İkimizin Yerine 142. Bölüm Özeti 27 Ocak Mahavir Geri Döndü

İkimizin Yerine 142 bölümü ile 27 Ocak pazar akşamı ekran karşısında olacak. İkimizin Yerine 27 ocak 2019 özetinde Mahavir geri dönecek ve işler karışacak.

İkimizin Yerine 142. Bölüm Özeti

Jagdiş ve Anandi geri dönerler. Dadisa, Sumitra’ya uğrayıp sonra Varun‘u görmeye giderler. Şiyam ve Sugna, Varun’u beslemeye çalışır ama Varun‘un aklı dışarıda oynamaktadır. Jagdiş ve Anandi de oraya gelirler. Tauji de elinde yağ ile gelir. Tauji Varun‘a dokununca Varun korkar. Anandi bunu fark eder.

Anandi Jagdiş’e, Varun Tauji’yi görünce korkuyor, Varun‘un bize bir şey söylemek isteyip de Tauji‘den çekindiğinden şüpheleniyorum der. Jagdiş, boşuna şüpheleniyorsun diye onu azarlar. Sugna Varun‘a masaj yaparken kendini suçlamaya devan eder. Şiyam ona destek olmaya çalışır ve onu suçladığı için özür diler.

İkimizin Yerine 142. Bölümde Dadisa, Tauji‘nin Varun‘la bu kadar yakından ilgilenmesine bir anlam veremez. Anandi Tauji‘den şüphelendiğini evdekilere anlatmaya çalışır ama Makhan elinde hediyelerle gelince yapamaz. Şiyam, Varun’u giydirip dışarı çıkarmak ister. Nandu kaybolur ve herkes panikler. Basant dikkatsizliği yüzünden Gehna‘yı suçlar.kimizin Yerine 142. Bölüm resimleri

Karakoldan Bairon‘u ararlar. Polis birisinin Nandu’yu kaçırdığını ve onu yakaladıklarını bildirir. Bairon‘lar karakola gidince Mahavir’i görürler. Mahavir onu kaçırmadığını, ama torununu görme arzusuna karşı koyamadığını söyler. Kötü bir niyetim yoktu onu sadece eve götürdüm der. Dadisa Nandu’ya o adam sana ne yaptı diye sorar. Nandu, beni eve götürdü ve vermemi istedi der. Dadisa, polisten Mahavir‘in serbest bırakılmasını talep eder. Basant, Jagdiş ve Bairon Nandu‘yu alıp eve giderler.

Gehna evde ağlarken Anandi onu teselli eder. Jagdiş ve Basant, Nandu‘yu getirince Gehna sevinir. Jagdiş Mahavir onu kaçırdı deyince hepsi şok olur. Dadisa, Mahavir‘i eve getirir. Jagdiş ve Basant bundan hoşlanmazken bayanlar şok olur. Dadisa Gehna ve Sumitra’ya onun duasını almalarını emreder. Mahavir onları kutsar.

Dadisa Basant’tan ister ama Basant evden gider. Dadisa Jagdiş‘i Mahavir‘in duasını almaya zorlar. Jagdiş buna uymaz. Dadisa, Nandu’dan büyükbabasına su vermesini ister. Nandu yapar. Mahavir ağlayarak ona sıkıca sarılır. Ona altın bir zincir verir ve gitmek ister. Ama Dadisa ısrarla kalmasını ister. Dadisa, Makhan’a misafir odasını Mahavir için hazırlamasını emreder.

İkimizin Yerine 27 Ocak Özeti

Basant yine Mahavir‘i görünce geri gider. Dadisa, Jagdiş ve Basant‘ı bu şekilde davrandıkları için azarlar. Şiyam ve Sugna Varun’u yürüteç ile yürütmeye çalışırken Varun Tauji‘yi görüp korkar. Varun yürümek istemiyorum der. Şiyam ve Sugna şaşırır. Tauji onlara kızar. Sugna ve Şiyam Varun‘u odaya götürür.

Mahavir Dadisa‘ya teşekkür eder ve özür diler. Artık değiştiğini söyler. Nandu‘yu görme izni istediğini söyler. Dadisa, Mahavir’i ve karısını düşünür. Şimdi o değişti ama sen göremedin der. Ertesi sabah Dadisa Basant ve Bairon’a bir şeyler anlatmaya gelir. Aniden Mahavir onlara veda etmeye gelir.

İkimizin Yerine 27 Ocak özetinde Nandu’ya sarılır. Ama Dadisa artık ailenin bir parçası olarak onlarla kalacağına karar verdiğini söyler. Basant ve Jagdiş buna karşı çıkınca Dadisa Jagdiş‘i azarlar. Dadisa, Basant‘ı da ikna etmeye çalışsa da Basant öfkeyle gider.

Mahavir, Basant’ın bana bu kadar nefret etmesine dayanamam gitmek istiyorum der. Bairon ve Gehna Mahavir‘i kalmaya ikna ederler. Madan, Sugna ve Şiyam’ın yardımıyla Varun‘un yürüteçle yürümeye çalıştığınını öğrenir ve çok sevinir. Sugna da evi arar ve bu iyi haberi Sumitra‘ya söyler. Evdekiler de buna çok sevinirler.

Mahavir de buna kulak misafiri olur ve durumu öğrenir. Daha sonra Mahavir Jagdiş, Anandi ile Mahavir Madan‘lara gitmek ister. Mahavir Madan‘lara gider ve Varun ile oynar. Varun iyi olacak endişe etmeyin diye Şiyam ve Sugna‘yı rahatlatmaya çalışır. Bende onun için elimden geleni yaparım der. Mahavir Madan ile de görüşür.kimizin Yerine 27 Ocak resimleri

Madan onun hatalarını anlayıp iyi biri olmasına sevinir. Tauji gelince Mahavir’i gördüğüne çok sevinir. Mahavir, Dadisa’yı över ve kendisini kötüler. Tauji onun artık değiştiğini görünce şaşırır. Mahavir hem nazik hem ciddi bir tonda, tehdit eder gibi Tauji‘yi uyarmaya çalışır. Tauji mort.

İkimizin Yerine 27 Ocak Fragmanı