İkimizin Yerine 174. Bölüm Özeti 28 Şubat Bairon Jagdiş‘in Karısını Aldattığını Öğrenir

İkimizin Yerine dizisi 174. bölüm de Bairon Jagdiş’in karısını aldattığını ve başka kızlar ile evlendiğini hatta o kıza ev bile tuttuğunu öğrenince çıldırır. İşte İkimizin Yerine 28 Şubat özeti

İkimizin Yerine 174. Bölüm Özeti

Doktor Anandi’yi muayene eder ve uygun teşhis ve tedavi için onun hemen Jaipur’a götürülmesini ister. Bairon onu hemen götürmeye karar verir, Şiyam önce Jagdiş ile konuşmaları gerektiğini söyler. Jagdiş Gauri ile konuşurken Bairon’un çağrısını görür ama bilerek açmaz ve kapatır. Bairon kızar. Anandi çok durgundur.

Sumitra ona derdini sorunca Sumitra’ya sarılıp ağlar. Sugna ve Sumitra Anandi’nin acı çektiğini düşünüp onu teselli eder. Bairon hemen Anandi’yi Jaipur’a götürmeye karar verir. Yolda, Sumitra tekrar Jagdiş’i aramasını ister. Jagdiş cevap verir ve Bairon ona Anandi’nin hasta olduğunu söyler.

Jaipur’a gidiyoruz ve sen de oraya gelmelisin der. Jagdiş kabul eder. Sabah, Jagdiş Jaipur‘a giderken Gauri’nin hasta olduğunu görür ve ne yapacağını bilemez. Jaipur’da Anandi hastaneye yatırılır. Mumbai’de ise Jagdiş Gauri‘yi hastaneye yatırır. Gauri’ye “Tifo“ teşhisi konar. Doktor Jagdiş’e ona iyi bakmasını söyler. Anandi’ye “Mide Ülseri“ teşhisi konur ve aileye onunla ilgilenmeleri gerektiği söylenir.

Basant, Bairon ile telefonda konuşur ve Jagdiş’in Jaipur‘a ulaşmadığını öğrenir. Şiyam destek için Jaipur‘a gitmeye karar verir. Ertesi sabah Şiyam Jaipur‘a ulaşır. Bairon Şiyam‘a, 2 gündür Jagdiş‘e ulaşamadığını söyler. Şiyam koleji arar ve orada olmadığını öğrenir.

Jagdiş, Gauri ile ilgilenirken ona aşkını ifade eder. Bir süre sonra Bairon onu arar. Jagdiş bilet alamadım diye yalan söyler. Bairon’u kızar ve onu azarlar. Şiyam biletleri araştırır ve Jagdiş’in yalan söylediğini öğrenir. Bairon ve Sumitra çok üzülür. Eve dönerler.kimizin Yerine 174. Bölüm resimleri

Dadisa, Sumitra’dan Anandi’ye iyi bakmasını, Bairon’dan Jagdiş’i aramasını ister. Ayrıca Jagdiş‘i savunur. Bairon Jagdiş’in değiştiğini ve ailesini önemsemediğini belirtir. Anandi, gelmeyeceğini biliyorum deyip gider. Hepsi şok ve endişeli. Jagdiş Gauri’yi eve geri götürür. Ev sahibesi onları ağırlar ve Gauri‘ye sağlıklı beslenmesini söyler. Dadisa Sumitra’dan Anandi’yi odasında sağlıklı beslemesini ister.

Phuli, Anandi’yi görmeye gelir. Anandi, Phuli’ye, Jagdiş’in artık onu sevmediğini açıklar. Phuli şok olur ve onu öyle olmadığına ikna etmeye çalışır. Ama bunu bildiğini açıklamaz. Bairon Jagdiş‘le eski anılarını hatırlar. Sumitra gelir ve ikisi de bazı duygusal anlar paylaşır.

Ertesi gün Bairon herkese Mumbai’ye gideceğini söyler. Asıl niyetini öğrenmek için çatkapı gideceğini açıklar. Dadisa, konuyu serin bir şekilde yönetmesini ister. Anandi de Bairon‘dan Jagdiş’e kızmamasını ister. Bairon gider. Anandi Sumitra‘ya Jagdiş ile aralarındaki mesafenin arttığını söyler. Ne yaparsak yapalım onu istemediği bir yerde zorla yaşatamayız der.

İkimizin Yerine 174. Bölüm özetinde Sumitra, Anandi’ye inancını korumasını söyler. Bairon’un Jagdiş’i geri alacağına dair ısrar eder. Bairon, Jagdiş‘in oteline ulaşır ve bekçiye onu sorar. Bekçi, Jagdiş’in yüksek lisans yapmaya başladığından beri otelde kalmadığını söyler. Bairon şok olur ve bekçiye, Jagdiş’in şimdi nerede yaşadığını sorar.

Bekçi, yeni adresini bilmediğini söyler. Bairon sürekli Jagdiş’i arar. Jagdiş Gauri’yi doktor kontrolünden eve götürür ve telefonu sessizde olduğu için duymaz. O sırada Bairon, otelden çıkan bir gençle tanışır ve Jagdiş’in nerede yaşadığını bilip bilmediğini sorar. Genç, Jagdiş’in çok iyi bir arkadaşı olduğunu söyler ve Bairon’u Jagdiş‘in sokağına götürür.

Bairon sokakta bir kadınla karşılaşır ve Jagat’ı tanıyıp tanımadığını sorar. Kadın Dr. Jagat ve eşi Gauri’yi tanıdığını söyler. Bairon ona yanıldığını ve Jagdiş’in yalnız yaşadığını söyler. Telefonunda Jagdiş’in resmini gösterir. Kadın resmi onaylar ve bir kaç aydır karısıyla bayan Kunda‘nın evinde kaldığını söyler.

İkimizin Yerine 28 Şubat Özeti Devam Ediyor

Kadın, Kunda pazara gittiği için ve Jagdiş’in hasta olan eşi Gauri ile hastanede olduğu için, şu an kimseyle görüşemeyeceğini söyler. Bairon tamamen şok ve üzgün. Jagdiş, Gauri’yi eve götürürken Gauri ona karısı olmasa da, ona iyi baktığını, karısı olsaydı ne kadar özen göstereceğini merak ettiğini söyler.kimizin Yerine 28 şubat fotoğrafları

Jagdiş, Bairon’dan bir sürü cevapsız arama görür. Jagdiş ve Gauri çıkarken Bairon hastaneye gider, ama birbirlerini göremezler. Bairon, Gauri’nin taburcu edildiğini öğrenir. Daha sonra Sumitra onu arar ve Jagdiş‘i sorar. Bairon ona bir şey belli etmez. Jagdiş ve Gauri eve varır.

İkimizin Yerine 28 Şubat özetinde Jagdiş Bairon’u arar ve ona hastanede meşgul olduğu için çağrısını açamadığını söyler. Bairon, Şiyam’ın arkadaşının Jagdiş ve Anandi’ye uygun bir ev bulduğunu söyler. Jagdiş, dönem ortasında otelden çıkamam ve otel koleje çok yakın diyor. Bairon ona nerede olduğunu sorar.

Jagdiş, hasta olan bir erkek arkadaşını ziyarete geldiğini söyler. Bairon, Jagdiş’ten bu arkadaşın adresini ister. Ayrıca şu anda Mumbai’de olduğunu bildirir. Jagdiş şaşırır ve babasının gelmesi için uygun bir yer olmadığı için oraya gelmemesi gerektiğini söyler.

Bairon daha sonra ona neden ailesinin gelmesi için uygun olmayan bir yere gittiğini sorar. Jagdiş, Bairon’a akşam sahilde buluşacaklarını söyler. Gehna, Basant’a Jagdiş’ten kıllandığını söyler. Jagdiş gibi bir genç için aileden uzak yeni bir yerin oldukça etkileyici olabileceğini söyler. Ayrıca orada tamamen özgür ve başıboş olduğunu söyler. Basant, Jagdiş’e inancının tam olduğunu ve onun ailesini utandıracak hiçbir şey yapmayacağını söyler. Gehna ikna değil.

İkimizin Yerine 174. Bölüm Fragmanı