Survivor 2019 Konstantina Kimdir? Kaç Yaşında? İşi ne?

Survivor 2019 yarışmacılarından bahsetmeye devam ediyoruz. Önceki yarışmalara göre daha zor geçmesi beklenen 2019 Survivor için geri sayım başladı. 2 Şubat Cumartesi günü ilk bölümü yayınlanacak olan Survivor 2019 zorlu parkurlar ve yaşam mücadelesi yine Dominik Cumhuriyeti’nde olacak. Takımların zorlu mücadelesini yine TV 8 ekranlarında izleyeceğiz.

Survivor 2019 Konstantina (Nadia Maurouedo) Kimdir?

Survivor 2019 Yunan Takımında hem fizik hem de görüntü olarak iddialı olan yarışmacısı Konstantina 1992 doğumlu. 4 yıllık evli olan yarışmacının 3 yaşında bir kızı var. Konstantina kişisel antrenörlük yapıyor. 3 yaşındaki kızından ayrı kalmanın zor olduğunu ancak kocasına güvendiğini belirtiyor. Kocasının sürekli bu yarışmaya katılmasını istediğini anlatıyor. dd

3 yıldır karate ve crossfit yaptığını söyleyen yarışmacı rakiplerine sadece bakacağını söylüyor ve kendisinin asla sakin olmayacağını belirtiyor. Bu yıl ki Survivoru bir kadının kazanmasını istiyor.

Survivor 2019 Konstantina (Nadia Maurouedo) Kaç Yaşında? 

Survivor 2019 yarışmasında Yunan takımında mücadele edecek olan Konstantina 4 yıllık evli ve 3 yaşında bir kızı var Konstantina 27 yaşında.