İkimizin Yerine 160. Bölüm Özeti 14 Şubat Basant ve Gehna Barışır

İkimizin Yerine dizisi 160. bölümü ile 14 Şubat sevgililer gününde ekranlara gelecek. İkimizin Yerine  dizisinin yeni bölümünde Basant ve Gehna‘nın arası düzelir.

İkimizin Yerine 160. Bölüm Özeti

Gece, Jagdiş Gauri ile yüzleşir ve ondan neden kaçtığını bilmek ister. Gauri, bunu inkâr eder ve gözlerini kaçırır. Jagdiş yalan söylediğini söyler ve ne olduğunu söylemesi için ısrar eder. Bir uçuruma doğru yürüyorlar. Jagdiş, Gauri‘yi, neden ondan kaçtığını söylemezse uçurumdan atlamakla tehdit eder. Gauri Jagdiş’i durdurmak için bağırır. Jagdiş dinlemiyor ve atlamış gibi yapıyor.

Uçurumun bir köşesinde gizlenip gülümser. Jagdiş’in gerçekten atladığını düşünen Gauri şok olur. Jagdiş için bağırır. Ağlayarak, hislerimi itiraf edemediğim için kaçtım, seni seviyorum der. Jagdiş şok olur. Gauri ağlamaya devam ederken, Jagdiş ortaya çıkar. Gauri ona sarılır ve onu sevdiğini, onsuz yaşayamayacağını itiraf eder. Jagdiş şok ve tepkisiz. Anandi, Nandu’nun ödevine yardım eder.

Nandu‘dan uyumasını ister, ama Nandu oynamakta ısrar eder. Anandi azarlamasa da, Nandu ağlayarak oynamak istiyorum deyip koşar. Anandi peşinden koşar. Dadisa Nandu’nun ağladığını görünce sorumluluklarını yapamadığı için Anandi‘ye bağırır. Bairon ve Sumitra oraya gelir. Anandi, Nandu’nun uyku vakti oynamak için ağladığını açıklamaya çalışır. Dadisa, uslanmaz.kimizin Yerine 14 şubat resimleri

Bairon, Anandi’yi destekler ve Dadisa’ya Nandu’nun önünde Anandi’ye bağırmamasını söyler. Yoksa asla Anandi’yi dinlemez der. Anandi Nandu’yu uyumaya ikna eder ve onu götürür. Dadisa, Bairon ve Sumitra’ya, Nandu’nun annesini özlediği için uyuyamadığını söyler. Ona ihtiyacı olacağını biliyordum der.

İkimizin Yerine 160. Bölüm özetinde Anandi‘yi, Nandu‘ya Gehna’nın ninnisini söylerken duyarlar. Dadisa sessizce içeri girer. Gehna yolda uyuklar. Basant onu kollarında uyutur. Gehna çok mutlu. Gauri, Jagat’a duygularını anlattığı için iyi hisseder ve Jagat’ın onunla ilgili ne düşündüğünü merak eder. Jagdiş, Anandi’nin fotoğrafına bakarak Gauri’nin sözlerini hatırlar ve huzursuz olur.

Basant ve Gehna, kafede çay içerken şoför hamile karısının rahatsızlandığını bildirir. Basant, ben idare ederim sen git der ve şoföre para verip yollar. Basant araba kullanırken aniden cip bozulur. Gehna, ormanda terk edilmiş bir bina görür ve geceyi orada geçirmeye karar verirler. Ateş yakarlar. Basant‘ın gözüne kül düşer.

Basant, eşlerin bütün gün mutfakta çalışmasının çok zor olduğunu söyler. Ofiste işlerinin ev kadınlarının günlük ev işlerine kıyasla çok daha kolay bir iş olduğunu söyler. Gehna sari ile gözlerini siler. Birbirlerine sevgiyle bakarken arka fonda “Hum yahan tum yahaan“ şarkısı çalar. Basant, ondan uzaklaşır. Gehna üzülür ve yanına yaklaşır.

Gehna, fiziksel ihtiyaçlar önemli olsa da her şey değil, ruhumuz ile beraberiz, fiziksel ihtiyaçlar yaşlandıkça azalır, karşılıklı anlayış daha önemlidir der. Senden hiçbir şikâyetim yok, sana olan sevgim asla azalmayacak ve sevinç ve kederimizi paylaşmamız bizi birleştirecek der.

İkimizin Yerine 14 Şubat Özeti

Seninle geçirdiğim bu anlar değerlidir deyip başını Basant’ın omzuna koyar. Basant rahatlar. Jagdiş otelde dışarıya bakarken, Lal koleje hazırlanmasını söyler. Jagdiş hastayım diye gitmez. Lal endişelenir ve Jagdiş onu tersler. Gauri kolejde sınıfa oldukça endişeli girer. Jagat’la sınıfta flörtleştiğini hatırlar ve etrafta Jagat’a bakınır.

Lal sınıfa girer ve Gauri’ye Jagat’ın iyi olmadığı için gelmediğini söyler. Ders başlar ama Gauri dikkatsizdir. Jagdiş‘in fotoğrafına bakarak yaptığı aşk itirafını hatırlar. Aniden öğretmen gelir ve dikkatsizliği için onu azarlar. Gauri, iyi hissetmediği için izin isteyip çıkar. Koridorda biriyle çarpışınca onu Jagat zanneder ama sonra yanıldığını anlar.

Tatil otelinde, Gehna modern elbiseyle çıkınca Basant şaşkına döner. Gehna, Anandi ve Sumitra’nın giymesi için ısrar ettiğini söyler. Basant, bu şehir giysisinin ona çok yakıştığını, güzel olduğunu, ama bir şeyin eksik kaldığını söyler. Gehna‘nın başını şal ile örter ve ikili sarılır. Anandi, Nandu’ya yemek yedirmeye çalışırken Nandu inatla annesini ister.

Anandi, erkek kılığına girer ve onun yemeğini alıp kaçar. Nandu şok ile peşinden koşar. Anandi koşarken Dadisa onu görür. Anandi’nin bıyığı kayar. Dadisa ona güler ve bıyığı düzgün bir şekilde yapıştırması gerektiğini söyler. Nandu da güler. Dadisa yine Anandi’den torun isteyip gider. Basant ve Gehna otelde eğlenirler.kimizin Yerine 160. Bölüm resimleri

Gehna bir çocukla çarpışır ve Gehna havuza düşer. Basant onu kurtarır. Basant, endişelenir ve ondan yemek ya da çay istemediğini, ama onun için çok şey ifade ettiğini söyler. Basant duygusal olur ve Gehna ağlar. Otelde, Jagdiş kantine gidince orada arkadaşı Jagdiş’le dalga geçer. Jagdiş kızar ve arkadaşına yumruk atar. Gauri durmasını ister ama Jagdiş dinlemeden gider. Herkes onun davranışlarına çok şaşırır.

İkimizin Yerine 14 Şubat Özetinde Anandi, Nandu ile uyurken Jagdiş’in doğum gününü hatırlar ve sevinir. Fakat aniden Jagdiş onunla olmadığı için üzülür. Ona ne alacağını düşünür ve geçen seferki gibi onu kızdırmak istemez. Bir şey bulamayınca Sumitra’ya sormaya karar verir. Jagdiş, gece yolda yürürken Gauri‘yi hatırlar ve çok sevdiği halde neden açılamadığına kızgın.

Ertesi gün Jagdiş ve Gauri laboratuvarda deney yaparlar. Gauri, deneyle ilgili ona soru sormak isteyince Jagdiş kaçar. Anandi, Sumitra’ya Jagdiş’in doğum gününden bahseder. Sumitra, bir kaç hediye önerir ama Anandi hiçbirini sevmez. Basant ve Gehna geziden dönerler. Nandu gelip ayaklarına dokunur. Gehna ona kimin öğrettiğini sorar.

Nandu Anandi’yi gösterir. Gezi hakkında konuşurlar. Gauri, otelin dışında Jagdiş‘i bekler ve neden onunla konuşmadığını sorar. Eğer hislerimin karşılığı yoksa gidebilirsin ama kaçmana gerek yok arkadaş olabiliriz der. Jagdiş cevap vermiyor ve Gauri, senin de kalbindekini anlamadığını biliyorum der. Jagdiş oradan uzaklaşır.

İkimizin Yerine 160. Bölüm Fragmanı

 

İkimizin Yerine 160. Bölüm Özeti 14 Şubat Basant ve Gehna Barışır (1 Yorum)