Arka Sokaklar 522. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Yeni Sezonda Neler Olacak? 2019 2020

Türkiye’nin en uzun ömürlü dizilerinden Arka Sokaklar dizisi 14. sezon çalışmaları için kolları sıvadı. Bilindiği üzere Erler Film’den Türker İnanoğlu’nun yapımcılığını üstlendiği Arka Sokaklar dizisi 14 haziran 2019 cuma akşamı ekranlara gelecek 521. bölümü ile 13. sezonunu noktalamıştı.

Arka Sokaklar dizisi 522. bölüm ile 14. sezona başlayacak ve yeni bir rekora da imza atacak. Her sezon dizi de Rıza Amir karakterine hayat veren Zafer Ergin’in diziden ayrılıp ayrılmayacağı konuşulurdu bu sezon ise artık bu klişeler hiç dillendirilmedi. Allah Zafer Ergin’e uzun ömür versin ama ömrünü de dizi setlerinde teslim edecek gibi bu gidişle.

Arka Sokaklar 522. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Dile kolay 13 sezon geride bırakılmış artık Arka Sokaklar’ın sezona başlaması bir gelenek haline geldi. Arka Sokaklar denilince cuma akşamları 20:30 da yayınlanır ve sezona her zaman eylül ayının ikinci haftası başlar tam da okullar açılmadan bir hafta önce.

Yapılan bir çok araştırmada Arka Sokaklar dizisi izleyicilerinin çocuklar ve düşük eğitim seviyesine sahip insanlar olduğu ortaya koyulsa da Arka Sokaklar dizisi 13. sezonunda ortalama 6 milyon izleyici tarafından ilgi ile izlendi. Zaten Arka Sokaklar senaristleri de hitap ettikleri kesimleri bildikleri için senaryoları çevirmeden basitleştirerek gizem katmadan izleyiciye sunuyorlar. Bu nedenle de neler olduğunu anlaması en kolay dizi her sezon Arka Sokaklar olmuştur.

Arka Sokaklar Yeni Sezonda Neler Olacak?

Arka Sokaklar dizisinin yeni sezonunda yine Rıza ve Engin Balkan amirin koordinatörlüğünde İstanbul’u organize suçlardan korumaya çalışacak. En önemlisi de İstanbul’da yaşanan organize suçların faallerinin yakalanması görevi olacak. Yine bir çok olay çözüme kavuşturulacak yine sapkın bir terörisrt veya mafya Rıza amirin ekibini dağıtmaya çalışacak ve yine Mesut Güneri teröristlerin elinde düşecek ve yine kurtarılacak.

Arka Sokaklar dizisinin 2019 2020 yeni sezonunda ekranlara gelecek bölümlerinde kemik kadro yeni sezona taşınırken bir çok yeni oyuncu da Arka Sokaklar dizisinin cast kadrosuna girecek; özellikle yeni düşmanlar yaratılacak.

Arka Sokakların 2019 eylül ayında ekranlara gelecek yeni bölümünde artık Hüsnü Çoban’ın evlenip yeniden aile babası olmasını bekliyoruz; artık eski eşi Suat unutuldu gitti.

Arka Sokaklar 521. Bölüm Sezon Finali Fragmanı

 

Arka Sokaklar 522. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Yeni Sezonda Neler Olacak? 2019 2020 (7 Yorum)