Ah Kalbim 315. Bölüm Özeti 13 Nisan 2019 Mart Neha ile Tarun kaçırıldı

Ah Kalbim dizisinde 315 bölüm heyecanı yaşanıyor. Ah Kalbim 13 nisan özetinde Abhi ve ekibi kurtulacak

Ah Kalbim 315. Bölüm Özeti

Abhi, Pragya, Neha ve Tarun, çete tarafından yakalanır. Adamlar, Pragya’nın hayalet olmadığını bildiklerini söylerler. Abhi şaka yaparak durumu kurtarmaya çalışır. Pragya ve Abhi birbirleriyle şakalaşırlar. Abhi adamlarla savaşırken Pragya, Tarun ve Neha çeteden kaçmaya çalışırlar ama yakalanırlar. Abhi ise kaçmayı başarır. Adamlar Pragya’ya Abhi’nin onu kurtarmak için geri dönmeyeceğini söyler.

Abhi arkasında kimseyi göremeyince geri dönmeye karar verir. Herkesi kurtarmak için adamlarla savaşır. Pragya Neha ve Tarun serbest bırakır ve hep beraber adamlarla savaşmasında Abhi‘ye yardım ederler. Sonunda çeteyi bir odaya kapatırlar.

Pragya Abhi‘nin yaralandığını görünce endişelenir. Gidip çantasından bir ilaç getirir ve Abhi’nin yarasına sürer. Romantik bir anı paylaşırlar. Çete onları tekrar bulur. Kendilerini kurtarmak için koşarlarken Abhi arabasının anahtarını kaybeder.

Abhi mecburen ormandan yürüyerek kaçacaklarını söyler. O sırada Tanu ve Aliya olay yerine gelir ve adamlarla karşılaşırlar. Adamlar onları sorgular. Tanu Abhi‘nin karısı olduğunu söyler. Adam Abhi yanındaki kadına aşkla bakıyordu diye onunla dalga geçer. Pragya ormanda ele ele koşar. Çetenin ortağı onları görür ve patronu arar.

Ah Kalbim 315. Bölümde Pragya, Abhi’ye doğruyu söylemesi gerektiğini düşünür. Fakat Abhi ve Pragya yine tartışmaya başlar. Abhi Pragya’ya Neha ve Tarun’un onun sorumluluğu olduğunu ve daha dikkatli olmaları gerektiğini söyler.Ah Kalbim 315. Bölüm resimleri

Daha sonra Pragya bir ses duyar ve Abhi onu çağırır. Diğer tarafta, çetenin patronu Aliya’dan Neha ve Tarun‘a karşılık fidye parası ister. Aliya paramız yok deyince patron arabaya ateş eder. Aliya ve Tanu çok korkar.

Patron adamlarından birini öldürür ve diğerlerine, para vermezlerse Tanu ve Aliya‘ya ateş etmelerini söyler. Tanu, patrona, birini arayıp ve para ayarlamasını isteyeceğini söyler. Patron, adamlarına Pragya, Tarun ve Neha’yı öldürmelerini ve Abhi’yi canlı getirmelerini emreder.

Ah Kalbim 13 Nisan 2019 Özeti Devam Ediyor

Ertesi sabah, Abhi, Pragya, Neha ve Tarun hala ormandalar. Abhi ve Pragya sürekli didişip duruyorlar. Pragya, Abhi’ye Tarun’un ondan korktuğunu söyler. Tanu, para için Purab’ı aramaya karar verir, ama Purab aramayı cevaplamaz.

Tanu daha sonra Disha’yı arar ve kaçırıldıklarını ve adamların Pragya ve Abhi’yi vuracağını söyler. Disha hemen oraya geliyoruz der. Pragya ormanda yürürken ayağını burkar ve Abhi onu kucağına alır.

Pragya, Abhi, Neha ve Tarun, adamlardan kaçarken bir köyde toplu düğüne girerler. Abhi, Neha ve Tarun’a köylüler gibi giyinip saklanmalarını söyler. Adamlar saklanan Abhi ve Pragya’yı görüyor.

Düğün organizatörlerinden biri Abhi ve Pragya’ya yaklaşır ve evlenecek bir çift olduklarını düşünerek düğün için giyinmelerini ister. Aliya ve Tanu esir tutulur. Disha, adamların istediği tüm parayı toplayarak onları kurtarmaya gelir, ama adamlar parayı alıp onu onu bir sütuna bağlarlar. Tarun, Abhi, Pragya ve Neha gelin ve damat gibi giyinir.Ah Kalbim 7 nisan fotoğrafları

Bu arada, Disha, Tanu ve Aliya‘nın, ona Abhi ve Pragya’nın yanlarında olduğu yalanını söylediklerine üzülür. Toplu düğünü organize eden bayan Abhi, Pragya, Neha ve Tarun’u düğün merasimine götürür. Bayan, evlenmek istediklerini yanlış anlar. Reddettiklerinde Abhi ve Pragya’yı sorgular. Onlara, birbirlerinden hoşlandıkları niteliklerin ne olduğunu sorar. Abhi Pragya’yı över. Ayrıca hoşlandığı ve hoşlanmadıkları özelliklerinden bahseder.

Ah Kalbim 13 Nisan 2019 özetinde Dadi, polislerle gelip Aliga, Tanu ve Disha’yı kurtarır. Adamlar polislerden kaçmaya çalışır. Toplu düğündeki, adamlar Abhi, Pragya, Tarun ve Neha’yı tanıyamaz. Dördü kaçmaya çalışırken adamların her damadın yüzünü kontrol ettiğini fark ederler.

Dördü düğüne dönüp koltuklarına otururlar. Abhi ve Pragya’dan birbirine çelenk takmaları istenir. Abhi ve Pragya meşalenin etrafında yedi tur atarlar. Adamlar etraflarında onları aramaktadır. Sonunda dördünü tespit ederler.

Pragya sindur tabağını adamlara fırlatır. Abhi‘ler düğünden kaçarken polisler adamları tutuklar. Polisleri düğün organizatörü aramıştır. Abhi ona teşekkür eder. Bayan, Abhi ve Pragya‘yı eve götürür. Disha, Purab ve Dadi de toplu düğün alanına ulaşır.

Purab, Tarun’dan onlardan özür dilemesini ister. Disha, Pragya’nın üzerini değiştiği odaya girer. Purab, da Abhi’yi almaya gider ama çelenkleri görünce şaşırır ve bu konuda bilgi ister. Ayrıca Disha da bunu Pragya‘ya sorar. Abhi ve Pragya olanları anlatırlar. Sonra da eve dönerler.

Ah Kalbim 315. Bölüm Fragmanı