Ah Kalbim 345. Bölüm Özeti 28 Temmuz Fragmanı Praçi Hırsızlıktan Tutuklandı

Ah Kalbim dizisinde Riya pastanın başına geliyor ve gözlerini kapatarak bu günün Praçi için en kötü günlerden biri olmasını diliyor. Praçi de gözlerini kapatıyor ve bütün dileklerinin gerçekleşmesi için dua ediyor. Riya pastayı sevdikleri ile paylaşırken Mitali kolyesinin eksik olduğunu farkediyor ve Riya yı uyarıyor. Herkes kolyeyi aramaya koyuluyor.

Ah Kalbim 345. Bölüm Özeti

Abhi Praçi nin kendisiyle gelmesini ve odasında arama yapmasını istiyor. Praçi giderken Riya ona çelme takıp düşürmek istiyor. Ancak Praçi Abhi nin kucağına düşüyor. Ayağı incinse de Abhi nin peşinden gidiyor. Mira da Riya ile kolyeyi arıyordur. Mira Riya nın bilerek Praçi ye çelme taktığını farketmiştir. Riya dan Praçi yi tanıyor musun diye sorar. Riya üniversiteden arkadaşı olduğunu söyler.

Abi ve Praçi odada kolyeyi ararken Abhi ye telefon gelir. Abhi ondan aramaya devam etmesini ister. Bu arada Riya gelir ve Praçi ye hakaret eder. Ancak Praçi sözleriyle ona ders verir. Riya ayrılır ve bugünü Praçi nin unutamayacağını düşünür. 1 77

Pragya uyumak için uzandığında aniden Praçi ile çekildiği fotoğraf çerçevesi yere düşüp kırıldı. Pragya çerçeveyi kaldırıyım derken elini kanattı. Beji’ye Praçi nin başı belada dedi. Ancak Beji, Praçi nin akıllı bir kız olduğunu ve kendisini idare edebileceğini söyleyerek Pragya yı rahatlatmaya çalıştı.

Evdeki herkes yeniden salona toplandılar ve kolyeyi bulamadıklarını söylediler. Riya Praçi nin yanına gelir ve bu kolye ne kadar pahalı biliyor musun diye sorar. Abhi onu herkesin içinde utandırmamasını ister. Riya Ranbir şarkı söylerken Praçi nin arkasında olduğunu ve kolyeyi çalmış olabileceğini söyler. Shana itiraz eder. Buraya çalışmak için geldiklerini söyler.2 81

Bu zamana kadar zengin partilerine katıldıklarını ancak hiç bir zaman buna tevessül etmediklerini söyler. Praçi nin iyi bir aile kızı olduğunu ve hırsızlık yapamayacağını belirtir. Aliya bunun planlı bir hırsızlık olduğunu söylüyor ve polis de çağırdığını belirtiyor. Purab Praçi nin hırsız olamayacağını söylüyor.

Aliya o zaman üzerini arayacağım diyor ancak Abhi onu durduruyor ve Praçi nin hırsız olamayacağını söylüyor. Riya ısrarla Praçi nin kolyesini çaldığını söylüyor. Aliya Praçi nin üzerini arıyor. Sonunda kolye Praçi nin üzerinde çıkıyor. Riya biliyordum diye seviniyor. Bu sırada polisler geliyor ve şikayetçi olan kimdi diye soruyor.3 76

Ah Kalbim 28 Temmuz Özeti

Aliya Praçi nin hırsız olduğunu söylüyor. Abhi hala Praçi nin hırsız olamayacağını düşünüyor. Onu hırsızlık ederken kimse görmedi diyor. Shana Riya ya geliyor ve intikam almak için onu sen Praçi nin cebine koydun diyor. Polis Praçi yi götürürken Shana peşine gidiyor ve cep telefonunu düşürüyor. Polis peşimizden gelirsen seni de onunla birlikte içeri atarız diyor.

Praçi bu durumdan annesine bahsetmemesini istiyor. Shana çaresiz şekilde ne yapacağını düşünür ve geri dönüp Abhi den yardım istemeyi düşünür. Shana geri dönüyor ve Riya ya daha ne kadar oyunculuk yapacaksın diye soruyor. Abhi ye biz orta sınıf insanlarız ama hırsız değiliz diyor. Riya onu iteklerken Abhi Praçi nin hapse gittiğini anlamasını istiyor. 4 71

Shana Abhi den yardım istiyor. Ancak Riya ona engel oluyor. Shana ayrılırken telefonunun kırıldığını görüyor. Praçi içeri giriyor ve annesinin Delhi deki insanların dost olmayacaklarını söylediğini hatırlıyor. Shana kimseyi arayamayacağından dolayı sokak ortasında oturup ağlıyor.

Riya Aliya ya arkasından yaklaşıp sarılıyor. İntikam konusunda heyecanlı olduğunu söylüyor. Aliya birisi duyar diye uyarırken içeri Mira giriyor ve Riya yı tokatlıyor. Shana Pragya yı aramaya karar veriyor ve bir talafon kulübesinden onu arıyor. Pragya elinde Praçi nin resmiyle uyuyordur. Bu saatte kim arıyor diye endişeleniyor.5 60

Shana telefonda ağlıyordur. Praçi nin polis tarafından tutuklandığını söyler. Pragya elindeki telefonu yere düşürür. Ah Kalbim 28 Temmuz Özeti devam ediyor.

Ah Kalbim 345. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 345. Bölüm Özeti 28 Temmuz Fragmanı Praçi Hırsızlıktan Tutuklandı (4 Yorum)

  1. Pragya çok acı çekti.Artık Pragya’nın mutlu olmasını istiyorum! Pragya kendine iyi bir adam bulsun.Abhi gibi birisini bulmasın!
    Pragya?

  2. ne.bitmedik. çilesi.varmış.Pırakyanın.kendi. bitti.şimdide.kızı.işkencemi.çekecek.mikrop.alyanın. yetiştirdiği. Çocuktan.Ne.beklenir.ne.zaman.bu.aileden.kurtulacaksın. prakya.. kazan.mübarek. olsun.Pırakya.çilek. yine.başladı.