Tek Yürek Aslı Kimdir? Rüya Demirbulut Kimdir? Kaç Yaşında?

Tek Yürek dizisi oyuncularını bir bir sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Trt 1 ekranlarında ocak ayı içerinde ekranlarımızda olacak Tek Yürek dizisinin Aslı’sı en çok merak edilecek oyunculardan biri olacak. Aslı muhtemelen dizi de Yiğit, Yusuf, Selçuk, Mazlum, Akif veya Oğuzhan  karakterlerinden birinin sevdiği kız olacak.

Tek Yürek Aslı Kimdir?

Güzelliği ile mahallenin sevilen ve cana yakın kızlarından biri olan Aslı hayat dolu bir kızdır. Aslı Halit hoca ile hayata yeniden bağlanan gençler arasında yer alacak ve takımı şampiyonluk serüveninde hiç yalnız bırakmayacak. Tek Yürek dizisinde tahminen Aslı ve Deniz karakterleri de yakın arkadaş olacak zira Aslı da dizi de çok fazla ekranlarda göreceğimiz bir karakter olacak.

Tek Yürek dizisinde Aslı karakterine hayat verecek güzel oyuncu Rüya Demirbulut çok fazla ekranlarda gördüğümüz bir isim değil; bu nedenle de Tek Yürek dizisinde Aslı karakterine hayat veren oyuncu bol bol sorulacak. İşte Rüya Demirbulut ile ilgili bilinenler.

Rüya Demirbulut Kimdir?

Rüya Demirbulut 1995 İstanbul doğumluur. Güzellliği ve oyunculuk yeteneği ile tiyatrodan sinemaya geçmeyi hak eden Rüya Demirbulut Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro 2. sınıf öğrencisidir. Okulunu başarı ile devam ettiren Rüya Demirbulut 1.68 cm boyunda ve 54 kg’dır 2015 yılından beri sergilenen Lysistrara Düşleri isimli oyunda oyunculuğa başlayan güzel oyuncu iyi bir yüzücüdür. Şuan 24 yaşında olan Rüya Demirbulut orta derecede İngilzice bilmektedir. 2018 yılında Crystal isimli İngiliz filminde genç bir kıza hayat vererek yurt dışına açılan Rüya Demirbulut Tek Yürek dizisi ile Türkiye’de tanınan bir isim olmayı beklemektedir. Rüya Demirbulut Blacklist ajansın oyuncusudur ve geleceğin kadın başrol oyuncusu adayları arasında gösterilmektedir.

Rüya Demirbulut tahminlerimize göre Kars’lıdır.

Tek Yürek dizisinin diğer oyuncuları hakkında bilgi almak için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Rüya Demirbulut Kaç Yaşında?

Rüya Demirbulut 24 yaşındadır.