Gelinim Mutfakta 1 Şubat Kim Elendi? Altınları Kim Kazandı? (Setten Bilgi Sızdı)

Gelinim Mutfakta yarışmasında büyük bir skandal yaşandı. Gelinim Mutfakta ekibinde bir hafta önden giden çekimlerde sızıntı oldu. Bize gelen bilgilere göre Gelinim Mutfakta yarışmasında 28 ocak pazartesi ve 1 şubat 2019 cuma günleri arasında yayınlanacak çekimlerin bilgisi sızdı. İşte sızan bilgiye göre gün gün çeyrek altınları kazanan gelinler ve 1 şubat cuma günü elenecek ve altınları kazanacak gelinler.

Bize gelen bilgiye göre 28 ocak pazartesi günü gün birinci olarak altınları kazanacak gelin Sina olacak. Sina bir de cuma günü çeyrek altın kazanacak; ama haftanın finalinde bilezikleri kazanan 2 günün birincisi olmasına rağmen Sina olamayacak.

Gelinim Mutfakta yarışmasında 29 ocak salı günü çeyrek altını kazanacak isim Gözde olacak. Gözde salı günün birincisi olmasına rağmen ne yazık ki haftanın finalin de ağlayan isim olacak. Bilindiği üzere Gözde daha bu hafta yarışmaya katılmıştı. Çekimlerden aldığımız bilgilere göre Gözde çok sevilmiş Gözde’nin elenmesine diğer gelin ve kaynanalarda çok üzülmüş hatta ağlayanlar bile olmuş; ama oldukça zenginmiş Gözde’nin ailesi. Bu nedenle de çok üzülecek bir şey yok; zaten altınları kaybettiğine değil elendiğine üzülmüş daha çok kendisi de zira ekranda olmayı seviyormuş

Gelinim Mutfakta yarışmasında 30 ocak çarşamba günü ise çeyrek altını kazanan Gülcan olmuş. Gülcan’ın yaptığı yemekler eleştiri alsa da çok sevilmiş; zaten Gülcan haftanın finalinde de altınları alan gelin olmuş Gülcan’a özellikle çarşamba ve perşembe günü kaynanalar puanları yağdırmış. Sina gelinde iki gün birinci olsa da Gülcan açık farkla kazanmış haftanın finalinde ki bilezikleri. Gülcan Bu hafta iki çeyrek altın beş bilezik alarak adeta zengin olmuş.
Gelinim Mutfakta’da haftanın finali olan cuma günü ise Sina bir kez daha çeyrek altını kazansa da haftanın finalinde aldığı puanlar ile ikinci olan olmuş. Sina hak etti söylentileri çıksa da Gülcan da başarılı bir hata geçirmiş.

Gelinim Mutfakta 1 Şubat Kim Elendi?

Gelinim Mutfakta yarışmasında 1 Şubat’ta elenen yeni gelen Gözde olmuş.Gelinim Mutfakta 1 Şubat Kim Elendi

Gelinim Mutfakta 1 Şubat Altınları Kim Kazandı?

Gelinim Mutfakta yarışmasında 1 Şubatta altınları kazanan Gülcan oldu. Eğer aldığımız tüyolar doğru ise Gelinim Mutfakta setinde 28 ocak pazartesi ve 1 şubat 2019 cuma günü bunlar yaşanacakmış. İzleyip göreceğiz. Gelinim Mutfakta 1 Şubat kim kazandı