Ah Kalbim 283. Bölüm Özeti 16 Aralık Abhi Kurtulur

Ah Kalbim 283. Bölüm Abhi’nin kurtulduğu bölüm olacak. Peki Ah Kalbim dizisinin 16 Aralık cumartesi akşamı ekranlara gelecek 283. Bölüm de başka neler olacak. İşte Ah Kalbim 283. Bölüm Özeti

Ah Kalbim 283. Bölüm Özeti

Simonika da ben Avantika‘yım, paraya sıkıştığım için Pragya beni kandırdı der. Savcı Abhi ve Pragya‘nın ceza çekmesini talep eder. Abhi Pragya suçsuz der. Purab avukatına mesaj çeker.

Avukat fenalaşmış gibi yaparak mahkemeyi yarım saat erteletir. Savcı Simonika‘ya gerçeği söylediği için teşekkür eder. Simonika Abhi‘nin iyi bir ceza almasını ister. Pragya onu duyar.

Simonika, her şeyinizi gitti, Abhi tüm mal varlığını kaybetti der. Simonika Pragya‘ya zafer kazandım edalarıyla hava atar. Estetik ameliyatla bir kadını kendine benzetip sonra onu öldürdüğünü ve hastane personellerine de rüşvet vererek sonuçları değiştirdiğini itiraf eder.

Pragya senden nefret ediyorum der. Simonika ise pis pis sırıtır. Pragya ağlar. Mahkemede, hakim Abhi‘ye müebbet hapis, Pragya‘nın da yargılanmasına karar verecekken, Pragya Simonika‘nın Avantika olmadığını ispat edeceğim der. Purab, Simonika‘nın öldürdüğü kadının el yazılarını getirir.

Pragya da sahte Avantika‘nın parmak izini gösterir. Simonika şoklarda. Simonika yeniden parmak izi verir ve gerçek Simonika olduğu ortaya çıkar.

En sonda Sangram ve Simonika‘nın konuştuğu görüntüler izlenir. Simonika Abhi‘den intikam almak için nasıl Avantika‘ya dönüştüğünü anlatmıştır. Simonika kudurur.

Ah Kalbim 283. Bölüm özetinde Simonika öfkeyle Pragya‘nın boğazına yapışır. Hakim onu tutuklatır. Simonika görülürken bile hala Pragya‘yı yok edeceğini söyler. Hakim Abhi‘yi aklar ve Simonika‘yı hapse yollar.

Abhi, herkese sarılır. Eve dönerler. Abhi ve Pragya şakalaşır. Herkes çok mutludur. Disha fenalaşır ve evdekiler endişelenir. Birazdan Pragya gelip herkese Disha‘nın hamile olduğunu söyler.

Dadi Abhi‘ye sataşır. Komik anlar yaşanır. Abhi ve Pragya bu mutlu zamana özel parti yapmak isterler. Abhi‘nin hayranları onunla selfi çektirmek ister. Abhi Pragya‘ya, onlar bana inanmadı ama şimdi peşimden koşuyorlar der.Ah Kalbim 16 Aralık Özeti resimleri

Pragya geçmişi unutup önümüze bakalım der. Abhi bunlar hepsi senin sayende, sana borçluyum der. Abhi ve Pragya gelecekte doğacak bebeklerinin ismini tartışırlar. Simonika ceza evine nakil edilirken araba yolda bozulur.

Ah Kalbim 16 Aralık Özeti Devam Ediyor

Simonika fırsat bu fırsat deyip kadın polisin silahını da alarak oradan kaçar. Hemen Abhi‘nin evine gider. Avukat Purab‘ı arar ve Simonika‘nın kaçtığını söyler. Abhi ve Pragya da bunu öğrenirler. Abhi korkmayın diye ailesini rahatlatmaya çalışır.

Simonika da onların yakında öleceğini söyler. Simonika garson kılığına girer. Tanu ona gelir.

Abhi Pragya ile birlikte dans eder. Simonika silahla Abhi‘yi hedefler. Disha Simonika‘ya çarpar ama onu tanımaz. Etrafı Rabin temizler der. Simonika Abhi‘yi üst kattan vurmayı planlar. Disha onu tanır ve peşine düşer.

Simonika tam Abhi‘yi vuracakken Disha yetişip onu engeller. Kurşun salondaki avizenin ipine denk gelir. Avize tam Pragya ve Abhi‘nin üstüne düşecekken Abhi Pragya‘yı ve kendini kurtarır ama ayağı incinir. Simonika Disha ile boğuşur ve onu itip kaçar.Ah Kalbim 283. Bölüm resimleri

Purab peşine düşer. Aliya Simonika‘yı eve getirmesinden Pragya‘yı suçlar. Sangram yüzünden de Disha‘yı suçlar. Abhi Pragya‘yı savununca Aliya Londra’ya gideceğini söyler. Purab Simonika‘yı bulamadan eve döner. Aliya Tanu‘ya gururu varsa gitmesini söyler.

Ah Kalbim 16 aralık özetinde Tanu bu kadar kolay gitmeyeceğini düşünür. 2 gün sonra Abhi iş için Bangalore’ye gidecektir ve Pragya‘dan Simonika‘yı takip etmemeye söz verdirir.

Tanu Simonika‘yla buluşur ve ona ortak düşmanları olan Pragya‘yı öldürmekte yardım edeceğini söyler. Simonika‘nın adamı Pragya‘yı arar ve ona Simonika‘yı fabrikada gördüğünü söyler. Polisle gelip yakalayın der. Dadi bunu duyar.

Pragya polisi aramak istese de ulaşamaz. Dadi onu durdurur. Pragya gitmek için ısrar eder. Polis onu yakalarsa kurtuluruz der. Dadi Pragya‘ya sarılır ve sonunda kendisi oraya gitmeyi planlar. Dadi fabrikaya ulaşır. Simonika onu görünce şok olur.

Ah Kalbim 283. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 283. Bölüm Özeti 16 Aralık Abhi Kurtulur (1 Yorum)