Ah Kalbim 302. Bölüm Özeti 23 Şubat Pragya evine mi dönecek?

Ah Kalbim  dizisi 302. bölümü ile 300 bölüm sınırını geçen tek Hindistan dizisi oldu.  Ah Kalbim dizisinin 23 Şubat özetinde Pragya evine dönecek mi? merak ediyoruz. İşte özet:

Ah Kalbim 302. Bölüm Özeti

Tanu, Pragya’nın geleceğini tahmin etmediğini söyler. Tanu ve Aliya Pragya’yı ağlatmayı planlarlar. Abhi Pragya’nın ona doğru geldiğini görüp gülümser. King oraya gelir ve Abhi’ye ev partilerini sevdiğini söyler. Sunny ve Kiara aileleriyle ilgili konuşurlar. Sunny, anne-babasını sarılırken yakaladığını söyler. Kiara, ise ailesinin hiç sarılmadığını, hatta el ele bile tutmadığını söyler.

King Abhi ile Pragya hakkında konuşur. Onu över ve meşhur olmasına rağmen, Pragya her zaman onu azarladığı için önünde korktuğunu söyler. Sunny, Kiara’ya bir sır verir ve bir kez Abhi’nin cüzdanında Pragya’nın resmini gördüğünü söyler. Kiara şaşırır. Tanu Abhi’ye gelir ve partiyi sorar. Partiyi unutulmaz kılmak istediğini söyler ve yardımını ister. Tanu, Robin’den mangalsutra’yı tepside getirmesini ister.

Abhi, Pragya’ya neden Tanu ile evlendiğini açıklamak ister. Ama Pragya, ikimiz de evli ve mutlu olduğumuz için duymak istemiyorum der. Abhi Tanu’yu över, o beni önemsiyor ve anlıyor der. Pragya, Tanu’yu King’le kıyaslamamasını ister ve o da King‘i över ve King’i hayatına soktuğu için Tanrı’ya şükrettiğini söyler. Pragya, Dadi‘yi görmek istediğini söyler. King, Pragya’nın Mehra evindeki herkesi nasıl tanıdığını merak eder. Pragya ne diyeceğini bilemez.

Pragya, Abhi’yi Tanu’yla gördükçe üzülür. Aliya ve Tanu Pragya’yı kıskandırmaya karar verir. King, Pragya‘ya gelir ve sen Mehra evi hakkında çok şey biliyormuş gibisin ama ben misafir gibi hissediyorum der. Tanu anons yapar ve Purab ve Disha’yı çağırır. Purab’dan Disha’ya mangalsutra takmasını ister. Aliya sinirlenir. Tanu sonra Abhi’nin de ona mangalsutra takmasını ister.

Pragya şok olurken Aliya onun üzülmesine sevinir. Abhi, Pragya ile geçirdiği zamanı hatırlar ve isteksizce sahneye çıkar. Tanu’ya mangalsutra takmak yerine sadece boynuna bırakır. Tanu kötü olsa da işi bitirdiğini düşünür. Abhi, Pragya‘ya giderken Pragya onu duymak istemez. O sırada King onları izler ve Pragya‘ya sorun ne diye sorar.Ah Kalbim 23 Şubat resimleri 2019

Ah Kalbim 302. Bölüm Özetinde Pragya öksürme bahanesiyle onu gönderir. Tanu Aliya‘ya bir sonraki hamlesi için üzgün olduğunu söyler ve sonra Purab ile Disha’yı dansa çağırır. Aliya’yı gıcık olur ama Tanu gider. Tanu, Pragya’yı kıskandırmak için, Abhi‘den onunla dans etmesini ister.

Tanu, Abhi’yle dans ederken Pragya üzülür. Tanu yalandan düşer ve Abhi onu yakalar. Pragya onların karı koca olduğunu düşünür. Sunny ve Kiara Abhi’yi çağırıp ve cüzdanındaki Pragya‘nın resmini sormak isterler. Robin King’e bir şey göstermek için onu çağırır. Tanu canı yanıyormuş gibi yaparak Abhi‘den ayağını sarmasını ister. Abhi, Tanu’nun ayağına merhem sürerken Pragya‘yı hatırlar ve üzülür.

Ah Kalbim 23 Şubat Cumartesi Özeti Devam Ediyor

Abhi rahatsız olur ve merhemi Disha’nın sürmesini ister. Doktoru arayacağını söyler. Tanu, Abhi’nin onun acısını umursamadığını düşünür. Disha, ağrın azaldı mı diye sorar. Tanu ona teşekkür eder. Kiara Sunny’ye partiye gidip Abhi’ye soracağını söyler. Aliya, Pragya’ya senden etkilendim, önce burada Abhi ile evlendin ve sonra Londra’nın rapçısı ile evlenip onun kraliçesi oldun der. King‘e söyle bana da biraz öğretmenlik yapsın der.

Pragya, herkes yoluna devam ediyor, ama sen hala burada benden iyilik istiyorsun der. Aliya sinirlenir. Pragya, Suwarni Dadi’nin odasına gider. Dadi ağlar ve inanamadığını söyler. Aliya, Pragya‘yı partiye davet ettiği için Tanu’yu azarlar. Hala aynı Pragya olduğunu ve o çatıyı başlarına yıkacağını söyler. Suwarni Dadi, Pragya‘ya, Tanu senin yerini almaya çalışmıyor der. Pragya benim yerimi aldı der.

Dadi, Tanu’nun evde kalmak için uygun olmadığını söyler ve Tanu‘nun evdekilere yaptıklarını anlatır. Pragya inanamaz. Dadi, onun bir cadı olduğunu ve Abhi’nin önünde tatlı davrandığını söyler. Pragya, Abhi size bir şey olmasına izin vermez der. Dadi onun geri dönmek zorunda olduğunu söyler. Pragya, geri dönemem, Abhi beni kovarken burada değildin der. Suwarni Dadi, kalbim seni her gün özledi der.

Ah Kalbim 23 Şubat Cumartesi özetinde Abhi’yi affedip Tanu’yu tekmelemesini ister. Pragya, geri dönemediğini ve çaresiz olduğumu söyler. Tanu Aliya’ya Pragya’yı her zaman ağlatacağını söyler. Aliya, ona değil Abhi’ye odaklan der. Disha Pragya’dan dönmesini ister.

Pragya her şeyi bildiğini söyler ve Dadi‘ye döneceğini söyler. Aliya, Tanu’ya, Pragya geldiğinden beri Abhi’nin kafası karıştı ve Pragya’ya doğru çekildi der. Pragya’yı görünce ayağına merhem uygulamadı gördün mü der. Pragya‘yı evden kovup asla geri dönmeyecek şekilde atmalıyız der.

Pragya, Disha’ya, Suwarni Dadi’ye söz vermesine rağmen, yine de Abhi Mehra olarak evine geri dönemeyeceğini ve onun başkasıyla evli olduğunu söyler. Disha, Abhi ile Tanu’nun sahte evliliğini söyleyecekken Mitali araya girer. Disha, bunu Pragya’ya anlatması gerektiğini düşünür. Mitali, kocaların eşlerini ne kadar tanıdığını deneyecekleri oyundan bahseder.

King içeri girer ve Pragya’nın şarkılarını sevdiğini söyler. Abhi sinirlenir. Tanu ve Aliya, King hakkında konuşurlar ve onları davet etmenin yanlış olduğunu düşünür. Kiara ve Sunny, etrafta dolaşırken Tarun onları görür. Kiara bir işi olduğunu söyler. King, Pragya’yla dans etmek ister ve onu sahneye çıkarır.

Abhi, onları dans ederken görünce kıskançlıktan kudurur. Aniden Pragya kayar ve tam Abhi’nin kollarına düşer. King Pragya‘yla ilgilenirken, Abhi öfkeyle ona Pragya’nın elini bırak der. Herkes şok olur.Ah Kalbim 302. Bölüm resimleri

Ah Kalbim 23 Şubat Cumartesi Fragmanı

Ah Kalbim 302. Bölüm Özeti 23 Şubat Pragya evine mi dönecek? (4 Yorum)

  1. Lütfen diziyi günlük yayinlayin.birde ilk bölümden düzgün verin .tercumeleri sadece abi ve pragya olsun diğerlerini boş verin birde kesmeyin ayıp birşey yok dizi harika hikaye ah kalbim tesekurler

  2. Aynen.arkadaşım
    a.katılıtorum.ne.merdiveni. O. Tanuyu.uçurumdan. atmak.lazım.Alyayı’da. Ardından.

  3. Hele ya sen tanu yla dans ederken iyi ayağına krem sürerken iyi sen hayatına devam ediyorsun da pragya neden etmesin şu tanu yu biri merdivenlerden sürüklemedi ya ona yanıyorum