İkimizin Yerine 200. Bölüm Özeti 26 Mart Jagdiş‘in doğum günü

İkimizin yerine 200 bölüm özeti. 26 Mart. Jagdiş‘in doğum günü.

İkimizin Yerine 200. Bölüm Özeti

Dadisa ve Sumitra, rahibe bu sene kutlama yapılmayacağını söyler. Anandi‘nin daha fazla acı çekmesini istemiyorlar. Dadisa rahipten zamanını harcadığı için özür diler, ama Rahip sizin acınız acımdır der. Dadisa, bir yabancının onları düşündüğünü ama yakınların bunun için endişelenmediğini söyler. Dadisa Sumitra’ya gider ve acısını anladığını, ama Anandi’ye yardım edeceklerini söyler. Zaten çok fazla acı çekiyor ve daha ne kadar kaldırabilir.

Jagat’ın bu aileye yaptığını kimse değiştiremez deyip odasına gider. Anandi’nin perde arkasından her şeyi duyar. Dadisa kendi kendine, ilk defa ailede bir üye için kutlama yapılmadığını söyler. Jagat’ın resmine, bunu nasıl yapabildiğini, aileye ömür boyu ceza verdiğini, hiçbir şeyi ya düşünmeden gittiğini söyler. Anandi yine Dadisa’nın söylediklerini dinler ve üzülür. Sumitra yemek yaparken dalgındır. Artık yağın kaynayıp, her yeri duman bürüdüğünü fark etmez.

Gehna yardıma gelir ve olur böyle şeyler diye ona destek olur. Anandi mutfağa yardım etmek ister, ama Sumitra bunu reddeder ve ona zaten okulda çok iş yaptığı için dinlenmesini söyler. Jagat, telefonu alıp onu arayan var mı diye kontrol eder ve henüz kimsenin aramadığını görünce üzülür. Gauri, Jetsar’da doğum gününü nasıl geçirdiğini sorarak onu neşelendirmeye çalışır. Jagat, doğum günüm bir festival gibiydi, herkes bana prens gibi davranırdı falan diye her şeyi anlatır.

Aniden durur ve artık hayal olarak kaldığını, hatırlamanın anlamı olmadığını belirtir. Tüm ailem beni hayatından attı ve umursamıyor, bugün bile beni aramadılar der. Gauri, birlikte yeni anılar oluşturacaklarını, evleri kadar olmasa da bir şeyler yapabileceklerini, Puja için mabede gideceklerini söyleyerek onu teselli etmeye çalışır. Basant işe giderken Gehna ona Jagat‘ın doğum günü olduğunu söyler.kimizin Yerine 200. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 200. bölüm özetinde Basant, eğer o bizi umursamıyorsa, biz neden umursayalım, ne önemi var ki der. Geçmişi unutup geleceğe devam etmelisin, herkes kendini meşgul ediyor ve sen geçmişle meşgulsün der. Genha gerçeği görmediğini, herkesin acısını saklamak için güçlü görünmeye çalıştıklarını söyler. Anandi okula gitmeye hazırlanır ve gider. Dadisa, Anandi’ye merhamet etmesi ve Jagat‘ın doğum gününü hatırlamaması için Tanrıya dua eder. Sumitra mutfakta ağlarken Gehna onu teselli eder.

Anandi Rahiple konuşur ve Jagat için mabedde Puja yapmak istediğini söyler. Rahip Dadisa‘nın söylediklerini ona anlatır ama Anandi görevimiz bu der ve gerekli parayı da verir. Jagat, Gauri ile Mumbai mabedinde Puja yaparken Anandi de köy mabedinde bunu yapar ve ikramlık almadan gider. Jagat‘ın gözü telefondadır. Sumitra ise ağlayarak Tanrıya dua eder ve Jagat’ı affetmesini ister.

Dadisa onu görür ve teselli eder. Gauri evi arar ve Dadisa‘ya, Jagat çok üzgün, bari sen onun doğum gününü tebrik et falan diye konuşur. Ancak Dadisa, ağlayarak Jagat‘ı hâlâ affedemediklerini söyler. Ne zaman affedersem o zaman tebrik ederim der. Anandi‘nin büyük öğrencileri evdedir. Gauri markete gider. Jagat 2 defa evi arar ve Sumitra sesiniz gelmiyor diye numara yapar. Anandi gelir ve kim olduğunu sorar. Sumitra duyamadım der.

İkimizin Yerine 26 Mart Özeti Devam Ediyor

Anandi ders verirken Jagat tekrar arar. Sumitra cep telefonuna cevap vermek için yukarı çıkar ve ona Anandi’nin hayatını mahvederek ailedeki herkesi üzdüğü için tekrar aramamasını söyler. Gauri Jagat‘a sürpriz parti yapmak için işten izin alır. Rahip, eve gelir ve Anandi’nin Jagat için mabedde verdiği Puja ikramını getirir. Dadisa‘lar Anandi’nin bunu yaptığını duyunca şok olur.

Rahip, Anandi’den çokça bahsedip onu bu eylemi için över. Dadisa‘lar onunla gurur duyar. Anandi, sadece yapması gerekeni yaptığını söyler. Jagat, doğum gününü arkadaşlarıyla dans ederek kutlar. Gauri Kunda‘ya, evde parti yapabildiği için teşekkür eder. Gauri Jagat‘a gözlük hediye eder. Jagat, Anandi’nin ona gözlük aldığını ve ahırda Anandi‘ye o gözlüğü saklamak istediğini söylediğini hatırlar.kimizin Yerine 26 mart resimleri

Jagat mutludur. Gauri, gözlüğü beğendiğine sevinir. Anandi, Jagat’ı arayıp aramamayı düşünür. Sonra Jagat’tan cevapsız arama fark eder. Sumitra’yı ve eve gelen çağrıyı hatırlar. Jagat ve Gauri çok romantik ve özel bir dans ederler. Jagat, doğum gününü her zaman nasıl özel yapabildiğini sorar ve sonra Anandi’yi hatırlar. Her ikisi de endişelidir. Daha sonra grup dansı yaparlar. Gauri bir şeyler içmeye gider.

İkimizin Yerine 26 Mart özetinde Anandi‘nin Jagat‘ı aradığını fark edip aramayı cevaplar. Anandi‘ye ağzına geleni söyler ve onu Jagat’ı tekrar hayatına geri istemekle suçlar. Anandi, Jagat beni aradı ve ben cevaplayamadığım için şimdi aradım der. Gauri şok olup kapatır. Gauri, Jagat aradığını bilmesin diye Anandi‘nin arama kaydını siler. Sonra eğlenceye geri döner. Herkes parti için Gauri’ye teşekkür edip gider.

Jagat Gauri’nin elini tutar ve yaptıkları için ona teşekkür eder. Teşekkür bile az kalır, her şeyi tek başına yaptın, ailemden hiç kimse doğum günümü hatırlamadı bile ama sen benim için her şeyi yaptın der. Ona dünyam diyor. İkili sarılır. Anandi, sınıfa etrafımızda neler olup bittiğini öğretir. İnsanların, dünyada olanları oturup TV’de izleyebilir ve ya radyoda dinleyebilirler der.

Sınıfa bir gazete gösterir ve farklı haberler mevcut diyor. Bir adam bu kadar bilginin gazeteye nasıl ulaşabileceğini sorar. Anandi, her bölümü farklı bir ekibin yaptığını ve bir araya toplandığını söyler. Başka bir adam, Jetsar’da böyle bir şey olursa iyi bir fikir olacağını söyler. Anandi kabul eder. Dadisa, etkilenir.

İkimizin Yerine 200. Bölüm Fragmanı