Disha‘yı araya alırlar. Purab mahkûmla kavga eder. Mahkûm Purab‘ın kafasına vurur. Pragya da mahkûmu sopayla vurur. Avantika bir silah alıp Pragya‘yı hedefler.

Ah Kalbim 282. bölüm özetinde Pragya, Simonika‘nın eski tehdidini hatırlar. Avantika diğer mahkûmu sopayla vurur ve Pragya‘ya Abhi‘nin mahkemede beklemesini söyler. Pragya olayları hatırlar. Purab onun Simonika olduğundan şüphelenir.

Avukat Pragya‘yı arayıp duruşmaya çağırır. Pragya Avantika‘yı alıp gitmek ister. Avantika, evrakların kopyası olmadan olmaz der. Pragya, gelmezsen evrakları unut der. Avantika sahte kocası Avinash‘tan evrakları kontrol etmesini ister.

Ah Kalbim 15 Aralık Özeti Devam Ediyor

Abhi duruşmada yeniden sorgulanır. Hâkim ona ceza verecekken Pragya yetişir ve Simonika hayatta der. Her kes Simonika/Avantika‘yı görünce şok olur. Simonika korkmuş gibi davranır. Onu sorgularken, yalnızca doğruyu söyleyeceğine dair kutsal kitaba el basar.Ah Kalbim 282. Bölüm resimleri

Savcı, hâkim falan onu iyice sorgular. O da ben Simonika‘yım der. O gün otelde olanları anlatır. Savcı pek ikna olmaz ve mahkemedeki herkesi tanımlamasını söyler. Simonika panikle hata yapar. En sonunda hâkim davayı bir sonraki duruşmaya erteler ve bu sürede Abhi serbest kalır.

Herkes mutlu mesut Abhi‘yi eve götürür. Abhi, Dadi ve diğerleri Pragya‘ya minnettardır. Purab Simonika‘yı telefonda konuşurken görür ve ona gider. Senin hakkında yanılmışım, sen benim kardeşimi kurtardın der. Simonika evrakları hazırlamasını ister.

Disha mal varlığı meselesini Abhi‘ye anlatır. Abhi şimdi nerde kalacağız der. Sarla bösüver hepsi yerine gelir önemli olan sensin der. Purab bir adamdan evrakları hazır etmesini ister. Mahkemeye kadar beklemesini söyler.

Ah Kalbim 16 Aralık Özetinde Simonika, evrakları kocama verin der. Sahte kocasını arar ve ona evrakları teslim alıp mahkemeye gelmesini söyler. Sonra sırıtır. Duruşmada hâkim Abhi‘yi aklamak üzere.

Savcı, Simonika‘nın aslında Avantika olduğunu söyler. Onun kimliğini gösterir ve onun Bangalore‘da kocasıyla yaşadığını söyler. Pragya onu buraya mahkemeyi yanıltmak için getirdi der.

Ah Kalbim 282. Bölüm Fragmanı

Etiketler