Gelinim Mutfakta’nın Yeni Suncusu Onur Büyüktopçu Oldu Oldu

Gelinim Mutfakta’da Onur Bütüktopçu Dönemi Başlıyor

Gelinim Mutfakta yarışmasının 3. sezonunda olaylı şekilde programın sunuculuğundan ayrılan Fatih Ürek’in yerine yarışmayı 7 eylül 2020 itibari ile sunacak isim belli oldu. Daha önce benzer konsept ile başarılı şekilde Yemekteyiz’i sunan ancak rakip programlar gelmesi ile başarısı düşerek Yemekteyiz’den ayrılan Onur Büyüktopçu Gelinim Mutfakta’nın yeni sunucusu oldu.

Gelinim Mutfakta yapımcısı Onur Büyüktopçu’dan önce Seda Sayan’a Gelinim Mutfakta’yı sunması için teklif götürmüş ancak daha önce Onur Büyüktopçu’nun ayrılması ile Yemekteyiz’i sunan ve birinci sezon sonunda başarısız olarak Yemekteyiz’den ayrılan Seda Sayan Gelinim Mutfakta’yı sunmayı reddetmişti.

Gelinim Mutfakta’yı sunmaktan büyük zevk alacağını belirten Onur Büyüktopçu ise Gelinim Mutfakta’nın yeni sunucusu oldu. Şuana kadar resmi açıklama yapılmasa da Gelinim Mutfakta’nın yeni sezon çekimlerinin eylül başı itibari ile başlayacağı ve 7 eylül 2020 de Gelinim Mutfakta’nın yeni sezona başlayacağı açıklandı. Gelinim Mutfakta yeni sunucusu Onur Buyuktopcu

Gelinim Mutfakta’dan Fatih Ürek Neden Ayrıldı?

Şuana kadar taraflardan resmi bir açıklama gelmedi ancak Fatih Ürek ile yapım ekibi arasında çıkan tartışma sonrası Fatüh Ürek’in işi bıraktığı kulislerde konuşulan bilgiler arasında. Bakalım yapım ekibi Seda Sayan ile anlaşabilecek mi; çünkü Seda Sayan oldukça zor bir sanatçı ve sunucu.

Daha önce 3. sezon için yapılan Gelinim Mutfakta çekimleri de çöpe gitmiş oldu; Gelinim Mutfakta yeni sezon çekimleri 20 ağustos itibari ile yeniden başladı. Bu durumda Gelinim Mutfakta 31 ağustos 2020 de yeni sezonu ile Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısında olacaktır.

Gelinim Mutfakta Tanıtım Fragmanı

Gelinim Mutfakta İçin Seda Sayan İle Görüşülüyor

2 yıldır sunduğu Gelinim Mutfakta yarışmasından olaylı şekilde ayrılan Fatih Ürek’in yerine Gelinim Mutfakta’yı sunacak yeni isim belli oldu. Daha önce yoruldum diyerek Tv8 de yayınlanan Yemekteyiz’de ve O Ses Türkiye jüriliğinden ayrıldığını açıklayan Seda Sayan Gelinim Mutfakta’nın yeni sunucusu olabilir

Daha önce tartışalarda şu aralar iki iyi dost olan Seda Sayan ve Fatih Ürek birlikte verdiği pozlarda mutluluklarını ortaya koymuştu; ancak profesyonellik arkadaşlığın önüne geçti ve Seda Sayan BAS yapımın kendisine getirdiği Gelinim Mutfakta sunucusu olma teklifini kabul edebilir.

Aslında biz Seda Sayan’ın Acun Ilıcalı tarafından işine son verildiğini biliyorduk; zira Yemekteyiz reytingleri hiç bir zaman Acun Medya’nın beklediği seviyelere gelmemişti; Seda Sayan’a olan saygısı ve sevgisinden Acun Medya Seda Sayan ile sezon ortasında yolları ayırmayıp sezon sonunu beklemişti; yani Seda Sayan Yemekteyiz’de başarısız olmuştu; ancak Gelinim Mutfakta’nın oturmuş bir izleyicisi var ve Fatih Ürek’in ayrılması ile izleyici Gelinim Mutfakta’yı bırakmaz. Bu nedenle de ben Seda Sayan’ın Gelinim Mutfakta’da başarılı olacağından eminim.

Gelinim Mutfakta seda sayan

Yorum yaz