İkimizin Yerine 154. Bölüm Özeti 8 Şubat Anandi Tutuklandı 

İkimizin Yerine dizisi 154. bölümü ile 8 Şubat cuma günü 17:15 de izleyicisi karşısında olacak. .İkimizin Yerine dizisi 154. Bölümde Anandi tutuklanacak.

İkimizin Yerine 154. Bölüm Özeti

Dadisa Anandi‘yi evden kovar. Bairon, Dadisa’ya Anandi’nin evin gelini olduğunu ve gidemeyeceğini söyler. Dadisa öfkeyle Anandi ile kalamam, o kalırsa ben giderim diye rest çeker. Herkes şok ile Dadisa’yı ikna etmeye çalışır ama nafile. Anandi herkesi durdurur ve Gulli ile köyüne dönmeyi kabul eder.

Bairon, Anandi’ye sen evden gidersen biz de geliriz der. Herkes şok. Anandi ona kararını yeniden gözden geçirmesi için yalvarır. Bairon kararlıdır ve Sumitra’ya hemen ayrılmaya hazır olmasını söyler. Dadisa Bairon‘a, sadece Anandi’yi düşünüp diğer tüm sorumluluklarını unuttuğunu söyler. Bairon‘u durdurmadan içeri gider.

Herkes ona şok ile bakar. O sırada Mahavir gelir ve durumu görünce şaşırır. Basant, Bairon’u ikna etmeye çalışır. Bairon kararlıdır. Basant, Sumitra’dan Bairon’u ikna etmesini ister. Sumitra ses etmez. Basant Bairon’dan Anandi’yi bir kaç günlük baba evine göndermesini ister. Onu birkaç gün içinde geri getirmeye söz verir.

Anandi de bunu onaylar. Bairon, Dadisa’ya da saygı duyduğunu söyler, ama bu sefer kararını kabul edemem, ne olursa olsun yanlış der. Bairon ve eşi toparlanır. Tüm bunları gören Mahavir şok olur. Basant, Dadisa ile konuşur ve Dadisa Bairon’un gitmesine izin vermesini söyler. Bairon, annesiz yaşayabileceğini düşünüyorsa, ben de onsuz yaşarım der. Ayrıca benim gerçek oğlum Basant yanımda der.kimizin Yerine 154. Bölüm resimleri

Basant çok üzülür. Basant merdivende oturur. Mahavir onu teselli etmek ister. Basant ona baba der. Mahavir, Basant’ın ona baba demesine çok sevinir. Basant, ona olayları anlatır ve bir şeyler yapmasını ister. Mahavir etkilenir ve Basant’ın onu babası olarak düşündüğü için çok sevindiğini söyler.

Basant, Dadisa dışarıdan çok sert görünse de Bairon ​​olmadan yaşayamaz der. Mahavir baba kelimesine aşırı sevinerek, Basant’a Dadisa’yı Bairon’u durdurmaya ikna edeceğine söz verir. Mahavir, Dadisa’ya gider ve ona saygı gösterir. Mahavir, beni gerçekten affettin mi diye sorar. Dadisa evet der. Mahavir o zaman lütfen ricamı kabul et ve Bairon’u durdur der. Dadisa, inat eder.

Mahavir, Basant’ın ona ilk kez şefkatle baba dediğini ve ona Bairon’un gitmesine engel olacağına söz verdiğini söyler. Oğluma verdiğim sözü tutmak yardım et diye yalvarır. O sırada Makhan, polisin eve geldiğini söyler. Bairon ve Sumitra, valizleriyle inerken polisler Anandi’yi tutuklama için emriyle geldiklerini söyler. Dadisa Anandi’yle alay eder. Anandi, Gulli ile aşağı gelir.

Müfettiş Basant’a arama emrini gösterir. Anandi’nin çocuk kaçırmaktan tutuklanacağını söyler. Basant kızsa da müfettiş kanuna uyduğunu söyler. Anandi çok kararlı bir şekilde, kızı çocuk evliliğinden koruyarak sadece hayatını kurtardığını, polisin suçlulara karşı harekete geçmek yerine onları desteklediğini söyler. Basant çok kızar.

İkimizin Yerine 154. Bölümde Müfettiş de sinirlenir, Gulli’nin dedesi artık ihbarda bulunduğu için hassas bir konu olduğunu söyler. Gulli Anandi‘yle isteyerek geldiğini söyler, ama müfettiş o yetişkin olmadığı için bunun önemi yok der. Kadın polis Anandi’yi tutuklarken Sumitra araya girip dur onu götüremezsin, kimse onu alamaz der.

Bairon Sumitra‘yı kenara çeker. Polis Anandi’nin ellerini kelepçeleyip götür. Anandi herkese umutla baksa da kimse bir şey yapamaz. Karakolda polis rapor yazar ve Gulli’den parmak izini basmasını ister. Dedesi parmak izi için elini tutar ama Anandi onu durdurur ve önce okumak istediğini söyler. Okuması için Bairon’a verir. Bairon, Anandi’nin Gulli’yi kaçırdığı yazıldığını okuyunca şok olur.kimizin Yerine 8 Şubat resimleri

İkimizin Yerine 8 Şubat Cuma Özeti

Anandi Gulli’nin isteğiyle geldiğini söyler. Müfettiş küçük olduğu için, ifadesinin geçerli olmadığını söyler. Bairon, madem Gulli‘nin imzası geçersiz, o zaman imzaya ne gerek var der. Bairon, Gulli ve Basant çok uğraşsa da Anandi‘yi nezarete atılmaktan kurtaramazlar. Nezarette Anandi Bairon‘a hapisten korkmadığını, ama Gulli için endişelendiğini söyler.

Bairon, adalet için bu mücadelede seninleyim der. Evde, Dadisa itibarı için endişesini Mahavir ile paylaşır. Polis Anandi’yi affederse, kesinlikle ona bunu ödeteceğini söyler. Sumitra ağlarken Gehna onu teselli eder. Ama Sumitra sadece Anandi için endişelidir. Gulli’ye ne olacağını önemsemediğini söyler. Bairon ve Basant avukatla konuşup Anandi’nin kefaletle çıkmasını isterler.

Avukat konunun ciddi olduğunu ve sadece hakimin karar vereceğini söyler. Bairon ve Basant hâkimle buluşmaya giderler, ama gardiyan onlara izin vermez. Heth‘i içerden çıkarken görürler. Heth hakimler benim adamım, gücümü bilmiyorsunuz diye meydan okur.

Köylüler eve gelip Dadisa’ya Anandi’nin kefaleti için hâkimle konuşacaklarını söylerler ama Dadisa Anandi hatalı olduğu için kimsenin araya girmesini istemediğini söyler. Dadisa öfkeyle, Jagdiş’i arayıp durumu anlatmak ister ama Mahavir onu durdurur. Jagdiş’in her zaman Anandi’yi desteklediğini ve bunu öğrenince yardım için koşup geleceğini söyler. Dadisa kabul eder.

Akşam, Jagdiş ve Gauri filmden dönerken Gauri deneyimlerini paylaşır. Jagdiş onunla dalga geçer. Jagdiş Anandi‘yi hatırlar. Anandi hapiste Dadisa‘nın onu ambara kapattığını kâbusunda görüp aniden uyanır. Bir Bayan Phuli’nin annesine Anandi’nin tutuklandığını söyler.

Phuli, Anandi‘yi görmek için evden kaçarken babasına yakalanır. Babası onu azarlar. Phuli, Anandi’nin desteğe ihtiyacı olabileceğini söyler. Babası onu odaya kilitler. Gulli ağlarken dedesi ve büyükannesi onu Anandi’ye karşı ifade vermesi için ikna etmeye çalışırlar. Reddedince,  dedesi onu tokatlar ve karanlık kuyuya atmaya götürür.

İkimizin Yerine 8 şubat özetinde Gulli korkup kabul eder. Hâkim, Gulli’den korkmadan gerçeği söylemesini ister. Gulli Anandi’ye ve dedesine bakar. Gulli doğruyu söyler ve dedesinden onu cezalandırmamasını ister. Mahkemeye ara verilir. Bazı basın muhabirleri gelip Anandi’yle röportaj yapmak isterler.

Bairon Anandi’yi tanıtmaktan gurur duyar. Anandi Gulli‘yi çocuk evliliğinden koruduğunu ve pes etmeyeceğini söyler. Muhabir Anandi‘yi över. Heth, mahkemede oğlumun düğünü falan olmadı der. Bairon araya girer ve hâkime davetiyelerin kanıt olarak orada olduğunu söyler.

İkimizin Yerine 154. Bölüm Fragmanı