Aladdin Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm?

Aladdin dizisi 1 mayıs 2020 de Tv 360 ekranlarında ilk bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Tv 360 izleyicisi Aladdin dizisini çok sevdi. Aladdin dizisi Hindistan’da aktif olarak çekilmeye devam eden fantastik bir dizi. Aladdin – Naam Toh Suna Hoga dizisi son olarak 26 mart 2020 de 424. bölümü ile yayınlanmış ve daha sonra Korona Virüs nedeniyle dizi Hindistan’da yayına ara vermiş.

Aladdin Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Aladdin dizisi Hindistanda 15 dakika çekiliyor. Türkiye de ise toplamda 1.5 saat yayınlanıyor. Yani Aladdin dizisini biz bir bölümde orijial versiyona göre 5 6 bölüm bir arada olarak izliyoruz. Bu durumda Türkiye de Aladdin dizisi toplamda 80 – 90 bölüm olarak yayınlanacak.

Aladdin dizisi Türkiye de hafta içi hafta sonu dahil her gün yayında kalıyor. Bu durumda Aladdin dizisinin hazır çekilmiş bölümleri temmuz ayı sonunda final yaparak ekranlara veda edecektir. Aladdin dizisinin Hindistan çekimleri ne yazık ki temmuz ayına kadar başlayamayacaktır. Bu durumda Hindistanda devam eden bölümün Türkiye’de yayınlanmaya devam etmesi gibi bir durum söz konusu değil

Aladdin Ne Zaman Final Yapacak?

Aladdin dizisinin final tarihi belli oldu. Aladdin dizisi bu şekilde yayınlanmaya devam ederse toplamda 90 bölüm yayınlanarak 28 – 30 temmuz 2020 arasında final yaparak ekranlara veda edecektir.

aladdin ne zaman final yapacak

Tabi ki Aladdin dizisinin tamamını Tv 360 yayınlamayabilir. Tv 360 ilerleyen günlerde Aladdin dizisinin reytinglerine ve izlenme oranlarına bakarak Aladdin dizisi için erken final veya devam kararı verebilir. Türkiye de ilk 100 izlenme oranları açıklanmadığı için Aladdin dizisinin reytinglerini bilemiyoruz. Aladdin dizisinin telif haklarını alan Tv 360 dizilerin olmadığı bu dönemde bence tamamını yayınlayacaktır.