Survivor 2020 Ne Zaman Başlayacak? Konsepti Ne Olacak? İşte detaylar

Survivor 2020’nin ilk yarışmacısı belli oldu. Acun Ilıcalı ve ekibi ünlü komedyen Ersin Korkut ile sözleşme imzalamak için masaya oturmaya hazırlanıyormuş. Haftada 20.000 TL için okey veren Ersin Korkut eğer sözleşmeye imza atarsa Survivor 2020’nin de ilk yarışmacısı olacak.

Güncelleme 5 Haziran 2019 Acun Ilcalı kendi kanalı Tv8’de yayınlanan Gel Konuşalım programında Survivior 2020’nin konsepti ile ilgili bir açıklama yaptı ve Survivor 2019 ile ilgili de öz eleştiri yaptı. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada:

“Gelecek yıl yeni formatta bir Survivor düşünüyoruz. Bu yıl Survivor’ın farklı bir müşterisi oldu. Beklediğimizi yüzde yüz aldık diyemem. Ama iki ülke için çok faydalı oldu. Yunan çocuklar ve bizimkiler pırıl pırıldı” dedi.

Bu açıklama ile Survivor 2020’nin All Star, Gönüllüler ve ya Türkiye Yunanistan konseptlerinden farklı bir konsept ile ekranlara geleceğini öğrendik. Ben Survivor 2020’nin Ünlüler Gönüllüler olmasını ve yeni simaların ekranlara gelmesini beklerdi.

Survivor 2019’un artık yavaş yavaş sonuna geldik ve Survivor 2019’un sonuna geldikçe düşen reytingler çok daha dikkat çekmeye başladı. Survivor 2019 30 haziran 2019 pazar akşamı final yaparak ekranlara veda edecek.

Acun Ilıcalı Tv8’e geçtikten sonra ilk defa kötü bir sezon geçirdi. Survivor 2018’de çok büyük bir başarı yakalayarak tarihi kar eden Tv8 tam anlamıyla Survivor  2019 da ağzının payını aldı. Yükselen dolar kuruyla iyice zararı katlanan Acun Ilıcalı Survivor 2020’yi çekecek mi?

Survivor 2020 Çekilecek mi?

Her ne kadar Survivor 2019 da net bir başarısızlık görülmüş olsa da Acun Ilıcalı ile özdeşleşen Survivor macerası 2020 de devam edecek. Kulislerde ise Tv8’in değerini neredeyse beş kat arttıran Acun Ilcalı kanalın hisselerinin bir kısmını yüksek değerden elinden çıkartmaya çalıştığı konuşuluyor; ancak gerçek olan bir şey var Acun Ilıcalı sağlam bir ekip ile çalışıyor ve Survivor 2019 da yapılan hatalardan ders çıkarılarak Survivor 2020 için daha Survivor 2019 bitmeden hazırlıklar başladı.

Bir Daha Yunanistan Türkiye Konsepti Çekilmeyecek

Acun Ilıcalı Survivor koneptini hem Türkiye’de hem de Yunanistan’da çekiyor ve iki prodüksiyon için de yüksek maliyetlere katlanmak zorunda kalıyordu; az maliyet çok para politikası ile yola çıkan Acun Ilıcalı iki ülkede yayınlanan Survivorları birleştirdi ama birinden kazandığı parayı bile kazanamadı. Hal böyle olunca Survivor 2020 de kesinlikle ülkeler ve yarışmalar ayrılacak.

Survivor 2020’de All Star Konspeti Gelebilir

All Star konsepti Survivor tarihinin hem en maliyetli hemde en çok izlenen konsepti olmuştu. Acun Ilıcalı düşen Survivor prestijini yükseltmek için bir kez daha yüksek yarışmacı maliyetlerine katlanarak Survivor 2020 All Star’ı çekebilir.

Survivor 2020 Ne Zaman Başlayacak?

Survivor tarihinde hep Survivorlar ocak ayı sonunda veya şubat ayı başında başlamıştır. Bu nedenle de Survivor 2020 25 ocak 2020 de veya 1 şubat 2020 de yayın hayatına başlayabilir. Tabi bu hazırlık süreci ve kanalın diğer programlarının durumuna göre 8 şubat 2020’yi de bulabilir.

Survivor 2020’nin Hazırlıkları Şimdiden Başladı

Survivor 2020 için Acun Ilıcalı ve ekibi dikkat çekici isimleri kadroya katmak için şimdiden planlama çalışmasına başladı. Bakalım uzun süren çalışmalar sonrası nasıl bir Survivor 2020 kadrosu ortaya çıkacak.

Survivor 2020 Ne Zaman Başlayacak? Konsepti Ne Olacak? İşte detaylar (21 Yorum)

  1. Mastirsef yasini alırsanız sabriye gibi neşeli sorvayvira neşe katar.ayrıca spor okumuş. Onu izlemek çok keyifli.

  2. Ben ilk Survivor başladığında başvuru yapmışım hala çıkmadı adım nasıl katilabilirim

  3. Ünlüler gönüllüler olsun. Emir özden Yusuf baymaz, Gökhan Zan bunlar olursa ekran kilitlenir. Biz bunları görmek istiyoruz.

  4. Survivoru tum turkmenistan severek izliyo ama grekler ile yani yunan ile daha iyi olmadi sadece turkiye olsun all star olsun

  5. survivor’u çok çok seviyorum 2010 da boksçu oldum tam olarak yeni öğrenmeye başlamıştım şimdi tam eğitimliyim kendime çok güveniyorum inşallah allah nasip ederse yarışmaya katılırım❤ı love you❤

  6. Bir işte acun ılıcalının olması yeter de artar güzel olması için.acun varsa biz hep varız hep yanındayız.

  7. biz ailecek survıvorı begenerek ve severek izliyoruz buradan acun abi ye ve ekiplerine çok teşekür ederiyoruz sizlerin sayesinde survıvoru izliyoruz 2019 türkiye yunanistan da çok başarılıydı ben çok begendim bu arada selamlar acun abi teşekür ederiz sana yolun açık olsun