Ah Kalbim 341. Bölüm Özeti 27 Temmuz Fragmanı Pragya’nın İkizleri Oldu

Ah Kalbim dizisinde Kiara öldürülme riski ile karşı karşıyadır. Abhi Tanu nun yanına gider ve Kiara nın nerde olduğunu sorar. Tanu bilmediğini söyler. Pragya ise fenalaşarak hastaneye götürülür. Ona en fazla yardım edenlerden biri de Aliya dır. Aliya hemşirelerden ikiz bebekleri kontrol etmesini ister. Abhi sınırlarımı zorlama der. Pragya eve gelince benden intikam almak için Kaiara yı kaçırdın der. Tanu yine bilmezden gelince Abhi şişeyi kırar ve Tanu nun boğazına dayar. Onu 3 saniye içinde öldüreceğini söyler. Tanu Kiara yı Nikhil’in kaçırdığını itiraf eder.

Ah Kalbim 341. Bölüm Özeti

Tanu Nikhil’in hayatını mahvettiğini için o da senin hayatını mahvedecek der. Abhi onu aramasını ve telefonun hoparlörünü açmasını  ister ancak Nikhil telefonu açmaz. Abhi daha sonra bir telefon alır ve şok olur. Abhi evden ayrılırken yeniden geleceğini ve Nikhil’İn adresini öğrenmesini ister. Pragya hastaneye geldiğinde Pragya nın erken doğum yaptığını ve ikiz kızları olduğunu öğrenir. Doktor erken doğum olduğu için dikkatli olmaları gerektiğini söyler. Abhi ikizlerini görmek için Pragya nın yanına giriyor. Pragya baygın halde yatarken Abhi ikizlerine ablalarını getirmeye söz veriyor. Onları hiç bir zaman bırakmayacağını söylüyor. Pragya kendine gelince Kİara yı sayıklarken Abhi ona da Kiara yı götürme sözü veriyor.

1 37

King onları izlerken yine kıskanıyor ve onları bir arada görmeye dayanamadığını söylüyor ve ailesini geri istediğini söylüyor. İki gün geçmiştir. Pragya ya Nikhil den telefon gelir. Nikhil eğer ikizlerin önce doğmuş olsaydı onları da kaçırırdım der. Abhi Pragya nın kaçıranlarla görüştüğünü anlar ve telefonu alır. Nikhil ondan para ister. Abhi ye eski eve paralarla gelmesini ister. Pragya konuştuğun kimdi der ancak Abhi ismini söylemez. Ondan bebeklerle ilgilenmesini ister ve Kiara yı alacağını belirtir. Nikhil haydutlardan birini yanına çağırır ve Mehra malikanesine gidip parayı Pragya dan almasını ve ardından Kiara yı öldürmesini ister.

2 38

Kiara nın melek dediği haydut konuşulanları dinler ve Pragya ile konuşmayı düşünür. Melek Pragya yı arar ve Kiara yı bir an önce kaldıkları yerden almasını ister. Pragya gelirken ne kadar para getiriyim der. Melek para istemediğini belirtir. Kiara nın herkesi sevdiğini ancak Pragya yı daha çok sevdiğini söyler ve acele etmesini ister. Abhi de Pragya nın Nikhil dışında herşeyi bilmesi gerekir diyerek yarı yoldan geri döner. Pragya da gizlice kaçmak için tuvalete gideceğini söyler. Melek Kiara yı arka kapıya götürürken onun yerine bez bebek koyar. Pragya da yoldadır ve sürücüden hızlı sürmesini istiyor. Abhi eve geliyor ve Pragya nın nerde olduğunu soruyor. Dişa tuvalete gittiğini söylerken Abhi Pragya nın gittiğini anlıyor.

3 35

Nikihl haydutlara en güvendiği ismin Şeti (Melek) olduğunu söylüyor. Haydutlar o kadar emin olma diyorlar. Nikhil Kiara yı kontrol etmeye gidiyor ve yerinde bez bebek görüyor. Şeti diye bağırıyor. Şeti Pragya nın gelmesini beklerken Abhi de Pragya nın gittiği taksiciden nereye gittiğini öğrenir. Nikhil’İn diğer adamı Pragya nın evine gelir. Nikihl ona güvenmediği için geri dönmesini ister. Adam kapıyı açan kişiye zarfı verip geleceğini söylerken King’e yakalnır. King ondan patronunu aramasını ister. Adam arayınca Nikhil çıkar. King, Kiara yı vermezsen adamını öldürürüm deyince Nikihl öldürmekle bana iyilik edersin der. King Kiara için para vereceğini ve ofise gelmesini ister. Nikhil geleceğini söyler.

4 35

Pragya Kiara ile buluşuyor ancak aralarında tel örgüler var. Abhi gelirken arabası arızalanıyor. Purab’ı arıyor ve ona konum gönderirken sarjı bitiyor. Bir arabayı durduruyor. Onun için duran kişi Nikhil’İn Pragya ya gönderdiği kişi çıkıyor. Nikhil King’İn ofisine gidiyor. King işimi halledersen sana iki kat daha fazla para vereceğim diyor. Bu sırada Aliya geliyor. Nikhil ona görünmeden gidiyor. Aliya King’e kiminle görüştüğünü sorar. Ayrıca Kiara nın kardeşinin çocuğu olduğunu söyler ve onlardan vazgeçmesini ister. King 7 yıl yanımda kalan göz bebeğimi bırakmak o kadar kolay mı der. King Aliya ya sarılırken Aliya ona su verir ve ayrılır.

5 31

Nikhil’in adamı Abhi ye annesinin hasta olduğunu söyleyerek yarı yolda indirir. Abhi yolunun daha çok olduğunu düşünüyor. Adam Abhi den öğrendiklerini Nikhil’e anlatır. Nikhil ondan öğrendikleriyle Pragya nın nerede olduğunu bilir ve adamıyla oraya gider. Melek kapıyı kırar ve anne kızın kavuşmasını sağlar. Ancak Nikhil gelir ve onları yeniden ayırır. Melek Nikhil ile kavgaya tutuşur ve ağır yaralı olarak yere yığılır. Kiara melek amca diye bağırmaktadır. Pragya Kiara yı bırakıp kendisini almalarını ister. Rocky Pragya yı itekler ve kütükler Pragya nın üzerine düşer.

6 15

Adamlar Kiara yı kloroform ile bayıltır ve başka bir yere götürürler. Purab ve Dişa Abhi yi yolda bulurlar ve Pragya nın olduğu eski eve gelirler. Abhi Pragya yı sıkıştığı kütüklerin altından çıkarır. Purab yerde yatan Melek amcayı görüyor. Pragya onun iyi biri olduğunu söylüyor. Abhi bilinçsiz yatan melek amcanın uyanmasını bekliyor. Ah Kalbim 27 Temmuz Özeti sona erdi.

Ah Kalbim 341. Bölüm Fragmanı