Akıncı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2. Sezon 21. Bölüm

Atv ekranlarının en az reyting alan dizi olmasına rağmen 2. sezon onayını alan Akıncı dizisinin 2. sezon hazırlıkları da başladı. Akıncı dizisinin yapım haklarına sahip olan NTC Medya ile görüşmeler sağlandı ve Akıncı dizisinin yapımcısı da değiştirildi. Akıncı dizisi 2021 2022 yeni sezonunda yeni yapımcısı yoluna devam edecek.

Akıncı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Akıncı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Akıncı dizisinin yeni sezonunun ağustos 2021 de izleyicisi karşısında olması bekleniyor.  Akıncı dizisi izleyicilerini çok büyük sürprizler bekliyor; Akıncı dizisi oyuncularının neredeyse tamamı ile yollar ayrılacak ve Akıncı dizisine yeni bir Akıncı gelecek.

Yeni senaristi ile mayıs ayında reytinglerini arttırmayı başaran Akıncı dizisinin düşük reytinglerine rağmen final yapmamasının arkasında vatan sevgisi var. Gençlere iyi örnekler oluşturmak için çalışan Albayrak medya bu amaç ile yayın hayatına aldığı Akıncı dizisinin arkasında durdu.

Atv’nin sahibi olduğu Albayrak Medya’nın patronu Serhat Albayrak’ın özel projesi olan Akıncı dizisi yine Serhat Albayrak’ın  destekleri ile 2. sezonunda da yoluna devam edecek; Serhat Albayrak gençlerin örnek alabileceği sokağın içinde olacak gerçek bir süper kahraman ortaya çıkarılmasını istedi; bu doğrultu da Akıncı dizisinin 2. sezon senaryo hazırlıkları başladı.

Cumhurbaşkanın damadı ve eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın abisi olan Serhat Albayrak Akıncı dizisini ağustos ayında yaklaşık 3 aylık aranın ardından yeniden izleyicisi ile buluşturmayı hedefliyor; diğer sezon dizileri başlamadan izleyicinin dikkatini Akıncı’ya çekmek isteyen Serhat Albayrak umarım bu sefer başarıya ulaşır.

Akıncı 21. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Akıncı 21. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Akıncı 21. bölümde tahminlerimize göre 1 ağustos 2021 de yayına girebilir.  Hatırlanacağı üzere Akıncı dizisi 1 Ocak 2021 de yayın hayatına başlamıştı. akinci 21. bolum resimleri

 

Akıncı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2. Sezon 21. Bölüm (8 Yorum)

  1. Akıncı,Söz,Savaşçı gibi dizileri daima görmek istiyoruz. Vatan Bayrak ve Millet sevgisinin gönüllere yerleşmesini sağlayan milli diziler daima yapılmalı. Bu millet bu duygularla bugüne gelmiştir. Lütfen Akıncı dizisi tam hızla devam etmeli. Çok beğeniyor ve özlemle izliyoruz.

  2. Akıncı çabuk başlasın lütfen.biz akıncıyı cok beyeniyoruz.akıncı olan fatih yani şükrü özyıldız deyişmesin nergis de deyişmesin😔