(Kesin Set Bilgisi) Gelinim Mutfakta 15 Şubat Kim Kazandı? Kim Elendi

Gelinim Mutfakta yarışması 48. haftası ile izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Son dönemlerin en başarılı formatlarından Gelinim Mutfakta programı çekimlerinden sizler için kesin set bilgileri getirdik.

Gelinim Mutfakta 15 Şubat Kim Elendi?

Gelinim Mutfakta yarışmasında 15 şubatta yayınlanacak bölümün çekimleri tamamlandı ve montaja gönderildi. Öncelikle sizlere Gelinim Mutfakta yarışmasından 15 şubat cuma günü elenecek talihsiz ismi açıklayayım bu aday Sina oldu.

Sina Malatya ve kaynanası Songül Malatya 43. haftada Gelinim Mutfakta  yarışmasına katılmışlardır. Başarılı bir yarışma çıkaran Sina hanım bu hafta kaynanasını da alıp evine gidecek. Gelinim Mutfakta 15 Şubat kim elendi

Gelinim Mutfakta 15 Şubat Kim Kazandı?

Gelinim Mutfakta yarışmasında en çok gün birincisi olan Ezgi kazandı. Nergis 11 15 Şubat haftasında 3 defa gün birincisi oldu; ancak herkes bu hafta 5 bileziği Nergis kolay kazanacak derken beklenen olmadı.

Bize gelen bilgilere göre  Gelinim Mutfakta yarışmasında 15 Şubat günü yapılan oylamada Ezgi’de Cuma gününün gün birinciliğini açık ara farkla kazandı ve puanını Nergis ile eşitledi; ancak kura da bence de bilezikleri hak eden Ezgi kazandı; Nergis 3 gün birinciliğine rağmen 3 çeyrek alabildi bu hafta.

Reyhan Yıldırım’ın gelini Ezgi hanım zaten hafta içi yaptığı Showlar ile izleyicinin gönlünü kapmış ve çokça sosyal medyadan sen oyuncu ol yorumları almıştı. Kim bilir belki de Elazığ’da yaşayan Tunceli doğan Ezgi hanım bir dizi yıldızı olur.Gelinim Mutfakta 15 Şubat Kim Kazandı

Gelinim Mutfakta 11 Şubat 15 Şubat Çeyrek Altın Kazanacak Gelinler

12 şubat salı günü çeyrek altının sahibi ve gün birincisi Nergis oldu. Nergis 13 Şubat çarşamba ve 14 şubat perşembenin de yani ard arda 3 günde gün birincisi oldu ve çeyrek altınları aldı.

Bilindiği üzere Nergis hanım ve kaynanası Filiz hanım daha bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasına dahil oldular ve bence ilk hafta rakiplerine büyük korku verdiler. Bence Karadenizli Nergis hanım gelecek hafta 5 bileziğin sahibi olacaktır zira eli çok lezzetli.

15 şubat cuma günü ise gün birincisi Ezgi oldu ve çeyrek altını kaptı.

Gelinim Mutfakta yarışmasında heyecan ile sonucu beklemenize gerek yok; her hafta sizlere setten kesin kazanan ve elenen bilgisi getirmeye devam edeceğiz. Bizi takipte kalın