Ah Kalbim 321 Bölüm Özeti 5 Mayıs Kiara Yaralandı

Abhi ve Pragya yangında mahsur kaldılar. Abhi, Pragya’ya onu hala sevdiğini itiraf ederken bayılır. Pragya onu uyandırmaya çalışır, ama Abhi duman nedeniyle nefes alamıyor. Pragya Abhi’ye ona süpermen diye bir kızı olduğunu açıklar ama Abhi yarı baygındır. Az sonra itfaiyeciler eve gelir ve Abhi ile Pragya’nın hala hayatta olduğunu öğrenir. İkiliyi sedyelerle kurtarırlar. Doktor Abhi ile Pragya’yı kontrol eder.

Ah Kalbim 321 Bölüm Özeti

Aliya, Abhi için endişelenir ve doktora ne olduğunu sorar. Doktor Abhi’nin ciğerleri dumandan etkilenmediği için şanslı olduğunu ve iyileşeceğini söyler. İtfaiyeci, Pragya‘nın sayesinde Abhi’nin iyi olduğunu açıklar. Pragya sari ile ağzını kapatmıştır. King, o sırada Pragya’ya yardım edemediği için üzülür.

Dişa, King’in endişesini görünce Pragya‘ya âşık olduğunu anlar. Abhi uyanınca Pragya’yı sorar. Tanu onu sakinleştirmeye çalışır ve ona bakacak birçok insan olduğunu, endişe etmesine gerek olmadığını söyler. Abhi, Tanu’ya onu rahat bırakmasını söyler. Tanu salonda Aliya‘yı görür ve ona Pragya ile Abhi’ye karşı öfkesini kusar.

Aliya, sakinliğini kaybeder ve aptal olduğu için Tanu‘ya bağırır. Fakat Tanu, Pragya’yı öldüreceğini söyler. Aliya, Abhi’yi Tanu ile evlendirerek büyük bir hata yaptığını anlar. Abhi, odasında, Pragya’nın da hâlâ onu sevdiğini itiraf ettiğini hatırlar.

Pragya da evinde Abhi ile romantik anlarını hatırlar, ama Kiara hakkında ne itiraf ettiğini hatırlamaz. Ertesi gün, Abhi yürüyüşe çıkarken, Mitali Neha’nın düğünden önce Tarun’la buluşma isteğini reddeder. Abhi bunu duyar ve Neha ile gideceğini söyler. Bu arada Pragya da Tarun’un annesine Tarun Neha’yla buluşmaya giderken ona eşlik edeceğini söyler.Ah Kalbim 321 Bölüm resimleri

Ah Kalbim 321 Bölüm özetinde Tarun ve Neha buluşurken Abhi ile Pragya da onlara eşlik eder. Neha ve Tarun sarılınca Abhi, Tarun’u uyarır. Abhi aniden Pragya’yı görür. Abhi Pragya‘ya, yangında ona söylediklerini tekrar etmesini söyler. Pragya sen hayal görmüşsün diye inkâr eder.

Tarun ve Neha ayrı oturmak ve Pragya ve Abhi’den uzaklaşır. Abhi, Pragya’ya ona gerçek duygularını ifade etmesini söyler. Abhi beni seviyor musun, ben seni çok seviyorum der. Pragya, sana yangında ne dediğimi hatırlıyor musun diye sorar. Abhi, evet beni sevdiğini söyledin der.

Pragya, inkâr eder ve Abhi‘nin kalbini kırar. Abhi gitmeye karar verir. Pragya, ona kızgın olup olmadığını sorar. Abhi inkâr eder. Garson hesabı getirir. Abhi, kart şifresini unutur. Pragya şifreyi doğru girer. Abhi, onun zekâsını takdir eder ve Kiara‘dan bahseder. Pragya‘ya, keşke Kiara gibi bir kızımız olsaydı der. Pragya susar ve duygularını kontrol eder. Abhi, Kiara’yı övmeye devam eder.Ah Kalbim 28 nisan resimleri

Ah Kalbim 5 Mayıs 2019 Özeti Devam Ediyor

Aliya evine girerken keyifsizdir. Tanu nedenini sorar. Aliya King’in ona nasıl vaaz verdiğini söyler. Tanu, Aliya’ya biz de Pragya kadar iyi olmaya çalışmalıyız der. Aliya bunun işe yaramayacağını söyler. Abhi, Sunny’den bir çağrı alırken Pragya da Kiara’dan bir çağrı alır.

Kiara Pragya‘dan, Sunny de Abhi‘den onu partiden almasını ister. Abhi Pragya’ya Sunny’yi partiden alacağını söyler. Pragya, Abhi Kiara hakkındaki gerçeği öğrenecek diye oraya gitmemeye karar verir. Pragya bahane ile Kiara’dan arkadaşının annesiyle eve dönmesini ister.

Kiara ve Sunny, Abhi’den eve gitmeden önce onları parka götürmesini isterler. Çocuklar parkta oynarken, Abhi Pragya’yı arar ve onunla Kiara hakkında konuşmaya devam eder. Kiara‘yı Pragya’ya nasıl benzettiğini anlatır. Parkta Kiara Nikhil‘i görür ve peşine düşer. Nikhil, bunu fark eder ve Kiara’yı kaçırır. Kiara yardım için bağırır. Abhi sesini duyar ve peşine düşer.

Kiara Nikhil‘in elinden kaçmayı başarır. Abhi ve Sunny ona koşarken Sunny düşer. Abhi ona bakarken Nikhil arabayla Kiara‘ya çarpar. Abhi ve Sunny şok olur. Kiara kan içindedir. Abhi hemen onu hastaneye kaldırır. Yolda, Abhi Pragya‘yı da arayıp bilgilendirir ve ikili Kiara‘yı uyanık tutmaya çalışırlar.

Ah Kalbim 5 Mayıs 2019 özetinde Mitali, Tanu’ya Nikhil’in aşağıda onu beklediğini söyler. Mitali, niye geldiğini sorgulayınca Tanu onu azarlar. Tanu, Nikhil’in evine gelme nedenini öğrenmek için aşağı iner. Tanu içeri girer ve Nikhil’i selamlar. Nikhil bir kaç önemli evrak için geldiğini söyler. Tanu onu odasına götürür. Mitali, Tanu ve Nikhil’i takip eder.

Aliya, Dasi ve Dadi’ye ne olduğunu sorar ve Nikhil’in Tanu’nun odasında olduğunu öğrenir. Aliya, Abhi gelirse diye endişelenir. Mitali, Aliya ve Tanu’nun Pragya’yı nasıl öldürmeye çalıştıklarını duyar. Ayrıca Nikhil’in garson John’u öldürdüğünü de öğrenir. Nikhil Tanu’ya cinayetin en büyük tanığı Pragya‘nın kızını öldürmeye çalıştığını söyler.

Tanu, neden Kiara’yı öldürmeye çalıştın diye bağırır. Mitali, Kiara’nın Pragya’nın kızı olduğunu öğrenir. Tanu, Nikhil’den birinin onu görüp görmediğini sorar. Nikhil kimsenin görmediğini söyler. Mitali, duyduklarını herkese söyleyip söylemeyeceğini düşünüyor. Ayrıca Kiara için de endişelenir ve ikilemde kalır.

Ah Kalbim 5 Mayıs 2019 Fragmanı

Ah Kalbim 321 Bölüm Özeti 5 Mayıs Kiara Yaralandı (3 Yorum)

  1. King aliya süpersiniz canlarım…. Bisey dicem ah kalbim hafta sonları veryor ondan önce naamkaran ve yaxud kundali bhagya versin lütfennnnnnnnn. Preeran ve abhigya ve avneil