Ah Kalbim 311. Bölüm Özeti 24 Mart Pragya Abhi‘yi Suçlar

Ah Kalbim 311. bölüm özeti ile 24 mart gecesi ekranlarda olacak. Ah Kalbim de finale az kala Pragya’yı evden attığı ve ona hakaret ettiği için Abhi’yi suçlar.

Ah Kalbim 311. Bölüm Özeti

Abhi, King’e karısını mutlu etmesini ve onu hiçbir şey için suçlamamasını söyler. Neha, sevdiği kişiyle evleneceğini söyleyince Mitali onu tokatlar. Disha, Mitali’yi sakinleştirmeye çalışır. Abhi King’ten Pragya’yı mutlu edeceğine söz vermesini ister. King söz verir. Damat adayı ve annesi Neha‘yı suçlayarak bu kızla boşa zaman harcıyoruz deyip giderler.

Mitali, Abhi’nin geldiğini görünce Neha ile konuşmasını ister. Ama Abhi direk odasına gider. Abhi Pragya’nın resmine bakıp onu özlerken Disha ona kahve getirir ve ailesinin ona ihtiyacı olduğunu söyler. King, Pragya’ya, Abhi seni her zaman mutlu edeceğime dair bana söz verdirdi der. King, Abhi ve Tanu‘nun ilişkisinin hiçbir zaman iyi olmadığını söyleyerek Pragya‘dan Abhi ile konuşmasını ister.

Neha kendini odaya kapatmış ve annesi dâhil kimseye açmaz. Disha onu desteklerken Mitali öfkesini Disha‘dan çıkarır. Purab, Disha’ya Mitali bize yabancı biri ve biz bu aileden değiliz karışma der. Abhi bunu duyunca onu tokatlar ve arkadaşlıklarını hatırlatır. Purab özür diler. Purab eve gelen bir araba görür ve King’in arabası olduğunu söyler. Ama neden eve gelmediğini merak eder.

Ah Kalbim 311. bölüm özetinde Neha kapıyı açmamakta inat eder. Dişa Abhi‘ye Neha‘nın Tarun‘u sevdiğini söyler. Abhi bunu ondan gizlediği için Purab’a kızar. Purab ben de yeni öğrendim der. Abhi Neha‘dan çıkmasını ister. Odadan hiçbir ses gelmeyince Abhi kapıyı kırar. Neha pencereden King‘in kuzeni olan Tarun ile birlikte kaçmıştır. Abhi Neha’nın kendi kararlarını alacak bir yaşta olmadığını düşünerek Neha‘yı aramak için King’in evine gider.Ah Kalbim 311. Bölüm resimleri

Abhi Tarun’u arar ve King‘in nerde olduğunu soruyor. Teyzesi Chachi King’i arasa da ulaşamaz. Abhi Pragya‘yı görür. Pragya Abhi‘yi görünce şaşkınlıktan elini yakar. Abhi ona ilaç sürer. Chachi bunu görür. Abhi Tarun yeğenim Neha‘yı kaçırdı deyince Pragya şok olur. Abhi, ne yap et King’i bul yoksa başınız büyük belaya girecek de. Pragya da King’e ulaşamaz. Abhi gidince Chachi Pragya ile konuşur ve onu King‘i Abhi ile aldatmakla suçlar. Pragya şok olur ve inkâr ederek bahane üretir. Chachi inanmaz. Pragya, önceliğimiz Neha ve Tarun’u bulmak deyip gider.

King eve gelir ve Pragya neredeydin diye ona sitem eder. King ne oldu deyince Pragya Tarun‘un Abhi’nin yeğeni Neha ile kaçtığını söyler. King şok olur. Chachi Abhi’nin onları tehdit ettiğini söyler. Pragya‘ya bile hakaret etti der. King sinirlenir ve onunla konuşacağını söyler. Pragya, Abhi’nin yeğeni için gergin olduğunu söylese de Chachi King’den Abhi’nin ailesine hakaret etmesini ister.

Ah Kalbim 24 Mart Özeti

Pragya neden iki ailenin kavga etmesini istediğini sorar ve Abhi’yi savunur. Mitali Neha‘ya sinirli ve endişelidir. Aliya, Tanu’ya iki aile arasında olanlara rağmen, Abhi ve Pragya’nın birbirlerinin evlerini ziyaret edeceğini söyler. Tanu, Aliya’ya Pragya’nın Neha’nın Tarun ile kaçmasına yardım ettiğini söyler. Mitali onları duyar. Tanu, Pragya’nın evden kovulmasının intikamını almak istediğini belirtir.

Mitali tuzağa düşüp ona inanır. Aliya, sessiz olmasını ister ve Pragya’nın Abhi’yi çok sevdiği için bir şey yapmayacağını söyler. Tarun ve Neha bir pansiyona gelirler. Resepsiyonist onlardan kimlik ister. Tarun kimliğimiz yok deyince adam onlardan 500 rupi daha ister. Adam Neha‘nın elini tutunca Tarun adama kızar ve elini tutar. Eğer bizi polise ispiyonlarsan senin o elini kırarım der.

Abhi, eve gelir ve Neha‘yı King’in evinde bulamadığını söyler. Mitali, Pragya’yı evden attığı ve ona hakaret ettiği için Abhi’yi suçlar. Neha’nın kaçırılmasının sebebi bu, Pragya bizden intikam alıyor der. Disha, Abhi’yi savununca Mitali onu susturur. Mitali, Dadi’nin Pragya yüzünden hayatını kaybettiğini söyler. Abhi, Dadi’yi buna karıştırma der. Mitali, Neha’yı geri getirmesini ister.

Pragya Tarun‘un arkadaşlarını arar ama sonuç alamaz. King, Abhi ile konuşması gerektiğini düşünürken polis gelip onu Tarun‘a yardım etmekten tutuklar. Pragya’ya, şikâyetçi davayı geri çekerse King’in serbest bırakılabileceğini söylerler. Pragya, Abhi’yi arar ama Abhi telefonu açmaz. Mitali, Tanu ile Aliya‘ya King‘i polise şikâyet ettiğini ve onu tutuklattığını söyler. Pragya Mehra evine girer ve Abhi ile buluşmak için ısrar eder.ah kalbim 24 mart resimleri

Ah Kalbim 24 Mart Özetinde Pragya, Abhi’den kocası King aleyhindeki davayı geri çekmesini ister. King’in en erken tahliye edilmesini ister. Abhi King‘ten şüphelenmeye başlar. Pragya, Abhi’nin King’i kıskançlıktan tutuklattığını söyler. Pragya, King’i kurtarmak için savaşacağını söyler. Pragya, Abhi’yi uyarır ve yardımına hiç ihtiyacı olmadığını söyler. Disha, Purab’a Mitali’nin Neha’nın kaçırılmasında King’i tutuklattığını söyler.

Abhi ve Pragya, kavga ederler. Disha, Mitali’ye Neha’nın Tarun ile kendi isteğiyle gittiğini söyler. Sevenleri ayırma der. Aliya ve Mitali Disha’ya bağırır ve yanlış insanlarla taraf olmamasını ister. Disha, Neha’nın yaşı reşit olduğu için kaçırılmadığını söyler. Chachi King‘e Abhi seni kıskandığı için tutuklattı der.

King inanmaz ama Chachi, Pragya’nın da işin içinde olduğunu söyler. King, Pragya’ya güveniyorum o beni buradan çıkaracak der. Pragya, King’in durumu için kendisini suçlar. Pragya, karakola King‘i ziyarete gider ve ondan özür diler. En kısa sürede onu çıkaracağına dair söz verir.

Ah Kalbim 24 Mart Fragmanı