Ah Kalbim 297. Bölüm Özeti 3 Şubat Aliya Pragya‘ya Hakaret Eder

Ah Kalbim dizisinde 297 bölüm 3 Şubat pazar akşamı ekranlarımızda olacak. h Kalbim dizisinde bir yandan da Hindistan’da yayınlanan son  bölümün özetlerini de veriyoruz. Ah Kalbim 9 Haziran 2019 332. Bölüm özeti için tıklayınız Ah Kalbim

Ah Kalbim dizisinin Türkiye’de 3 şubat cumartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümünde Aliya Pragya‘ya hakaret edeecek ve işler karışacak.

Ah Kalbim 297. Bölüm Özeti

Pragya King‘i günün kahramanı olarak adlandırır, ama King, Abhishek Prem Mehra’ya bir dostluk eli uzattığını ve onunla arkadaş olması gerektiğini söyler. Çünkü o senin hayatını kurtardı der. King işleri için gider. Pragya Abhi’yi merak eder. Abhi hastanededir. Dasi, Purab ve diğerleri endişelidir. Doktor aileye, iç kanama olursa diye önlem almak için Abhi’yi birkaç saat gözlem altında tutacaklarını söyler.

Pragya endişeyle Abhi’yi arar ama cevap alamaz. Pragya onun menajerinin numarasını bulup sağlığını sormaya karar verir. Menajerin Aliya olduğunu öğrenir ama mecburen ona mesaj atar. Bir yandan da Abhi ile konuşmama izin verir mi diye endişelenir. Aliya Pragya’ya bağırır ve abimle hastanede buluşma diye onu uyarır. Abhi‘yi bir daha aramamasını ister. Ardından Pragya onun sözlerini düşünüp ağlar.Ah Kalbim 297. Bölüm resimleri

Tanu Pragya‘nın Abhi‘yi sorduğunu duyunca Aliya ile tartışır. Aliya Pragya’nın Abhi’nin hayatına geri dönmesine asla izin vermeyeceğini söyler. Tanu’dan Abhi’nin yanında olmasını ister. Pragya Abhi‘yi ziyaret etmeye karar verir. Pragya Kiara uyurken ona bir süre dışarı çıkacağını söyler. Bu arada yapımcı, King‘i hastaneye kontrole getirir.

King Abhi’nin de orada olduğunu öğrenir. Pragya hastaneye girerken King onu görür. Pragya, resepsiyona Abhi’nin odasını sorar ama ona söylemezler. Daha sonra ben Pragya Abhishek Mehra‘yım deyince yolu gösterirler. King Pragya’nın neden orada olduğunu ve kimi görmeye geldiğini merak eder. King, resepsiyona Pragya’nın kimi ziyaret ettiğini sorar.

Resepsiyonist, King‘in başka bir Pragya‘dan bahsettiğini düşünerek bir bilgimiz yok der. Sonunda Pragya, Purab ile Disha’yı görür ve duygusallaşır. Disha, Purab, Dasi ve Dadi onu görmelerine sevinirler. Aliya, Pragya’yı görünce ona hakaret eder. Ayrıca, ailesini de abimden uzak durun diye uyarır.

Ah Kalbim 297. Bölüm özetinde Pragya’yı güvenliğe şikayet eder. Ama Pragya bir anda uyanır ve sadece kabus gördüğünü anlar. Pragya, Abhi‘yi görmek için hemşire kılığına girer. Kiara uyanınca annesini çağırır. Sonra Abhi‘nin verdiği mendili bulur. Kiara Pragya‘yı arar ama telefonunu evde unuttuğunu görür. Sonra bebeğiyle konuşur ve Abhi’yi rock star olarak çok sevdiğini söyler.

Ah Kalbim 2 Şubat Özeti Devam Ediyor

Herkes Abhi’nin sağlığıyla ilgili gergindir. Aliya, Purab’ın Disha’yı sarıldığını görünce sinirlenir. Tanu Abhi ile konuşur ve kısa sürede iyileşmesini ister. Pragya Disha’nın odanın dışında durduğunu görünce Aliya ile Tanu’nun ona kötü davrandığını anlar. Pragya, odaya girer ve Tanu‘yu orada görür.

Disha, Purab’a hemşirenin o sesinin tanıdık geldiğini söyler. Dasi rahatsızlanınca Purab onun eve dönmesini ister. Tanu hemşireye (Pragya) odayı temizlemesini söyler. Ayrıca Abhi’ye baktığını fark edince ona bağırır. King, hastanede Aliya ile karşılaşır ve Abhi’nin sağlığını sorar.

Tanu Pragya‘ya bağırarak maskesini çıkarmasını ister. Ama Pragya reddeder. Dasi Tanu‘yu dışarı çağırır ve doktor içeri girmemize izin vermiyor der. Aliya, King’i herkese tanıtır. Pragya Abhi için ağlar. Hemen uyanıp iyileşmesini ister. Tüm sorularını cevaplayacağım der.

Ah Kalbim 2 Şubat özetinde  Pragya tam giderken Abhi onun elini sıkar. Pragya mutlu. Tanu doktordan Abhi’yi kontrol etmesini ister. Pragya, Abhi ile konuşurken duygusal olur. Bu arada Kiara da Abhi‘yi özler. Tanu doktorun Abhi’yi kontrol etmesi için ısrar eder. Doktor, sadece ailesinin ısrarı üzerine Abhi’yi incelemeyi kabul eder.

Doktor Abhi’yi kontrol edince iyi olduğunu söyler. Tanu hemşire zannettiği Pragya‘ya kötü muamele yapar. Pragya ona gereken cevabı verir. Pragya gidince doktor Tanu’nun da gitmesini ister. Abhi uyanır. Tanu ve Aliya sevinir. Abhi Pragya’yı sayıklar. Herkes şok. Aliya, Abhi’ye Pragya’yı sevdiği için zamanını boşa harcadığını söyler.Ah Kalbim 2 Şubat resimleri 1

Aliya, Pragya ailesiyle birlikte, neden burada olsun ki der. Aliya, Pragya değil King seni ziyarete geldi der. Pragya eve gelir. King, ona hastanede ne yaptığını sorar. King, seni aradım ama açmadın der. Pragya telefonum yanımda değildi ne oldu ki diye sorar. King organizatörün Abhi için çok endişelendiğini anlatır. Abhi‘ye teşekkür etmeye mi gittin diye sorar.

Ah Kalbim 2 Şubat Fragmanı

Ah Kalbim 297. Bölüm Özeti 3 Şubat Aliya Pragya‘ya Hakaret Eder (1 Yorum)

  1. Hey bu meseleyi bu kadar büyütmeyin yoksa reytingler düşecek bir an önce abhi kızı olduğunu öğrensin ve pragya yı ikna etsin gerçi ne sıfat la adam evli zaten