Ah Kalbim 301. Bölüm Özeti 17 Şubat Pragya Mehra Malikânesine Gelir

Ah Kalbim dizisi 301. bölüm özeti ile 17 Şubat akşamı ekranlarda olacak. Ah Kalbim 17 şubat özetinde  Pragya Mehra malikânesine geliyor.

Ah Kalbim 301. Bölüm Özeti

Tanu Pragya ile alay eder ve Abhi’den uzak durmasını ister. Abhi’yi sevmediğini ispat etmesini, yoksa halkın önünde ona hakaret edeceğini söyler. Pragya’ya bu zorluğu kabul edip etmediğini sorar. Pragya, Tanu’ya bu yıllarda hiç değişmediğini söyler ama Tanu, Abhi’nin karısı olunca işlerin değiştiğini söyler. Sen ikinci kadınsın ve her zaman zenginleri tavlamak istiyordun der.

Pragya, King Singh ile evli olduğunu söyler. King oraya yaklaşır ve Tanu‘nun neden Pragya‘ya kaba davrandığını merak eder. Pragya savaşı kabul eder ve sonra Abhi girer. Pragya Abhi’yi Tanu ile evlendiği için tebrik eder. Pragya üzgün. Tanu, zorla Pragya‘nın boynundan mangalsutra’yı çıkarır. Pragya, Abhi’nin Tanu ile evlenmesinin sebebini merak eder. Sonra Purab ve Disha da dükkâna girer ve Pragya sonunda onlarla görüşür.

Duygusallaşır ve sarılırlar. Disha, yıllarca onlarla görüşmediği için Pragya’ya kızar. Disha ona oğlundan bahseder. Pragya, Disha‘yı gördüğüne memnun. Aliya, Purab ve Disha evlilik kutlaması için mutsuz, ama Tanu‘nun ailenin gözünü boyamaya çalıştığı için mutludur. Aliya, Mitali’yi onunla uğraşmaması için uyarır. Dasi Aliya’nın Mitali’yi tehdit ettiğini görür ve Mitali’den Aliya’yı takmamasını ister. Tanu, King ile Pragya’yı, Disha ve Purab’ın evlilik yıldönümüne davet eder.

Abhi ve Pragya şokAh Kalbim 301. Bölüm resimleri olurlar ve partide birbirlerinden nasıl kaçacaklarını merak ederler. Abhi kasaya gider ve Mehra evindeki Kiara’dan bir telefon alır. Abhi üzgün olduğunu söyler. Kiara onunla tatlı-tatlı konuşur. Sonra, Abhi Tanu’ya neden King ve Pragya’yı davet ettiğini sorar. Tanu, etrafta Pragya varken hala rahatsız oluyor musun diye sorunca Abhi susar.

Dadi ve Dasi, Kiara’nın Pragya’yı hatırlattığından bahsederler. Mitali parti hazırlıklarıyla meşgul. Purab ve Disha, Tanu’nun Pragya‘yı üzeceğini düşündükleri için Pragya’nın partiye katılmasını istemezler. Ama bir yandan da ailenin yıllar sonra Pragya’yı görmeye çok sevineceklerini düşünürler. Pragya, King’e Mehra evine gitmeleri gerektiğini söyler. King, Tanu ve Pragya arasındaki gerginliği fark ettiğini söyler. Tanu’yu tanıyor musun diye sorar. Pragya gerilir.

Ah Kalbim 301. Bölüm özetinde King daha fazlasını kurcalamaz. Disha parti için hazırlanınca Purab şaşkına döner. İkili romantik zaman geçirirler. Abhi, odasında otururken Dadi tapınaktan aldığı bir ipliği bağlamak için yanına gelir. Tanu, Abhi’nin odasına girer ve onun için bir sâri seçmesini ister. Dadi, Abhi’ye odasındaki bebeği sorar. Abhi, Kiara’nın olduğunu söyler.

Ah Kalbim 17 Şubat Özeti

Dadi, eğer bugün Pragya olsaydı, Kiara gibi bir kızınız olurdu der. Hayatında önemi olanları affetmen gerek, rahmetli teyzenin de ruhu sizin birbirinizden ayrı olmanıza mutlu olmaz der. Kiara uyanır ve Sunny’i arar. Disha Sunny‘i partiye hazırlar. Pragya, Kiara’ya gelir ve Kiara ondan Sunny’nin annesiyle konuşmasını ister.Ah Kalbim 17 Şubat resimleri

Disha görüşmede Pragya’ya cevap vermez. Tanu odasına gelir ve Dadi’yi durdurmadığı için Abhi’ye sinirlenir. Feni Dadi bizim aramızı açmaya çalışıyor der. Aliya, Tanu’dan sakin olup partiye odaklanmasını ister. Sorunlarına dikkat etmesini sağlar. Dadi bacaklarını suya koyar, ama kaynar su ile yanar. Suyu Tanu kaynatmıştır.

Mitali, Tanu ve diğerleri Dadi‘nin çığlığını duyunca koşarak gelirler. Tanu şok olmuş gibi davranır. Abhi, odasında Pragya’yı hayal ederek dolaptan kıyafet seçer. Hayal gücünde onunla romantik olur. Abhi Pragya‘yı terk etme kararından pişmandır. Aniden Tanu gelir ve Abhi hayal gördüğünü anlar. Herkes partide eğlenir.

Pragya ve King girerler. Abhi de gelir. Dadi ve Mitali Pragya’yı görür ve heyecanla onunla buluşurlar. Disha da Pragya ile görüşür. Pragya, Purab ve Disha’ya oğullarını sorar. Purab, arkadaşının evine gittiğini söyler. Pragya, Disha ve Purab’ı över ve ilişkilerini bozulmadan sürdürdükleri için teşekkür eder.

Ah Kalbim 17 Şubat Pazar özetinde Disha, başarılı evlilik yaşamları için Pragya’ya tüyo verir. Pragya Aliya’dan uzak durmaya çalışır, ama Aliya onu durdurur ve Tanu’yu çağırır. Pragya Tanu’nun kuyumcuda söylediklerini hatırlar.

Ah Kalbim 301. Bölüm Fragmanı