Ah Kalbim 309. Bölüm Özeti 17 Şubat 2019 Pragya Ağır Yaralı

Ah Kalbim dizisinde hafta sonu yayın devam edecekmiş; bu durumda bizim de artık yeni bölüm özetlerini vermemiz gerekir diye düşündük. Hindistan’da çok izlenen ve devam eden bir dizi olduğu için Ah Kalbim  Hindistan’da devam ettikçe bizde de devam edecek hafta sonları. Bu yüzden biz Hindistan’da yayınlanan son bölümden başlayıp yeni bölümler çıktıkça özeti sizlere vereceğiz. Her ne kadar geriye doğru Ah Kalbim özeti verecek olsak da sizlere kopukluk olmaması açısında bir özet geçelim.

Ah Kalbim’de Pragya ve King denen bir adam evlendi. Abhi bilmese de Pragya’dan bir kızı var hemde 7 yaşında ve okula gidiyor. Abhi ile de Tanu evlendi. Abhi ve Pragya uzun zaman bir birlerini göremedi ama tekrar karşılaşınca da bir birlerinden ayrılamadı. Tanu ise Pragya’yı öldürmek için onu bir davete çağırdı ve başına büyük bir avize düşürterek onu öldürtmeye çalıştı. Şimdi Pragya hastahanede.Ah Kalbim 309. Bölüm

Ah Kalbim 309. Bölüm Özeti

Tanu, Abhi’ye Pragya’nın ne zaman taburcu olacağını sorar. Abhi üzgün ve hasta olan Pragya’nın başından ayrılıyor, Herkes Abhi’nin neden bu kadar endişeli olduğunu merak ediyor. Abhi dışarı çıktığında Pragya’nın başına gelenler için çok üzülür; bilindiği üzere Tanu ve Aliya’nın hain planı ile Pragya’nın kafasına büyük bir avize düşmüş ve Pragya çok ağır yaralanmıştı.

Abhi Pragya ile geçmişte ki konuşmalarını hatırlıyor ve aralarına kimsenin girmemesi için verdikleri sözler aklına geliyor. Kendisinin tanrı ile arasının çok iyi olmadığını ama Pragya’nın her zaman dua ettiğini neden böyle olduğunu anlamadığını düşünüyor. Sonra kendi kendine her ne kadar Pragya ile uzak olsak da en azından onu kurtardın diyerek teşekkür ediyor tanrıya. Disha ise Abhi’yi dua ederken görür ve şaşırır sonra da sizi tekrar bir araya getireceğim diye söz verir.

Tanu Pragya’nın başında ve ona aramızda olanlar geçmişte kaldı diyor ve şimdi anlatacaklarım tamamen doğru diyor. Artık bir arkadaşız diyor. Pragya inanmıyor ve Tanu odada yokmuş gibi davranıyor. Tanu kocamı götürmek istediğin için senin ölmeni istiyorum diyor. Pragya ise senin kocanla bir alakam yok diyor. Tanu sen benim kocamu görmeye geldin diyor. Pragya benim böyle bir amacım yok sen beni çağırdın diyor ve eğer Abhi’yi gerçekten seviyorsan bunu kanıtla sadece konuşarak aşk olmaz diyor.

Doktor Abhi’ye eşinizi evinize götürebilirsiniz artık iyileşti der Abhi’den çıkış kağıtlarını imzalamasını ister ama Abhi’nin imzası King’in imzasına benzemediği için doktor hemen durumu fark eder ve sen kimsin diye sorar Abhi’de King benim yakın arkadaşım diyerek geçiştirir. Ah Kalbim 17 şubat 2019

Müfettiş bir düşmanlığa sahip olup olmadıklarını sorar. Victor, John’un partideki avizenin Pragya’yı öldürmek için kasten kırıldığını bildiğini söyler. Abhi Pragya’yı eve götürür ve onu yatağına yatırır Tam bu sırada Abhi Pragya’ya neden King ile beraber fotoğrafları olmadığını sorar. Pragya konuyu değiştirmek ister ve bana yastık ver temiz olsun der. Pragya’nın arkasına yastık koyarken Abhi’nin gömleğinin düğmesine Pragya’nın saçları dolaşır çözelim derken dudak dudağa gelirler ve romantik anlar yaşanır.

Ah Kalbim 17 Şubat Özeti Devam Ediyor

Polis Abhi’nin yardımcısını arıyor ve John’un kazadan sonra öldüğünü söylüyor  Chachi, Tanu’nun Pragya’yı davet ettiğini ve partide kaza olduğunu söyler. Tanu hemen afallıyor neden benimle bağ kuruyorsun bu bir kazaydı diyor. Tanu Aliya’ya dikkat etmelerini istiyor.

Abhi’nin yardımcısı ölen adamın cesedini teşhis etmek için morga gider King’de  bu ölü adam partide de vardı der ve hatta bu adam korkmuş görünüyordu muhtemelen kaza ile ilgili bir şeyler biliyordu der.

King Kiara ile polis karakolunda buluşur,  Polis, Kiara’nın bir cinayete tanık olduğun söyler. King şok olur. Nikhil arabada Tanu ile buluşur ve eskisi kadar ateşli olduğun söyler. Tanu ne kadar para istiyorsun der. Nikhil paraya ihtiyaım yok diyip Tanu’ya yaklaşır tam onu öpecekken Tanu’dan tokat yer  Nikhil Sen benim eski Tanum’sun seni seviyorum der; beni bırakırken Abhi ile parası için evleniyordum demiştin ama hiç bir şey söylediğin gibi olmadı sen o adama aşıksın ve beni kandırdın der. Tanu’yu iki erkeği aynı anda idare etmekle suçlayan Nikhil’e sonunda Tanu evet Abhi’yi seviyorum diyerek haykırır. Nikhik Tanu’ya seni Abhi’nin asla sevmeyeceği kadar sevdim ama sen kaybettin der. Tanu ağlayınca Nikhil Tanu’ya sarılır ve kimi sevdiğin umrumda bile değil ben seni seviyorum der.

Ah Kalbim 309. Bölüm Fragmanı