Ah Kalbim 313 Bölüm Özeti 6 Nisan Abhi ve Pragya Baş Başa

Ah Kalbim dizisinde Hindistan’da yayınlanan bölümlere yetişmemize az kaldı; bu bölümlere yetiştiğimizde Ah Kalbim dizisi artık haftalık bir dizi olacak. Ah Kalbim dizisinin 6 Nisan Cumartesi akşamı erkanlara gelecek 313 bölüm özetinde Abhi ve Pragya çiftlikte mahsur kalacak.

Ah Kalbim 313 Bölüm Özeti

Neha, Pragya’yı sandalyeye bağlı tutmaktan hoşlanmıyor. Tarun Pragya’ya Neha’yı sevdiğini ve birbirleri olmadan yaşayamayacaklarını anlatmaya çalışır. Ama Pragya, bu yüzden King’in hapiste olduğunu söyler. Tarun şok olur ama geri dönerlerse Neha’nın annesinin onu başka biriyle evlendireceğini söyler.

Abhi gelir ve Pragya’nın bağlı olduğunu görünce bir süre onunla dalga geçer. Mehra evinde, Disha Purab ile Abhi ve Pragya’nın bir araya gelmesini istediğini konuşur. Tanu konuşmalarını duyar ve Pragya’yı Abhi’nin hayatına geri döndürmeye çalıştığı için Disha’ya bağırır. Purab onu durdurur ama Tanu, ben Abhi’nin karısı olduğum sürece Pragya onun hayatına dönemez der.

Disha, Tanu’ya Abhi’nin parası için onunla birlikte olduğunu söyler. Abhi Tarun ve Neha’nın odalarını bulur. Tarun‘u götürmek ister. Tarun direnirken Neha hemen Pragya’yı serbest bırakır ve onlara yardım etmesini ister. Pragya Abhi’yi durdurur.Ah Kalbim 313 Bölüm resimleri

Abhi, Neha ve Tarun’dan Pragya ile birlikte arabaya binmelerini ister. Abhi, yolda giderken bir köylüler yolun bir ağacın devrilmesi sonucu kapandığını söyler. Abhi mecburen çiftliğe geri döner ve ertesi gün gitmeye karar verir.

Ah Kalbim 313 Bölümde Abhi üşütür ve Pragya onunla ilgilenir. Abhi ve Pragya bir kez daha kavga ederler. Tarun ve Neha, Pragya ve Abhi’yi uzaktan izler ve ikisinin hala birbirlerini sevdiğini görürler. Tarun, Abhi ve Pragya’nın bir araya gelmelerine yardımcı olacak planlar yapar.

Neha, acıktıklarını söyler. Pragya, yiyecek bir şeyler yapacağını söyler. Tanu, Abhi’nin Pragya’ya sarıldığını hayal eder ve gerilir. Pragya Abhi ve diğerlerine yemek servisi yapar. Abhi’den Tarun’u üzmemesini ister. Neha, Tarun’un iyi bir adam olduğunu söyler.

Abhi, Neha ve Tarun’dan birbirlerinden uzak durmalarını ister. Pragya Abhi’yi azarlar ve onunla tartışır. Tarun ve Neha, sarılırken Abhi onları görür ve durdurur. Neha kaydığını ve Tarun’un onu tuttuğunu söyler. Abhi, Pragya’ya ne pişirdiğini sorar. Pragya mantar diyor.Ah Kalbim 31 mart resimleri

Ah Kalbim 6 Nisan Özeti

Abhi ve Pragya, Abhi mantar sevmediği için tartışırlar. Pragya odada Abhi‘nin telefonunun çaldığını görünce evden birisi aradı zannederek açar alır. Tanu Pragya’yı azarlar ve Abhi’nin çağrısını nasıl açabileceğini sorar.

Pragya, yalandan Abhi için buraya geldiğini, birlikte eğlendiklerini, yemek yediklerini ve dans ettiklerini söyler. Tanu kudurur. Pragya, daha sonra Abhi’ye Tanu’nun aradığını ve yanlış anladığını söyler. Abhi Tanu’yu arar ve Pragya ile meşgul olduğunu söyleyip kapatır.

Tarun ve Neha ışıkları kapatır. Abhi ve Pragya karanlıktan korkup birbirlerine sarılırlar. Neha, aniden fare gördüm diye bağırır ve korktuğunu söyler. Pragya ve Abhi de korkup kanepeye atlarlar. Abhi ve Pragya yıkılmaktan korkuyor.

Tarun çığlıklarını duyup gelir ve elindeki şamdanı düşürünce Abhi ve Pragya sarılırlar. Neha da buna sevinip Tarun‘a sarılır. Abhi ve Pragya, Tarun ve Neha’nın sarıldıklarını görür. Tanu, Pragya’nın Abhi ile birlikteyiz dediğini düşünerek endişelenir. Aliya onu sakinleştirmeye çalışır.

Ah Kalbim 6 Nisan özetinde Mitali karakola gider ve Neha’nın bulunup bulunmadığını sorar. Neha, Abhi ve Pragya’ya ikisinin birbirlerini sevdiğini görebildiğini söyler. Abhi, Pragya ve kendisinin ego problemleri olduğunu söyler. Neha, ikisinin şimdi bile aynı şekilde kavga ettiğini ve aşklarının değişemeyeceğini söyler.

Abhi, birlikte kalamayacaklarını söyler. Pragya, Tarun’u onları birleştirmeye çalıştığı için azarlar. Abhi uykulu hisseder. Pragya kontrol eder ve ateşi olduğunu söyler. Mitali ve Chachi, karakolda birbirlerine çarpışınca kavga ettiler.

Chachi Mitali’yi azarlar. King durdurmaya çalışır ama boşuna. Pragya, gece boyu Abhi uyurken onunla ilgilenir ve anılarını hatırlar. Neha gelir ve Abhi‘yle ilgilenen Pragya’yı görünce gülümser. Pragya, onları bir araya getirmeyi denememesini ister. Abhi bilinç kazanır.

Ah Kalbim 6 Nisan Fragmanı

Etiketler