Al Sancak Gülseren Kimdir? (Nadia’nın Annesi) Selda Özbek

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Al Sancak’a uzun zamandır beklenen Gülseren karakteri dahil olacak. Selda Özbek dizide Gülseren karakterine hayat verecek. Gülseren, Nadia’nın uzun zamandır hasret çekiği ve aradığı annesidir.Al Sancak Gülseren Kimdir? Nadia'nın annesidir.

Al Sancak Gülseren Kimdir?

Daha önce Yahşi Cazibe, Selena gibi yapımlarda rol alan deneyimli oyuncu Selda Özbek Al Sancak dizisinde Gülseren karakterine hayat verecek. Bir çok  Alsancak takipçisi tarafından uzun zamandır beklenen Gülseren Turnalı, Nadia’nın annesidir. Sacit Paşa’nın eşidir. Bildiğiniz üzere Elizabeth karakteri Nadia’nın karşısına çıkmış ve ben senin annenim demişti ve Nadia’da buna inanmıştı. Ancak Ali Yüzbaşı ve Sacit Komutanın dikkati üzerine Elizabeth’in Gülseren olmadığı ortaya çıkmıştı. Elizabeth’in elinde Gülseren’in Sacit Paşa için yazdığı günlük vardır bu günlüğü kullanan Elizabeth Nadia’yı annesi olduğunu inandırmayı başarmıştır; çünkü o günlükte Nadia’nın bebekliğine dair her şey vardır.

Sacit Komutan Gülseren’in yaşadığı haberini aldıktan sonra araştırmalara başlamış ve Gülseren’in başka bir isimle Estonya Cezaevinde kaldığını öğrenmişti. Bunun üzerine Usta’yı görevlendirmiş ve Cezaevine kontrol amaçlı yollamıştı. Usta cezaevindeki kişinin Gülseren olduğunu anlamış ve Türkiye’ye dönmüştü. Sacit Paşa Gülseren’i kurtarmak için özel bir izin ve operasyon yürütecek. Elizabeth ise geri kalmayarak Gülseren’i kaçırmaya çalışacak.

Selda Özbek Kim?

Pazar Günlerinin reyting rekortmeni dizisi Al Sancak dizisinde Gülseren karakterine hayat verecek Selda Özbek 15 Nisan 1972 İzmir doğumludur. Akdeniz Üniversitesinde Makine Ressamlığı okurken tiyatrolara katılmış ve burada ön plana çıkmıştır. Anadolu Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümüne geçiş yapmış ve buradan mezun olmuştur. Bizimkiler dizisinde canlandırdığı Katilin Sevgilisi rolüyle tanınmıştır.

Selda Özbek Dizileri

  • Yahşi Cazibe
  • Baba Candır
  • Selena
  • Sihirli Annem
  • Kimse Bilmez
  • Mihrap Yerinde

Al Sancak Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

TRT 1 ekranlarında her salı 20.00’da izleyicisi ile buluşan Al Sancak dizisi oyuncu kadrosunda Uğur Güneş, Gülsim Ali, İdris Nebi Taşkan, Emre Dinler, Gözde Türker, Rıdvan Aybars Düzey, Gizem Güneş, Tutgu Aygan, Selda Özberk gibi popüler ve deneyimli  isimler yer alıyor. Pençe Timinin yaptığı başarılı operasyonları konu alan dizinin yönetmen koltuğunda Günay Günaydın oturuyor